CAMI-CLOD IMPEX SRL
| Denumire | CAMI-CLOD IMPEX SRL |
| CUI | 12154534 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000771085 |
| EUID | ROONRC.J1999000771085 |
| CAEN | 4642 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | reorganizare judiciară |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-09-14 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| INFO-DIP INSOLVENCY SPRL | - | România |
| STUPARIU CORNELIUS-CRISTIAN | - | România |
| MUNTEANU VIORICA | - | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 273 090 | 242 234 | 9 245 177 | — | — | — | 61 |
| 2024 | 21 888 679 | 825 702 | 10 440 607 | 816 391 | 7 017 530 | -2 489 546 | 57 |
| 2023 | 17 734 725 | -2 118 696 | 9 877 065 | 1 256 904 | 5 147 719 | -3 315 248 | 56 |
| 2022 | 16 867 700 | -990 596 | 5 956 530 | 1 968 300 | 3 625 486 | -86 473 | 55 |
| 2021 | 15 966 454 | 65 051 | 15 021 716 | 12 891 503 | 6 713 050 | 4 838 774 | 61 |
| 2020 | 13 798 430 | 395 413 | 14 728 636 | 13 742 024 | 6 719 738 | 5 987 178 | 76 |
| 2019 | 25 405 830 | 992 000 | 10 626 480 | 10 589 636 | 6 326 787 | 6 433 871 | 110 |
| 2018 | 22 280 183 | 2 076 041 | 7 185 069 | 7 245 407 | 5 905 287 | 5 968 187 | 89 |
| 2017 | 22 246 298 | 2 912 440 | 2 405 923 | 1 920 770 | 4 377 299 | 3 892 146 | 90 |
| 2016 | 22 010 092 | 2 134 486 | 3 140 061 | 1 459 736 | 4 794 517 | 3 114 192 | 87 |
Statistics
Commercial networks and enterprises26 273 090 lei
20%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAMI-CLOD IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4642 Rev. 2 (echivalent: 4642 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 4642: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAMI-CLOD IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAMI-CLOD IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAMI-CLOD IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 816.391 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.017.530 |
| Stocuri | 3.361.592 |
| Creante | 975.250 |
| Casa si conturi la banci | 331.588 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151.198 |
| DATORII | 10.440.607 |
| VENITURI IN AVANS | 34.058 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.489.546 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.888.679 |
| VENITURI TOTALE | 21.970.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.087.284 |
| Profitul brut | 883.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 825.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.256.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.147.719 |
| Stocuri | 2.798.966 |
| Creante | 594.284 |
| Casa si conturi la banci | 1.754.469 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 181.500 |
| DATORII | 9.877.065 |
| VENITURI IN AVANS | 24.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.315.248 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.734.725 |
| VENITURI TOTALE | 17.923.111 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.041.807 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.118.696 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.118.696 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.968.300 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.625.486 |
| Stocuri | 3.326.888 |
| Creante | 824.997 |
| Casa si conturi la banci | -526.399 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 291.914 |
| DATORII | 5.956.530 |
| VENITURI IN AVANS | 15.643 |
| CAPITALURI - TOTAL | -86.473 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.867.700 |
| VENITURI TOTALE | 27.377.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.367.598 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 990.596 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 990.596 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.891.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.713.050 |
| Stocuri | 5.748.070 |
| Creante | 919.688 |
| Casa si conturi la banci | 45.292 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 259.567 |
| DATORII | 15.021.716 |
| VENITURI IN AVANS | 3.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.838.774 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.966.454 |
| VENITURI TOTALE | 16.780.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.656.043 |
| Profitul brut | 124.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 65.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.742.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.719.738 |
| Stocuri | 5.834.347 |
| Creante | 660.837 |
| Casa si conturi la banci | 224.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 254.052 |
| DATORII | 14.728.636 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.987.178 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.798.430 |
| VENITURI TOTALE | 13.964.228 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.493.736 |
| Profitul brut | 470.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.589.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.326.787 |
| Stocuri | 5.555.024 |
| Creante | 678.326 |
| Casa si conturi la banci | 93.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 144.072 |
| DATORII | 10.626.480 |
| VENITURI IN AVANS | 144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.433.871 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.405.830 |
| VENITURI TOTALE | 25.439.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.259.246 |
| Profitul brut | 1.180.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 992.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.245.407 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.905.287 |
| Stocuri | 5.201.229 |
| Creante | 577.032 |
| Casa si conturi la banci | 127.026 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.706 |
| DATORII | 7.185.069 |
| VENITURI IN AVANS | 144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.968.187 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.280.183 |
| VENITURI TOTALE | 22.300.159 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.879.267 |
| Profitul brut | 2.420.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.076.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.920.770 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.377.299 |
| Stocuri | 4.326.896 |
| Creante | 466.605 |
| Casa si conturi la banci | -416.202 |
| DATORII | 2.405.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.892.146 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.246.298 |
| VENITURI TOTALE | 22.271.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.896.431 |
| Profitul brut | 3.374.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.912.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.459.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.794.517 |
| Stocuri | 4.360.332 |
| Creante | 466.569 |
| Casa si conturi la banci | -32.384 |
| DATORII | 3.140.061 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.114.192 |
| Capital subscris varsat | 800.200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.010.092 |
| VENITURI TOTALE | 22.038.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.497.028 |
| Profitul brut | 2.541.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.134.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |