CAMIRO SPED SRL – CUI 19125897
Pe scurt
CAMIRO SPED SRL are CUI 19125897, număr de înregistrare J2006001080012 și sediul în Municipiul Sebeş, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.808.976 lei, un profit net de 219.252 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CAMIRO SPED SRL |
| CUI | 19125897 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001080012 |
| EUID | ROONRC.J01/1080/2006 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-23 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUNTEANU ANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 808 976 | 219 252 | 754 928 | 460 549 | 718 668 | 424 289 | 9 |
| 2024 | 3 461 764 | 5 089 | 460 128 | 393 848 | 649 725 | 583 445 | 7 |
| 2023 | 3 721 605 | 85 627 | 357 251 | 314 364 | 716 645 | 673 758 | 7 |
| 2022 | 3 200 211 | 24 413 | 371 537 | 187 830 | 771 837 | 588 130 | 7 |
| 2021 | 3 131 054 | 228 776 | 229 090 | 278 778 | 514 030 | 563 718 | 6 |
| 2020 | 2 512 950 | 71 757 | 260 558 | 184 822 | 432 470 | 334 941 | 5 |
| 2019 | 2 478 321 | 70 545 | 498 603 | 189 741 | 572 047 | 263 185 | 5 |
| 2018 | 2 551 682 | 22 307 | 492 345 | — | — | — | 6 |
| 2017 | 2 183 178 | 11 664 | 474 519 | — | — | — | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 808 976 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAMIRO SPED SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3236 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NISCO PARK LOGISTIC S.R.L. – locul 3232, 3,81 mil. lei, Neamţ
- IMPACT TAXI DRIVING SRL – locul 3232, 64.260 lei, Braşov
- DVB TOTAL INVEST S.R.L. – locul 3233, 3,81 mil. lei, Sibiu
- NICUSAM ALONG SRL – locul 3233, 64.220 lei, Tulcea
- TRIANGLE MARKET TRADING S.R.L. – locul 3234, 3,81 mil. lei, Bucureşti
- SERUNA TRANS SRL – locul 3234, 64.202 lei, Cluj
- AMA BETON S.R.L. – locul 3235, 3,81 mil. lei, Dolj
- CHISSPED S.R.L. – locul 3235, 64.164 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAMIRO SPED SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAMIRO SPED SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAMIRO SPED SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 393.848 |
| Active circulante | 649.725 |
| Stocuri | 3.117 |
| Creante | 354.244 |
| Disponibilitati | 292.364 |
| Datorii | 460.128 |
| Capitaluri proprii | 583.445 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 3.461.764 |
| Venituri totale | 3.548.248 |
| Cheltuieli totale | 3.525.919 |
| Profit brut | 22.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 314.364 |
| Active circulante | 716.645 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 352.239 |
| Disponibilitati | 364.406 |
| Datorii | 357.251 |
| Capitaluri proprii | 673.758 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 3.721.605 |
| Venituri totale | 3.736.251 |
| Cheltuieli totale | 3.621.446 |
| Profit brut | 114.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 187.830 |
| Active circulante | 771.837 |
| Stocuri | 203.162 |
| Creante | 342.137 |
| Disponibilitati | 226.538 |
| Datorii | 371.537 |
| Capitaluri proprii | 588.130 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 3.200.211 |
| Venituri totale | 3.202.444 |
| Cheltuieli totale | 3.150.822 |
| Profit brut | 51.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 278.778 |
| Active circulante | 514.030 |
| Creante | 419.793 |
| Disponibilitati | 94.237 |
| Datorii | 229.090 |
| Venituri in avans | 0 |
| Capitaluri proprii | 563.718 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 3.131.054 |
| Venituri totale | 3.133.319 |
| Cheltuieli totale | 2.873.850 |
| Profit brut | 259.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 228.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 184.822 |
| Active circulante | 432.470 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 378.785 |
| Disponibilitati | 53.685 |
| Datorii | 260.558 |
| Venituri in avans | 21.793 |
| Capitaluri proprii | 334.941 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 2.512.950 |
| Venituri totale | 2.518.890 |
| Cheltuieli totale | 2.423.763 |
| Profit brut | 95.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 189.741 |
| Active circulante | 572.047 |
| Stocuri | 16.868 |
| Creante | 549.670 |
| Disponibilitati | 5.509 |
| Datorii | 498.603 |
| Capitaluri proprii | 263.185 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 2.478.321 |
| Venituri totale | 2.507.691 |
| Cheltuieli totale | 2.412.422 |
| Profit brut | 95.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 54.745 |
| Active circulante | 630.240 |
| Creante | 628.915 |
| Disponibilitati | 1.325 |
| Datorii | 492.345 |
| Capitaluri proprii | 192.640 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 2.551.682 |
| Venituri totale | 2.560.267 |
| Cheltuieli totale | 2.493.455 |
| Profit brut | 66.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 53.273 |
| Active circulante | 591.579 |
| Stocuri | 29.716 |
| Creante | 554.837 |
| Disponibilitati | 7.026 |
| Datorii | 474.519 |
| Capitaluri proprii | 170.333 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 2.183.178 |
| Venituri totale | 2.187.209 |
| Cheltuieli totale | 2.173.030 |
| Profit brut | 14.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 73.431 |
| Active circulante | 869.696 |
| Stocuri | 48.258 |
| Creante | 792.651 |
| Disponibilitati | 28.787 |
| Datorii | 784.458 |
| Capitaluri proprii | 158.669 |
| Capital social | 67.500 |
| Cifra de afaceri | 1.773.391 |
| Venituri totale | 1.807.269 |
| Cheltuieli totale | 1.792.581 |
| Profit brut | 14.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |