BS ECO CLEANING SRL

Cauta alta firma:
BS ECO CLEANING SRL
CUI: 17846439RegCom: J40/13629/2005EUID: ROONRC.J40/13629/2005CAEN: 8121Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MOHORULUI, NR.3, BL.141, SC.A, ET.4, AP.20

Denumire BS ECO CLEANING SRL
CUI 17846439
Nr. Reg. Com. J40/13629/2005
EUID ROONRC.J40/13629/2005
CAEN 8121
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2005-08-05 (20 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MOHORULUI, NR.3, BL.141, SC.A, ET.4, AP.20
Cod Poștal 62151
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CĂVESCU DUMITRU BOGDAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 4 552 857 1 339 943 3 002 670 46
2024 3 923 816 1 415 351 687 934 39
2023 3 648 659 1 376 313 641 980 37
2022 3 009 811 1 361 625 310 224 39
2021 2 868 351 1 375 701 509 224 36
2020 1 964 032 621 619 526 020 29
2019 1 401 409 424 382 300 863 20
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
4 552 857 lei
16%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BS ECO CLEANING SRL”
Cod CAEN preponderent 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități generale de curățenie a clădirilor
Descriere Activitate Activități generale de curățenie a clădirilor
Cod CAEN principal 81 Activități generale de curățenie a clădirilor
Descriere activitate (principal) Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MOHORULUI, NR.3, BL.141, SC.A, ET.4, AP.20
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția BS ECO CLEANING SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 7217 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

Locul 2025 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.415.351 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „BS ECO CLEANING SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „BS ECO CLEANING SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „BS ECO CLEANING SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BS ECO CLEANING SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „BS ECO CLEANING SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „BS ECO CLEANING SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „BS ECO CLEANING SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BS ECO CLEANING SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 258.712
Active circulante 2.409.823
Stocuri 270.000
Creante 659.486
Disponibilitati 1.480.337
Datorii 687.934
Capitaluri proprii 1.980.601
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.923.816
Venituri totale 3.950.530
Cheltuieli totale 2.297.093
Profit brut 1.653.437
Pierdere bruta 0
Profit net 1.415.351
Pierdere neta 0
Nr. salariati 39

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 772.441
Active circulante 1.984.789
Stocuri 37.763
Creante 633.846
Disponibilitati 1.313.180
Datorii 641.980
Capitaluri proprii 2.115.250
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.648.659
Venituri totale 3.664.680
Cheltuieli totale 2.195.241
Profit brut 1.469.439
Pierdere bruta 0
Profit net 1.376.313
Pierdere neta 0
Nr. salariati 37

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 827.035
Active circulante 1.222.126
Stocuri 28.213
Creante 395.846
Disponibilitati 798.067
Datorii 310.224
Capitaluri proprii 1.738.937
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.009.811
Venituri totale 3.026.860
Cheltuieli totale 1.639.506
Profit brut 1.387.354
Pierdere bruta 0
Profit net 1.361.625
Pierdere neta 0
Nr. salariati 39

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 607.250
Active circulante 1.279.286
Stocuri 21.671
Creante 479.890
Disponibilitati 777.725
Datorii 509.224
Capitaluri proprii 1.377.312
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.868.351
Venituri totale 2.869.411
Cheltuieli totale 1.467.090
Profit brut 1.402.321
Pierdere bruta 0
Profit net 1.375.701
Pierdere neta 0
Nr. salariati 36

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 292.245
Active circulante 857.005
Stocuri 20.065
Creante 219.703
Disponibilitati 617.237
Datorii 526.020
Capitaluri proprii 623.230
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.964.032
Venituri totale 1.965.582
Cheltuieli totale 1.328.490
Profit brut 637.092
Pierdere bruta 0
Profit net 621.619
Pierdere neta 0
Nr. salariati 29

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 283.563
Active circulante 444.145
Stocuri 20.065
Creante 224.314
Disponibilitati 199.766
Datorii 300.863
Capitaluri proprii 426.845
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.401.409
Venituri totale 1.403.080
Cheltuieli totale 966.771
Profit brut 436.309
Pierdere bruta 0
Profit net 424.382
Pierdere neta 0
Nr. salariati 20

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 81.931
Active circulante 293.521
Stocuri 4.812
Creante 48.107
Disponibilitati 240.602
Datorii 372.989
Capitaluri proprii 2.463
Capital social 200
Cifra de afaceri 408.620
Venituri totale 412.089
Cheltuieli totale 407.115
Profit brut 4.974
Pierdere bruta 0
Profit net 852
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 117.075
Active circulante 287.203
Stocuri 2.949
Creante 90.607
Disponibilitati 193.647
Datorii 373.883
Capitaluri proprii 30.395
Capital social 200
Cifra de afaceri 312.216
Venituri totale 313.021
Cheltuieli totale 281.147
Profit brut 31.874
Pierdere bruta 0
Profit net 28.784
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 8121
Active imobilizate 15.434
Active circulante 383.346
Stocuri 2.479
Creante 11.719
Disponibilitati 369.148
Datorii 384.829
Capitaluri proprii 13.951
Capital social 200
Cifra de afaceri 242.113
Venituri totale 267.365
Cheltuieli totale 253.057
Profit brut 14.308
Pierdere bruta 0
Profit net 12.019
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.