CABRERA INTERCOM SRL
| Denumire | CABRERA INTERCOM SRL |
| CUI | 38396248 |
| Nr. Reg. Com. | J36/729/2017 |
| EUID | ROONRC.J36/729/2017 |
| CAEN | 4611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-10-24 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JABĂ ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 308 156 | 243 253 | 8 398 530 | 254 631 | 8 545 902 | 402 003 | 0 |
| 2024 | 14 124 886 | 80 666 | 6 755 953 | 263 446 | 6 651 257 | 158 750 | 1 |
| 2023 | 30 603 766 | -2 950 109 | 216 136 | 280 545 | 54 341 | 118 750 | 2 |
| 2022 | 54 770 581 | 835 639 | 5 014 739 | 314 094 | 7 769 505 | 3 068 860 | 4 |
| 2021 | 52 422 272 | 1 194 550 | 3 113 173 | 358 488 | 4 987 905 | 2 233 220 | 3 |
| 2020 | 25 365 685 | 416 519 | 4 979 960 | 391 037 | 5 630 505 | 1 041 582 | 4 |
| 2019 | 26 531 498 | 321 314 | 13 957 777 | 426 703 | 14 477 451 | 946 377 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 308 156 lei
171%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CABRERA INTERCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4611 Rev. 2 (echivalent: 4611 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CABRERA INTERCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CABRERA INTERCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CABRERA INTERCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 263.446 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.651.257 |
| Stocuri | 6.574.305 |
| Creante | 54.428 |
| Casa si conturi la banci | 22.524 |
| DATORII | 6.755.953 |
| CAPITALURI - TOTAL | 158.750 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.124.886 |
| VENITURI TOTALE | 14.124.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.040.268 |
| Profitul brut | 84.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 80.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 280.545 |
| Active circulante | 54.341 |
| Stocuri | 15.238 |
| Creante | 32.658 |
| Disponibilitati | 6.445 |
| Datorii | 216.136 |
| Capitaluri proprii | 118.750 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 30.603.766 |
| Venituri totale | 30.603.777 |
| Cheltuieli totale | 33.553.886 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.950.109 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.950.109 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 314.094 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.769.505 |
| Stocuri | 4.703.043 |
| Creante | 3.057.629 |
| Casa si conturi la banci | 8.833 |
| DATORII | 5.014.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.068.860 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.770.581 |
| VENITURI TOTALE | 54.795.820 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.827.846 |
| Profitul brut | 967.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 835.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 358.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.987.905 |
| Stocuri | 3.486.934 |
| Creante | 1.482.918 |
| Casa si conturi la banci | 18.053 |
| DATORII | 3.113.173 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.233.220 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.422.272 |
| VENITURI TOTALE | 52.422.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.053.375 |
| Profitul brut | 1.368.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.194.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 391.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.630.505 |
| Stocuri | 5.310.406 |
| Creante | 316.979 |
| Casa si conturi la banci | 3.120 |
| DATORII | 4.979.960 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.041.582 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.365.685 |
| VENITURI TOTALE | 25.366.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.895.403 |
| Profitul brut | 470.787 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.519 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 426.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.477.451 |
| Stocuri | 2.730.856 |
| Creante | 11.732.502 |
| Casa si conturi la banci | 14.093 |
| DATORII | 13.957.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 946.377 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.531.498 |
| VENITURI TOTALE | 26.533.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.161.196 |
| Profitul brut | 371.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 321.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 260.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.061.873 |
| Stocuri | 2.381.117 |
| Creante | 1.634.385 |
| Casa si conturi la banci | 46.371 |
| DATORII | 3.486.981 |
| CAPITALURI - TOTAL | 835.622 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.558.670 |
| VENITURI TOTALE | 31.559.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.140.619 |
| Profitul brut | 419.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 361.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 419 |
| Active circulante | 6.175.565 |
| Stocuri | 3.939.460 |
| Creante | 2.234.800 |
| Disponibilitati | 1.305 |
| Datorii | 5.702.121 |
| Capitaluri proprii | 473.863 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.234.800 |
| Venituri totale | 2.234.800 |
| Cheltuieli totale | 1.739.589 |
| Profit brut | 495.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 472.863 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |