CAMANCLEAN S.R.L. – CUI 48149199
Pe scurt
CAMANCLEAN S.R.L. are CUI 48149199, număr de înregistrare J2023001082293 și sediul în Municipiul Câmpina, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 389.998 lei, o pierdere netă de 4.065 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CAMANCLEAN S.R.L. |
| CUI | 48149199 |
| Nr. Reg. Com. | J2023001082293 |
| EUID | ROONRC.J2023001082293 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-05-11 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANEA CARMEN LUMINIȚA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 389 998 | -4 065 | 32 136 | 4 492 | 37 548 | 9 904 | 2 |
| 2024 | 298 178 | 75 346 | 19 932 | 0 | 39 456 | 19 524 | 2 |
| 2023 | 48 895 | -57 580 | 88 292 | 0 | 30 912 | -57 380 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises389 998 lei
31%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAMANCLEAN S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 578 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LUCLEAN S.R.L. – locul 574, 391.190 lei, Cluj
- FILIPO SPORT S.R.L. – locul 574, 253.078 lei, Bihor
- DIGI KANTI SRL – locul 575, 390.732 lei, Timiş
- CASA VERDE LANDSCAPE SRL – locul 575, 252.320 lei, Ilfov
- NEW BODYBUILDING POWER TEAM SRL – locul 576, 390.465 lei, Timiş
- BÂCU TREE WORK S.R.L. – locul 576, 250.156 lei, Dâmboviţa
- INS-VGA S.R.L. – locul 577, 390.450 lei, Bucureşti
- LUDU EXPERTPLANT S.R.L. – locul 577, 249.507 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CAMANCLEAN S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CAMANCLEAN S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CAMANCLEAN S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 39.456 |
| Stocuri | 1.548 |
| Creante | 14.930 |
| Disponibilitati | 22.978 |
| Datorii | 19.932 |
| Capitaluri proprii | 19.524 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.178 |
| Venituri totale | 298.178 |
| Cheltuieli totale | 212.705 |
| Profit brut | 85.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 30.912 |
| Creante | 30.795 |
| Disponibilitati | 117 |
| Datorii | 88.292 |
| Capitaluri proprii | -57.380 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 48.895 |
| Venituri totale | 48.895 |
| Cheltuieli totale | 104.660 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.765 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 57.580 |
| Nr. salariati | 2 |