BVG DEVELOPMENT & INVESTMENT SRL
| Denumire | BVG DEVELOPMENT & INVESTMENT SRL |
| CUI | 36725662 |
| Nr. Reg. Com. | J2016014807407 |
| EUID | ROONRC.J2016014807407 |
| CAEN | 6812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-11-09 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUȘU MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 322 691 | 2 685 375 | 46 345 856 | 53 532 594 | 56 573 506 | 57 484 933 | 3 |
| 2024 | 3 114 394 | -3 430 875 | 68 803 794 | 55 993 517 | 67 545 240 | 54 799 558 | 3 |
| 2023 | 3 331 094 | 62 894 | 73 567 195 | 72 265 458 | 60 085 227 | 58 783 302 | 4 |
| 2022 | 26 983 156 | 9 764 230 | 27 073 650 | 52 027 776 | 34 316 241 | 59 269 321 | 4 |
| 2021 | 77 430 249 | 31 646 630 | 51 683 195 | 37 080 057 | 63 711 588 | 49 126 567 | 5 |
| 2020 | 28 947 094 | 10 545 003 | 46 645 013 | 7 838 186 | 56 549 324 | 17 743 095 | 5 |
| 2019 | 6 877 376 | 568 995 | 36 144 596 | 5 530 596 | 37 820 626 | 7 198 092 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 322 691 lei
1,901%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BVG DEVELOPMENT & INVESTMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6812 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BVG DEVELOPMENT & INVESTMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BVG DEVELOPMENT & INVESTMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BVG DEVELOPMENT & INVESTMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.993.517 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.545.240 |
| Stocuri | 64.349.995 |
| Creante | 828.671 |
| Casa si conturi la banci | 808.574 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.286 |
| DATORII | 68.803.794 |
| VENITURI IN AVANS | 14.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.799.558 |
| Capital subscris varsat | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.114.394 |
| VENITURI TOTALE | 16.502.033 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.932.908 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.430.875 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.430.875 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.265.458 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.085.227 |
| Stocuri | 50.414.884 |
| Creante | 5.691.511 |
| Casa si conturi la banci | 3.725.488 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.314 |
| DATORII | 73.567.195 |
| VENITURI IN AVANS | 10.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.783.302 |
| Capital subscris varsat | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.331.094 |
| VENITURI TOTALE | 11.733.791 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.526.174 |
| Profitul brut | 207.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 62.894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.027.776 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.316.241 |
| Stocuri | 10.858.956 |
| Creante | 7.464.698 |
| Casa si conturi la banci | 955.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.958 |
| DATORII | 27.073.650 |
| VENITURI IN AVANS | 17.004 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.269.321 |
| Capital subscris varsat | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.983.156 |
| VENITURI TOTALE | 20.947.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.576.370 |
| Profitul brut | 11.370.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.764.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.080.057 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.711.588 |
| Stocuri | 18.241.862 |
| Creante | 5.562.323 |
| Casa si conturi la banci | 16.582.403 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.252 |
| DATORII | 51.683.195 |
| VENITURI IN AVANS | 11.135 |
| CAPITALURI - TOTAL | 49.126.567 |
| Capital subscris varsat | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.430.249 |
| VENITURI TOTALE | 58.645.893 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.268.722 |
| Profitul brut | 38.377.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.646.630 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.838.186 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.549.324 |
| Stocuri | 37.023.512 |
| Creante | 4.603.506 |
| Casa si conturi la banci | 14.922.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.647 |
| DATORII | 46.645.013 |
| VENITURI IN AVANS | 4.049 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.743.095 |
| Capital subscris varsat | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.947.094 |
| VENITURI TOTALE | 37.261.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.992.892 |
| Profitul brut | 12.268.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.545.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 5.530.596 |
| Active circulante | 37.820.626 |
| Stocuri | 29.213.529 |
| Creante | 3.520.546 |
| Disponibilitati | 5.084.551 |
| Cheltuieli in avans | 2.695 |
| Datorii | 36.144.596 |
| Venituri in avans | 11.229 |
| Capitaluri proprii | 7.198.092 |
| Capital social | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri | 6.877.376 |
| Venituri totale | 16.861.701 |
| Cheltuieli totale | 16.154.952 |
| Profit brut | 706.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 568.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.383.100 |
| Active circulante | 29.728.921 |
| Stocuri | 17.672.392 |
| Creante | 2.883.529 |
| Disponibilitati | 9.173.000 |
| Cheltuieli in avans | 4.181 |
| Datorii | 25.487.105 |
| Capitaluri proprii | 6.629.097 |
| Capital social | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri | 12.445.323 |
| Venituri totale | 13.556.226 |
| Cheltuieli totale | 10.333.061 |
| Profit brut | 3.223.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.867.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.299.379 |
| Active circulante | 13.343.947 |
| Stocuri | 8.189.634 |
| Creante | 802.401 |
| Disponibilitati | 4.351.912 |
| Cheltuieli in avans | 1.763 |
| Datorii | 10.883.474 |
| Capitaluri proprii | 3.761.615 |
| Capital social | 3.919.000 |
| Cifra de afaceri | 3.712 |
| Venituri totale | 4.232.394 |
| Cheltuieli totale | 4.388.593 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 156.199 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 156.555 |
| Nr. salariati | 3 |