CASTEL SRL
| Denumire | CASTEL SRL |
| CUI | 17753054 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000335215 |
| EUID | ROONRC.J21/335/2005 |
| CAEN | 5590 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-05 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHAI NICOLETA DENISA | - | România |
| MIHAI LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -65 626 | 169 071 | 317 809 | 20 793 | 169 531 | 1 |
| 2024 | 0 | -59 933 | 126 137 | 337 122 | 29 526 | 240 511 | 1 |
| 2023 | 0 | -10 135 | 84 751 | 356 434 | 23 407 | 295 090 | 1 |
| 2022 | 0 | -55 008 | 63 490 | 389 931 | 41 318 | 305 224 | 1 |
| 2021 | 927 420 | 357 509 | 273 713 | 338 741 | 284 764 | 357 760 | 1 |
| 2020 | 1 901 431 | 1 160 781 | 437 466 | 428 556 | 1 833 817 | 1 754 404 | 1 |
| 2019 | 993 401 | 679 983 | 428 258 | 447 869 | 701 059 | 593 623 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CASTEL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5590 Rev. 2 (echivalent: 5590 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte servicii de cazare |
| Descriere Activitate | Alte servicii de cazare |
| Cod CAEN principal | 55 Alte servicii de cazare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ialomiţa , domeniul 5590: Alte servicii de cazare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CASTEL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CASTEL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CASTEL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 337.122 |
| Active circulante | 29.526 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 20.781 |
| Disponibilitati | 8.745 |
| Datorii | 126.137 |
| Capitaluri proprii | 240.511 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 59.933 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.933 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 59.933 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 356.434 |
| Active circulante | 23.407 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 20.690 |
| Disponibilitati | 2.717 |
| Datorii | 84.751 |
| Capitaluri proprii | 295.090 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 48.350 |
| Cheltuieli totale | 58.485 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.135 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.135 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 389.931 |
| Active circulante | 41.318 |
| Stocuri | -140 |
| Creante | 20.594 |
| Disponibilitati | 20.864 |
| Datorii | 63.490 |
| Venituri in avans | 62.535 |
| Capitaluri proprii | 305.224 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 55.008 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.008 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.008 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 338.741 |
| Active circulante | 284.764 |
| Creante | 238.036 |
| Disponibilitati | 46.728 |
| Cheltuieli in avans | 7.968 |
| Datorii | 273.713 |
| Capitaluri proprii | 357.760 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 927.420 |
| Venituri totale | 927.420 |
| Cheltuieli totale | 560.637 |
| Profit brut | 366.783 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 357.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 428.556 |
| Active circulante | 1.833.817 |
| Stocuri | 664 |
| Creante | 170.504 |
| Disponibilitati | 1.662.649 |
| Datorii | 437.466 |
| Venituri in avans | 70.503 |
| Capitaluri proprii | 1.754.404 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.901.431 |
| Venituri totale | 1.958.034 |
| Cheltuieli totale | 779.381 |
| Profit brut | 1.178.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.160.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 447.869 |
| Active circulante | 701.059 |
| Stocuri | 274 |
| Creante | 115.756 |
| Disponibilitati | 585.029 |
| Datorii | 428.258 |
| Venituri in avans | 127.047 |
| Capitaluri proprii | 593.623 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 993.401 |
| Venituri totale | 993.401 |
| Cheltuieli totale | 303.387 |
| Profit brut | 690.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 679.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 467.182 |
| Active circulante | 85.251 |
| Stocuri | -140 |
| Creante | 58.334 |
| Disponibilitati | 27.057 |
| Datorii | 511.746 |
| Venituri in avans | 127.047 |
| Capitaluri proprii | -86.360 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 28.699 |
| Venituri totale | 28.699 |
| Cheltuieli totale | 25.973 |
| Profit brut | 2.726 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 486.494 |
| Active circulante | 68.140 |
| Stocuri | -140 |
| Creante | 59.979 |
| Disponibilitati | 8.301 |
| Datorii | 515.821 |
| Venituri in avans | 127.047 |
| Capitaluri proprii | -88.234 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.876 |
| Venituri totale | 20.876 |
| Cheltuieli totale | 47.508 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.632 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.259 |
| Active imobilizate | 505.806 |
| Active circulante | 63.779 |
| Stocuri | 888 |
| Creante | 58.121 |
| Disponibilitati | 4.770 |
| Datorii | 507.876 |
| Venituri in avans | 127.047 |
| Capitaluri proprii | -65.338 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.483 |
| Venituri totale | 65.619 |
| Cheltuieli totale | 113.934 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.315 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 49.345 |
| Nr. salariati | 1 |