CASABLANCA SRL
| Denumire | CASABLANCA SRL |
| CUI | 4025989 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000455369 |
| EUID | ROONRC.J36/455/1993 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-05-14 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUFU MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 011 831 | 1 057 565 | 1 264 891 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 9 909 425 | 836 652 | 1 037 258 | 3 399 177 | 1 982 538 | 4 344 457 | 11 |
| 2023 | 9 688 809 | 944 397 | 576 134 | 3 404 707 | 1 623 631 | 4 452 204 | 11 |
| 2022 | 8 920 716 | 864 215 | 884 816 | 3 557 700 | 1 699 137 | 4 372 021 | 12 |
| 2021 | 8 403 256 | 734 876 | 848 289 | 3 718 634 | 1 372 336 | 4 242 681 | 12 |
| 2020 | 8 310 371 | 765 609 | 557 986 | 3 103 909 | 1 727 490 | 4 273 413 | 11 |
| 2019 | 6 752 421 | 465 762 | 280 408 | 2 944 500 | 1 270 673 | 3 934 765 | 12 |
| 2018 | 6 208 741 | 210 691 | 613 502 | 3 025 006 | 1 431 585 | 3 843 089 | 12 |
| 2017 | 5 111 398 | 245 805 | 611 677 | 2 979 950 | 1 754 246 | 4 122 519 | 15 |
| 2016 | 5 086 579 | 264 668 | 833 842 | 3 041 470 | 1 669 085 | 3 876 713 | 21 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 011 831 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CASABLANCA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Tulcea , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CASABLANCA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CASABLANCA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CASABLANCA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.399.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.982.538 |
| Stocuri | 1.521.161 |
| Creante | 63.431 |
| Casa si conturi la banci | 397.946 |
| DATORII | 1.037.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.344.457 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.909.425 |
| VENITURI TOTALE | 9.967.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.981.159 |
| Profitul brut | 986.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 836.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.404.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.623.631 |
| Stocuri | 1.216.792 |
| Creante | 124.847 |
| Casa si conturi la banci | 281.992 |
| DATORII | 576.134 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.452.204 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.688.809 |
| VENITURI TOTALE | 9.688.838 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.561.994 |
| Profitul brut | 1.126.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 944.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.557.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.699.137 |
| Stocuri | 1.148.493 |
| Creante | 280.752 |
| Casa si conturi la banci | 269.892 |
| DATORII | 884.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.372.021 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.920.716 |
| VENITURI TOTALE | 8.920.728 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.885.300 |
| Profitul brut | 1.035.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 864.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.718.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.372.336 |
| Stocuri | 950.851 |
| Creante | 256.203 |
| Casa si conturi la banci | 165.282 |
| DATORII | 848.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.242.681 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.403.256 |
| VENITURI TOTALE | 8.404.393 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.505.387 |
| Profitul brut | 899.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 734.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.103.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.727.490 |
| Stocuri | 933.251 |
| Creante | 221.301 |
| Casa si conturi la banci | 572.938 |
| DATORII | 557.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.273.413 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.310.371 |
| VENITURI TOTALE | 8.700.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.762.969 |
| Profitul brut | 937.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 765.609 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.944.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.270.673 |
| Stocuri | 995.629 |
| Creante | 152.322 |
| Casa si conturi la banci | 122.722 |
| DATORII | 280.408 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.934.765 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.752.421 |
| VENITURI TOTALE | 6.770.782 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.194.069 |
| Profitul brut | 576.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 465.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.025.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.431.585 |
| Stocuri | 1.228.447 |
| Creante | 145.346 |
| Casa si conturi la banci | 57.792 |
| DATORII | 613.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.843.089 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.208.741 |
| VENITURI TOTALE | 6.213.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.905.196 |
| Profitul brut | 307.897 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 210.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.979.950 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.754.246 |
| Stocuri | 1.646.552 |
| Creante | 57.342 |
| Casa si conturi la banci | 50.352 |
| DATORII | 611.677 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.122.519 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.111.398 |
| VENITURI TOTALE | 5.117.243 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.810.770 |
| Profitul brut | 306.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 245.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.041.470 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.669.085 |
| Stocuri | 1.566.622 |
| Creante | 60.512 |
| Casa si conturi la banci | 41.951 |
| DATORII | 833.842 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.876.713 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.086.579 |
| VENITURI TOTALE | 5.111.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.786.645 |
| Profitul brut | 324.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 264.668 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |