CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRL
| Denumire | CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRL |
| CUI | 18416030 |
| Nr. Reg. Com. | J05/372/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/372/2006 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-23 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOŞ CĂLIN-ŞERBAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 463 963 | -1 236 227 | 9 962 732 | — | — | — | 19 |
| 2024 | 13 471 479 | 502 859 | 12 554 472 | 11 190 362 | 12 604 403 | 10 896 377 | 20 |
| 2023 | 14 850 370 | 196 945 | 10 120 366 | 14 326 590 | 6 514 861 | 10 393 518 | 18 |
| 2022 | 14 670 253 | 3 284 584 | 8 807 675 | 13 554 155 | 6 997 098 | 10 196 573 | 17 |
| 2021 | 11 455 492 | 1 065 912 | 5 941 097 | 13 512 971 | 2 240 568 | 7 011 989 | 16 |
| 2020 | 11 995 934 | 469 944 | 7 523 944 | 15 008 861 | 2 514 767 | 5 946 077 | 14 |
| 2019 | 8 820 710 | 2 436 751 | 6 076 146 | 13 824 727 | 3 043 759 | 5 487 354 | 8 |
| 2018 | 10 325 618 | 336 289 | 5 376 039 | 5 527 098 | 3 412 702 | 3 563 761 | 3 |
| 2017 | 6 240 577 | 834 988 | 3 087 838 | 4 925 271 | 1 490 566 | 3 327 999 | 3 |
| 2016 | 4 518 104 | 353 184 | 3 368 545 | 4 610 611 | 1 250 944 | 2 493 010 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 463 963 lei
-30%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.190.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.604.403 |
| Stocuri | 2.204.242 |
| Creante | 10.279.739 |
| Casa si conturi la banci | 120.422 |
| DATORII | 12.554.472 |
| VENITURI IN AVANS | 343.916 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.896.377 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.471.479 |
| VENITURI TOTALE | 15.506.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.902.691 |
| Profitul brut | 604.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 502.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.326.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.514.861 |
| Stocuri | 2.554.158 |
| Creante | 3.590.804 |
| Casa si conturi la banci | 369.899 |
| DATORII | 10.120.366 |
| VENITURI IN AVANS | 327.567 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.393.518 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.850.370 |
| VENITURI TOTALE | 19.761.862 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.515.223 |
| Profitul brut | 246.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.945 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.554.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.997.098 |
| Stocuri | 71.346 |
| Creante | 4.433.589 |
| Casa si conturi la banci | 2.492.163 |
| DATORII | 8.807.675 |
| VENITURI IN AVANS | 1.547.005 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.196.573 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.670.253 |
| VENITURI TOTALE | 16.699.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.865.358 |
| Profitul brut | 3.833.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.284.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.512.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.240.568 |
| Stocuri | 83.842 |
| Creante | 1.168.019 |
| Casa si conturi la banci | 988.707 |
| DATORII | 5.941.097 |
| VENITURI IN AVANS | 2.800.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.011.989 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.455.492 |
| VENITURI TOTALE | 14.083.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.881.528 |
| Profitul brut | 1.201.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.065.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.008.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.514.767 |
| Stocuri | 19.979 |
| Creante | 2.456.750 |
| Casa si conturi la banci | 38.038 |
| DATORII | 7.523.944 |
| VENITURI IN AVANS | 4.053.607 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.946.077 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.995.934 |
| VENITURI TOTALE | 13.377.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.813.429 |
| Profitul brut | 563.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 469.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.824.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.043.759 |
| Creante | 3.017.909 |
| Casa si conturi la banci | 25.850 |
| DATORII | 6.076.146 |
| VENITURI IN AVANS | 5.304.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.487.354 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.820.710 |
| VENITURI TOTALE | 9.084.662 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.589.702 |
| Profitul brut | 2.494.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.436.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.527.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.412.702 |
| Stocuri | 404.414 |
| Creante | 2.996.219 |
| Casa si conturi la banci | 12.069 |
| DATORII | 5.376.039 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.563.761 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.325.618 |
| VENITURI TOTALE | 10.630.752 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.223.946 |
| Profitul brut | 406.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 336.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.925.271 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.490.566 |
| Stocuri | 6.797 |
| Creante | 1.427.329 |
| Casa si conturi la banci | 56.440 |
| DATORII | 3.087.838 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.327.999 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.240.577 |
| VENITURI TOTALE | 6.422.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.435.161 |
| Profitul brut | 987.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.610.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.250.944 |
| Stocuri | 6.797 |
| Creante | 1.242.301 |
| Casa si conturi la banci | 1.846 |
| DATORII | 3.368.545 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.493.010 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.518.104 |
| VENITURI TOTALE | 4.619.278 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.199.062 |
| Profitul brut | 420.216 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 353.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |