BST-ELECTRO-THERM SRL – CUI 37385682
Pe scurt
BST-ELECTRO-THERM SRL are CUI 37385682, număr de înregistrare J2017005175406 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.468.724 lei, un profit net de 230.251 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BST-ELECTRO-THERM SRL |
| CUI | 37385682 |
| Nr. Reg. Com. | J2017005175406 |
| EUID | ROONRC.J2017005175406 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-04-13 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘURCĂ ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 468 724 | 230 251 | 566 055 | 90 400 | 735 740 | 231 022 | 3 |
| 2024 | 961 253 | 63 737 | 1 025 991 | 154 962 | 1 122 863 | 222 771 | 5 |
| 2023 | 1 669 579 | 503 132 | 337 569 | 219 157 | 809 642 | 662 167 | 4 |
| 2022 | 1 164 977 | 428 646 | 325 609 | 156 409 | 598 234 | 429 034 | 4 |
| 2021 | 255 232 | 141 900 | 23 697 | 0 | 195 086 | 171 389 | 1 |
| 2020 | 58 569 | 25 549 | 1 070 | 0 | 30 558 | 29 488 | 0 |
| 2019 | 2 202 | 997 | 0 | 0 | 3 939 | 3 939 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BST-ELECTRO-THERM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1699 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EVOLTLOVE S.R.L. – locul 1695, 1,48 mil. lei, Prahova
- PROAIRVENT SYSTEMS RS S.R.L. – locul 1695, 968.064 lei, Giurgiu
- TRANSILVANIA SCHELE-MONTAJ S.R.L. – locul 1695, 91.871 lei, Cluj
- CECOGHI SRL – locul 1695, 40.847 lei, Timiş
- STRUCTURE INVEST S.R.L. – locul 1695, 0 lei, Maramureş
- SISTEM ALARM SRL – locul 1696, 1,48 mil. lei, Arad
- HOME SIMSOLUTIONS S.R.L. – locul 1696, 967.788 lei, Vaslui
- SZABO TOP GRANIT S.R.L. – locul 1696, 91.400 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BST-ELECTRO-THERM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BST-ELECTRO-THERM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BST-ELECTRO-THERM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 154.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.122.863 |
| Stocuri | 206.140 |
| Creante | 372.790 |
| Casa si conturi la banci | 543.933 |
| DATORII | 1.025.991 |
| VENITURI IN AVANS | 29.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | 222.771 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 961.253 |
| VENITURI TOTALE | 961.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 874.015 |
| Profitul brut | 87.269 |
| Profitul net | 63.737 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 809.642 |
| Stocuri | 39.129 |
| Creante | 448.962 |
| Casa si conturi la banci | 321.551 |
| DATORII | 337.569 |
| VENITURI IN AVANS | 29.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | 662.167 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.669.579 |
| VENITURI TOTALE | 1.672.516 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.152.660 |
| Profitul brut | 519.856 |
| Profitul net | 503.132 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 598.234 |
| Stocuri | 61.630 |
| Creante | 288.677 |
| Casa si conturi la banci | 247.927 |
| DATORII | 325.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 429.034 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.164.977 |
| VENITURI TOTALE | 1.180.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 740.303 |
| Profitul brut | 440.454 |
| Profitul net | 428.646 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 195.086 |
| Stocuri | 2.262 |
| Creante | 112.514 |
| Casa si conturi la banci | 80.310 |
| DATORII | 23.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 171.389 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 255.232 |
| VENITURI TOTALE | 255.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.446 |
| Profitul brut | 144.786 |
| Profitul net | 141.900 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.558 |
| Creante | 1.673 |
| Casa si conturi la banci | 28.885 |
| DATORII | 1.070 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.488 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 58.569 |
| VENITURI TOTALE | 58.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.261 |
| Profitul brut | 27.308 |
| Profitul net | 25.549 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.939 |
| Casa si conturi la banci | 3.939 |
| DATORII | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.939 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.202 |
| VENITURI TOTALE | 2.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.139 |
| Profitul brut | 1.063 |
| Profitul net | 997 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 70 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.876 |
| Casa si conturi la banci | 2.876 |
| DATORII | 4 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.942 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.550 |
| VENITURI TOTALE | 5.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.730 |
| Profitul brut | 2.820 |
| Profitul net | 2.653 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 70 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 879 |
| Casa si conturi la banci | 879 |
| DATORII | 660 |
| CAPITALURI - TOTAL | 289 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 700 |
| VENITURI TOTALE | 700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 590 |
| Profitul brut | 110 |
| Profitul net | 89 |
| Numar mediu de salariati | 0 |