CATANI SRL
| Denumire | CATANI SRL |
| CUI | 3829055 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000260385 |
| EUID | ROONRC.J1993000260385 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-03-02 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UDREA LUMINIŢA GEORGETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 172 857 | 437 980 | 949 841 | — | — | — | 18 |
| 2024 | 11 464 211 | 802 597 | 890 563 | 1 230 097 | 1 496 650 | 2 082 851 | 18 |
| 2023 | 10 130 904 | 585 762 | 810 260 | 1 448 413 | 983 480 | 1 621 633 | 19 |
| 2022 | 8 586 549 | 685 637 | 240 010 | 1 311 502 | 1 275 799 | 2 347 291 | 18 |
| 2021 | 8 645 054 | 762 891 | 634 534 | 1 297 490 | 1 609 190 | 2 272 146 | 20 |
| 2020 | 7 837 270 | 535 006 | 995 352 | 1 157 972 | 1 365 977 | 1 528 597 | 22 |
| 2019 | 7 732 740 | 603 221 | 1 308 929 | 1 172 937 | 1 329 582 | 1 193 590 | 25 |
| 2018 | 7 272 992 | 445 409 | 975 306 | 1 011 799 | 997 275 | 1 033 768 | 39 |
| 2017 | 6 398 896 | 233 009 | 906 241 | 1 053 746 | 673 863 | 821 368 | 40 |
| 2016 | 5 676 437 | 304 075 | 822 481 | 961 929 | 752 986 | 892 434 | 40 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 172 857 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CATANI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CATANI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CATANI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CATANI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.230.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.496.650 |
| Stocuri | 812.995 |
| Creante | 29.353 |
| Casa si conturi la banci | 654.302 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 246.667 |
| DATORII | 890.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.082.851 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.464.211 |
| VENITURI TOTALE | 11.909.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.994.424 |
| Profitul brut | 914.887 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 802.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.448.413 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 983.480 |
| Stocuri | 569.711 |
| Creante | 13.798 |
| Casa si conturi la banci | 399.971 |
| DATORII | 810.260 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.621.633 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.130.904 |
| VENITURI TOTALE | 10.447.969 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.764.948 |
| Profitul brut | 683.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 585.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.311.502 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.275.799 |
| Stocuri | 832.634 |
| Creante | 22.121 |
| Casa si conturi la banci | 421.044 |
| DATORII | 240.010 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.347.291 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.586.549 |
| VENITURI TOTALE | 8.894.868 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.111.694 |
| Profitul brut | 783.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 685.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.297.490 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.609.190 |
| Stocuri | 972.148 |
| Creante | 17.854 |
| Casa si conturi la banci | 619.188 |
| DATORII | 634.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.272.146 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.645.054 |
| VENITURI TOTALE | 8.966.381 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.069.837 |
| Profitul brut | 896.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 762.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.157.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.365.977 |
| Stocuri | 833.275 |
| Creante | 30.269 |
| Casa si conturi la banci | 502.433 |
| DATORII | 995.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.528.597 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.837.270 |
| VENITURI TOTALE | 8.127.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.488.862 |
| Profitul brut | 638.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 535.006 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.172.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.329.582 |
| Stocuri | 662.682 |
| Creante | 55.654 |
| Casa si conturi la banci | 611.246 |
| DATORII | 1.308.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.193.590 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.732.740 |
| VENITURI TOTALE | 8.062.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.337.074 |
| Profitul brut | 725.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 603.221 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.011.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 997.275 |
| Stocuri | 622.046 |
| Creante | 28.103 |
| Casa si conturi la banci | 347.126 |
| DATORII | 975.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.033.768 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.272.992 |
| VENITURI TOTALE | 7.936.075 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.402.640 |
| Profitul brut | 533.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 445.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.053.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 673.863 |
| Stocuri | 531.983 |
| Creante | 19.934 |
| Casa si conturi la banci | 121.946 |
| DATORII | 906.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 821.368 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.398.896 |
| VENITURI TOTALE | 6.964.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.686.463 |
| Profitul brut | 278.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 233.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 961.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 752.986 |
| Stocuri | 516.431 |
| Creante | 49.599 |
| Casa si conturi la banci | 186.956 |
| DATORII | 822.481 |
| CAPITALURI - TOTAL | 892.434 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.676.437 |
| VENITURI TOTALE | 6.107.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.743.087 |
| Profitul brut | 364.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 304.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |