BRIMIND FACTORY SRL – CUI 36617164
Informativ
BRIMIND FACTORY SRL are CUI 36617164, număr de înregistrare J2016002086087 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 509.521 lei, un profit net de 260.919 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BRIMIND FACTORY SRL |
| CUI | 36617164 |
| Nr. Reg. Com. | J2016002086087 |
| EUID | ROONRC.J8/2086/2016 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-10-10 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VAIDOŞ IOANA-IRINA | DEPLINE, SEPARAT CF.DECIZIEI ASOCIATULUI UNIC NR.1/15.06.2021. | România |
| VAIDOŞ MIRCEA-IOAN | DEPLINE, SEPARAT CF.DECIZIEI ASOCIATULUI UNIC NR.1/15.06.2021. | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509 521 | 260 919 | 35 219 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 468 153 | 221 543 | 16 759 | 19 122 | 215 064 | 221 783 | 2 |
| 2023 | 277 368 | 142 496 | 71 991 | 36 882 | 166 995 | 142 736 | 2 |
| 2022 | 229 733 | 131 633 | 69 613 | 48 375 | 153 111 | 131 873 | 0 |
| 2021 | 106 751 | 81 336 | 97 157 | 64 500 | 114 233 | 81 576 | 0 |
| 2020 | 2 100 | 1 540 | 63 | 0 | 29 512 | 29 449 | 1 |
| 2019 | 1 500 | 1 455 | 11 450 | 0 | 42 550 | 31 100 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRIMIND FACTORY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 2 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1500 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- XTENSE MANAGEMENT S.R.L. – locul 1496, 513.962 lei, Prahova
- ELDORA AUTO SRL – locul 1496, 18.100 lei, Gorj
- EUROCREATIVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL – locul 1497, 513.218 lei, Ilfov
- QUASAR COACHING S.R.L. – locul 1497, 18.000 lei, Bucureşti
- INOVIS CONSULTING SRL – locul 1498, 512.062 lei, Iaşi
- EXSUS CONSULT SRL – locul 1498, 17.906 lei, Harghita
- PRIVATEC ADVISO S.R.L. – locul 1499, 510.418 lei, Dolj
- ADVENTUM MEDIA SERVICES S.R.L. – locul 1499, 16.807 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRIMIND FACTORY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRIMIND FACTORY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRIMIND FACTORY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 19.122 |
| Active circulante | 215.064 |
| Stocuri | 399 |
| Creante | 74.486 |
| Disponibilitati | 83.179 |
| Cheltuieli in avans | 4.356 |
| Datorii | 16.759 |
| Capitaluri proprii | 221.783 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 468.153 |
| Venituri totale | 470.529 |
| Cheltuieli totale | 210.229 |
| Profit brut | 260.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 221.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 36.882 |
| Active circulante | 166.995 |
| Stocuri | 14.166 |
| Creante | 114.682 |
| Disponibilitati | 20.647 |
| Cheltuieli in avans | 10.850 |
| Datorii | 71.991 |
| Capitaluri proprii | 142.736 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 277.368 |
| Venituri totale | 277.901 |
| Cheltuieli totale | 110.122 |
| Profit brut | 167.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 142.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 48.375 |
| Active circulante | 153.111 |
| Stocuri | 15.809 |
| Creante | 123.256 |
| Disponibilitati | 14.046 |
| Datorii | 69.613 |
| Capitaluri proprii | 131.873 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 229.733 |
| Venituri totale | 230.345 |
| Cheltuieli totale | 91.958 |
| Profit brut | 138.387 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 64.500 |
| Active circulante | 114.233 |
| Creante | 41.797 |
| Disponibilitati | 72.436 |
| Datorii | 97.157 |
| Capitaluri proprii | 81.576 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 106.751 |
| Venituri totale | 108.186 |
| Cheltuieli totale | 23.669 |
| Profit brut | 84.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 29.512 |
| Disponibilitati | 29.512 |
| Datorii | 63 |
| Capitaluri proprii | 29.449 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.100 |
| Venituri totale | 2.100 |
| Cheltuieli totale | 497 |
| Profit brut | 1.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 42.550 |
| Creante | 4.679 |
| Disponibilitati | 37.871 |
| Datorii | 11.450 |
| Capitaluri proprii | 31.100 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.500 |
| Venituri totale | 1.500 |
| Profit brut | 1.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 38.022 |
| Creante | 151 |
| Disponibilitati | 37.871 |
| Datorii | 8.377 |
| Capitaluri proprii | 29.645 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.000 |
| Venituri totale | 24.010 |
| Cheltuieli totale | 25.343 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.333 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.573 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 37.627 |
| Creante | 15.000 |
| Disponibilitati | 22.627 |
| Datorii | 6.409 |
| Capitaluri proprii | 31.218 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 64.782 |
| Venituri totale | 64.995 |
| Cheltuieli totale | 29.537 |
| Profit brut | 35.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 753 |
| Active circulante | 4.706 |
| Disponibilitati | 4.706 |
| Datorii | 3.272 |
| Capitaluri proprii | 2.187 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.417 |
| Venituri totale | 4.417 |
| Cheltuieli totale | 2.003 |
| Profit brut | 2.414 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.987 |
| Pierdere neta | 0 |