BREBOCOM SRL
| Denumire | BREBOCOM SRL |
| CUI | 966724 |
| Nr. Reg. Com. | J1991001511046 |
| EUID | ROONRC.J1991001511046 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-02 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIACONU DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 631 794 | -160 350 | 726 234 | — | — | — | 41 |
| 2024 | 7 309 013 | 774 278 | 389 719 | 5 622 938 | 279 021 | 5 485 791 | 40 |
| 2023 | 5 722 008 | 258 166 | 1 095 999 | 5 230 671 | 413 201 | 4 506 138 | 42 |
| 2022 | 5 771 677 | 465 452 | 643 750 | 4 519 755 | 440 238 | 4 247 972 | 42 |
| 2021 | 4 141 587 | -350 717 | 763 796 | 4 057 147 | 678 016 | 3 793 074 | 43 |
| 2020 | 3 363 840 | 310 323 | 719 189 | 4 305 954 | 566 851 | 4 097 366 | 42 |
| 2019 | 5 150 536 | 642 499 | 693 909 | 3 953 897 | 268 494 | 3 449 732 | 46 |
| 2018 | 3 726 687 | 80 757 | 1 204 385 | 3 932 875 | 78 743 | 2 807 233 | 44 |
| 2017 | 3 002 737 | -543 040 | 741 370 | 2 615 544 | 52 819 | 1 926 993 | 42 |
| 2016 | 3 354 052 | -262 926 | 131 257 | 2 491 588 | 100 526 | 2 460 857 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 631 794 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BREBOCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BREBOCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BREBOCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BREBOCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.622.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 279.021 |
| Stocuri | 117.548 |
| Creante | 75.220 |
| Casa si conturi la banci | 86.253 |
| DATORII | 389.719 |
| VENITURI IN AVANS | 26.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.485.791 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.309.013 |
| VENITURI TOTALE | 7.741.662 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.832.369 |
| Profitul brut | 909.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 774.278 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.230.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 413.201 |
| Stocuri | 160.079 |
| Creante | 167.554 |
| Casa si conturi la banci | 85.568 |
| DATORII | 1.095.999 |
| VENITURI IN AVANS | 41.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.506.138 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.722.008 |
| VENITURI TOTALE | 6.107.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.782.296 |
| Profitul brut | 325.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 258.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.519.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 440.238 |
| Stocuri | 108.522 |
| Creante | 178.515 |
| Casa si conturi la banci | 153.201 |
| DATORII | 643.750 |
| VENITURI IN AVANS | 68.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.247.972 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.771.677 |
| VENITURI TOTALE | 6.077.862 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.506.007 |
| Profitul brut | 571.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 465.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.057.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 678.016 |
| Stocuri | 78.863 |
| Creante | 321.423 |
| Casa si conturi la banci | 277.730 |
| DATORII | 763.796 |
| VENITURI IN AVANS | 178.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.793.074 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.141.587 |
| VENITURI TOTALE | 4.801.369 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.142.235 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 340.866 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 350.717 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.305.954 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 566.851 |
| Stocuri | 63.670 |
| Creante | 357.858 |
| Casa si conturi la banci | 145.323 |
| DATORII | 719.189 |
| VENITURI IN AVANS | 56.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.097.366 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.363.840 |
| VENITURI TOTALE | 3.669.374 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.289.418 |
| Profitul brut | 379.956 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 310.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.953.897 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 268.494 |
| Stocuri | 83.902 |
| Creante | 137.027 |
| Casa si conturi la banci | 47.565 |
| DATORII | 693.909 |
| VENITURI IN AVANS | 78.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.449.732 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.150.536 |
| VENITURI TOTALE | 5.236.189 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.482.768 |
| Profitul brut | 753.421 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 642.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.932.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.743 |
| Stocuri | 24.945 |
| Creante | 16.894 |
| Casa si conturi la banci | 36.904 |
| DATORII | 1.204.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.807.233 |
| Capital subscris varsat | 4.245.400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.726.687 |
| VENITURI TOTALE | 3.928.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.801.608 |
| Profitul brut | 126.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 80.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.615.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.819 |
| Stocuri | 17.167 |
| Casa si conturi la banci | 35.183 |
| DATORII | 741.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.926.993 |
| Capital subscris varsat | 3.445.400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.002.737 |
| VENITURI TOTALE | 3.037.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.580.457 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 543.040 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 543.040 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.491.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 100.526 |
| Stocuri | 108.054 |
| Creante | -25.858 |
| Casa si conturi la banci | 18.196 |
| DATORII | 131.257 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.460.857 |
| Capital subscris varsat | 3.445.400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.354.052 |
| VENITURI TOTALE | 3.630.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.893.898 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 262.926 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 262.926 |
| Numar mediu de salariati | 45 |