BRAVO INSTAL SRL
| Denumire | BRAVO INSTAL SRL |
| CUI | 14670477 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000230014 |
| EUID | ROONRC.J2002000230014 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-05-31 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOINA GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 526 783 | 184 709 | 1 111 215 | — | — | — | 15 |
| 2024 | 5 405 313 | 818 882 | 778 110 | 250 710 | 2 828 324 | 2 300 924 | 15 |
| 2023 | 4 684 737 | 390 142 | 1 534 095 | 266 909 | 2 966 627 | 1 699 441 | 15 |
| 2022 | 5 556 335 | 1 064 561 | 1 839 348 | 374 248 | 2 754 638 | 1 289 538 | 17 |
| 2021 | 6 705 763 | 350 886 | 1 026 106 | 431 129 | 2 503 711 | 1 908 734 | 18 |
| 2020 | 3 722 977 | 444 510 | 801 858 | 453 247 | 2 169 609 | 1 820 998 | 15 |
| 2019 | 4 254 934 | 509 024 | 247 556 | 460 287 | 1 503 508 | 1 716 239 | 16 |
| 2018 | 4 781 276 | 642 486 | 646 507 | 748 599 | 1 590 853 | 1 692 945 | 16 |
| 2017 | 3 976 527 | 539 266 | 839 452 | 1 022 511 | 1 916 274 | 2 139 488 | 19 |
| 2016 | 5 391 722 | 820 508 | 1 012 352 | 916 628 | 2 152 203 | 2 072 612 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 526 783 lei
-16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRAVO INSTAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Alba , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRAVO INSTAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRAVO INSTAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRAVO INSTAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 250.710 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.828.324 |
| Stocuri | 230.335 |
| Creante | 1.750.752 |
| Casa si conturi la banci | 847.237 |
| DATORII | 778.110 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.300.924 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.405.313 |
| VENITURI TOTALE | 5.492.211 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.515.416 |
| Profitul brut | 976.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 818.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 266.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.966.627 |
| Stocuri | 366.530 |
| Creante | 1.932.291 |
| Casa si conturi la banci | 667.806 |
| DATORII | 1.534.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.699.441 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.684.737 |
| VENITURI TOTALE | 4.687.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.229.531 |
| Profitul brut | 457.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 390.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 374.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.754.638 |
| Stocuri | 115.434 |
| Creante | 2.121.618 |
| Casa si conturi la banci | 517.586 |
| DATORII | 1.839.348 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.289.538 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.556.335 |
| VENITURI TOTALE | 5.566.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.271.561 |
| Profitul brut | 1.294.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.064.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 431.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.503.711 |
| Stocuri | 210.908 |
| Creante | 1.896.260 |
| Casa si conturi la banci | 396.543 |
| DATORII | 1.026.106 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.908.734 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.705.763 |
| VENITURI TOTALE | 6.800.092 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.363.298 |
| Profitul brut | 436.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 350.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.247 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.169.609 |
| Stocuri | 217.828 |
| Creante | 1.807.220 |
| Casa si conturi la banci | 144.561 |
| DATORII | 801.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.820.998 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.722.977 |
| VENITURI TOTALE | 3.767.081 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.290.045 |
| Profitul brut | 477.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 444.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 460.287 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.503.508 |
| Stocuri | 184.608 |
| Creante | 398.560 |
| Casa si conturi la banci | 920.340 |
| DATORII | 247.556 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.716.239 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.254.934 |
| VENITURI TOTALE | 4.257.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.666.529 |
| Profitul brut | 591.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 509.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 748.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.590.853 |
| Stocuri | 273.509 |
| Creante | 623.252 |
| Casa si conturi la banci | 694.092 |
| DATORII | 646.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.692.945 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.781.276 |
| VENITURI TOTALE | 5.010.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.285.497 |
| Profitul brut | 724.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 642.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.022.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.916.274 |
| Stocuri | 479.323 |
| Creante | 717.835 |
| Casa si conturi la banci | 719.116 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.155 |
| DATORII | 839.452 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.139.488 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.976.527 |
| VENITURI TOTALE | 3.993.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.364.783 |
| Profitul brut | 628.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 539.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 916.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.152.203 |
| Stocuri | 338.360 |
| Creante | 1.738.258 |
| Casa si conturi la banci | 75.585 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.133 |
| DATORII | 1.012.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.072.612 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.391.722 |
| VENITURI TOTALE | 5.412.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.447.245 |
| Profitul brut | 965.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 820.508 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |