CADIMATAXI SRL – CUI 32168844
Pe scurt
CADIMATAXI SRL are CUI 32168844, număr de înregistrare J2013001468223 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.042 lei, o pierdere netă de 592 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CADIMATAXI SRL |
| CUI | 32168844 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001468223 |
| EUID | ROONRC.J22/1468/2013 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-26 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 042 | -592 | 106 505 | 0 | 13 063 | -93 442 | 1 |
| 2024 | 32 939 | 9 377 | 107 148 | 0 | 14 298 | -92 850 | 0 |
| 2023 | 89 127 | 20 746 | 105 871 | 222 | 3 422 | -102 227 | 0 |
| 2022 | 117 943 | 83 512 | 125 711 | 222 | 2 516 | -122 973 | 0 |
| 2021 | 158 215 | 66 730 | 216 307 | 222 | 9 600 | -206 485 | 2 |
| 2020 | 98 921 | -67 683 | 280 141 | 222 | 6 704 | -273 215 | 4 |
| 2019 | 150 286 | -109 090 | 256 102 | 1 000 | 49 289 | -205 532 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 042 lei
-97%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CADIMATAXI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4889 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- REAL MINI TRANS SRL – locul 4885, 2,29 mil. lei, Arad
- FILIMON TRANS SPED SRL – locul 4885, 1.334 lei, Bihor
- KVA TRANSLOG AGREGATE S.R.L. – locul 4886, 2,29 mil. lei, Arad
- WOG GREEN MOBILITY S.R.L. – locul 4886, 1.149 lei, Ilfov
- CĂTĂLIN LOGISTIC SRL – locul 4887, 2,29 mil. lei, Alba
- DABBAS TRANSPORT S.R.L. – locul 4887, 1.139 lei, Bucureşti
- AKJ LOGISTICS ROMANIA S.R.L. – locul 4888, 2,29 mil. lei, Bucureşti
- WOG GREEN RIDE S.R.L. – locul 4888, 1.061 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CADIMATAXI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CADIMATAXI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CADIMATAXI SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-12-05 |
| Data reactivare | 2018-04-19 |
| Data publicare | 2016-12-06 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 14.298 |
| Disponibilitati | 14.298 |
| Datorii | 107.148 |
| Capitaluri proprii | -92.850 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.939 |
| Venituri totale | 32.939 |
| Cheltuieli totale | 21.776 |
| Profit brut | 11.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 222 |
| Active circulante | 3.422 |
| Disponibilitati | 3.422 |
| Datorii | 105.871 |
| Capitaluri proprii | -102.227 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 89.127 |
| Venituri totale | 89.127 |
| Cheltuieli totale | 64.312 |
| Profit brut | 24.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 222 |
| Active circulante | 2.516 |
| Disponibilitati | 2.516 |
| Datorii | 125.711 |
| Capitaluri proprii | -122.973 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 117.943 |
| Venituri totale | 119.043 |
| Cheltuieli totale | 31.960 |
| Profit brut | 87.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 222 |
| Active circulante | 9.600 |
| Disponibilitati | 9.600 |
| Datorii | 216.307 |
| Capitaluri proprii | -206.485 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 158.215 |
| Venituri totale | 158.215 |
| Cheltuieli totale | 89.903 |
| Profit brut | 68.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.704 |
| Stocuri | 0 |
| Casa si conturi la banci | 6.704 |
| DATORII | 280.141 |
| CAPITALURI - TOTAL | -273.215 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 98.921 |
| VENITURI TOTALE | 132.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 199.648 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 66.732 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 67.683 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.944 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.760 |
| Casa si conturi la banci | 32.760 |
| DATORII | 2.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 84.932 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 181.016 |
| VENITURI TOTALE | 183.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 132.013 |
| Profitul brut | 50.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 49.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |