BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L.

Cauta alta firma:
BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L.
CUI: 22329072RegCom: J23/5645/2017EUID: ROONRC.J23/5645/2017CAEN: 6201Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. HELEŞTEULUI, NR.11A, PARTER, CAMERA 1

Denumire BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L.
CUI 22329072
Nr. Reg. Com. J23/5645/2017
EUID ROONRC.J23/5645/2017
CAEN 6201
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-11-10 (8 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. HELEŞTEULUI, NR.11A, PARTER, CAMERA 1
Cod Poștal 77135
Telefon 0722303057
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
GHITOC LUCIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 241 382 912 693 553 415 — — — 2
2024 1 118 793 606 701 269 154 — — — 2
2023 980 635 50 050 503 508 — — — 1
2022 1 604 808 23 397 353 351 — — — 1
2021 1 541 550 27 919 47 243 — — — 1
2020 1 388 249 20 477 650 704 — — — 1
2019 687 602 111 411 1 266 242 — — — 7
2018 — — — — — — —
2017 599 794 29 839 934 541 240 195 3 585 210 118 633 3
2016 715 316 75 727 757 241 126 657 716 574 89 706 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 241 382 lei
11%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6201 Rev. 2
Obiect Activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descriere Activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod CAEN principal 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descriere activitate (principal) Activități de servicii în tehnologia informației
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. HELEŞTEULUI, NR.11A, PARTER, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20952 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Locul 6164 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
606.701 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BUSINESSVIEW SOFTWARE S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 23.359
Active circulante 849.851
Creante 633.509
Disponibilitati 216.342
Cheltuieli in avans 2.885
Datorii 269.154
Capitaluri proprii 606.941
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.118.793
Venituri totale 1.118.822
Cheltuieli totale 478.558
Profit brut 640.264
Pierdere bruta 0
Profit net 606.701
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 13.078
Active circulante 559.643
Creante 460.083
Disponibilitati 99.560
Cheltuieli in avans 4.474
Datorii 503.508
Capitaluri proprii 73.687
Capital social 200
Cifra de afaceri 980.635
Venituri totale 981.485
Cheltuieli totale 921.620
Profit brut 59.865
Pierdere bruta 0
Profit net 50.050
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 21.800
Active circulante 351.374
Creante 341.516
Disponibilitati 9.858
Cheltuieli in avans 3.814
Datorii 353.351
Capitaluri proprii 23.637
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.604.808
Venituri totale 1.605.630
Cheltuieli totale 1.572.512
Profit brut 33.118
Pierdere bruta 0
Profit net 23.397
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 820.792
Active circulante 201.373
Creante 114.932
Disponibilitati 86.441
Cheltuieli in avans 34.271
Datorii 47.243
Venituri in avans 634.627
Capitaluri proprii 374.566
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.541.550
Venituri totale 1.541.606
Cheltuieli totale 1.505.879
Profit brut 35.727
Pierdere bruta 0
Profit net 27.919
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 1.758.446
Active circulante 631.720
Creante 125.862
Disponibilitati 505.858
Cheltuieli in avans 2.467
Datorii 650.704
Venituri in avans 1.395.282
Capitaluri proprii 346.647
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.388.249
Venituri totale 1.388.287
Cheltuieli totale 1.361.535
Profit brut 26.752
Pierdere bruta 0
Profit net 20.477
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 2.735.775
Active circulante 1.009.924
Creante 896.195
Disponibilitati 113.729
Cheltuieli in avans 2.650
Datorii 1.266.242
Venituri in avans 2.155.937
Capitaluri proprii 326.170
Capital social 200
Cifra de afaceri 687.602
Venituri totale 2.437.606
Cheltuieli totale 2.319.319
Profit brut 118.287
Pierdere bruta 0
Profit net 111.411
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 1.386.946
Active circulante 2.750.342
Stocuri 0
Creante 2.708.620
Disponibilitati 41.722
Cheltuieli in avans 2.806
Datorii 1.337.739
Venituri in avans 2.587.595
Capitaluri proprii 214.760
Capital social 200
Cifra de afaceri 638.111
Venituri totale 2.025.204
Cheltuieli totale 1.922.698
Profit brut 102.506
Pierdere bruta 0
Profit net 96.126
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6201
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 240.195
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.585.210
Stocuri 0
Creante 3.200.937
Casa si conturi la banci 384.273
CHELTUIELI IN AVANS 2.664
DATORII 934.541
VENITURI IN AVANS 2.774.895
CAPITALURI - TOTAL 118.633
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 599.794
VENITURI TOTALE 969.219
CHELTUIELI TOTALE 933.148
Profitul brut 36.071
Pierdere bruta 0
Profitul net 29.839
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 3

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6201
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 126.657
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 716.574
Stocuri 0
Creante 364.289
Casa si conturi la banci 352.285
CHELTUIELI IN AVANS 3.716
DATORII 757.241
CAPITALURI - TOTAL 89.706
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 715.316
VENITURI TOTALE 716.237
CHELTUIELI TOTALE 626.086
Profitul brut 90.151
Pierdere bruta 0
Profitul net 75.727
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.