BRARO IMPEX SRL – CUI 7170711
Informativ
BRARO IMPEX SRL are CUI 7170711, număr de înregistrare J1995000256124 și sediul în Municipiul Turda, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.304.693 lei, un profit net de 114.269 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BRARO IMPEX SRL |
| CUI | 7170711 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000256124 |
| EUID | ROONRC.J12/256/1995 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-02-22 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRAD ATANASIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 304 693 | 114 269 | 231 428 | 103 090 | 590 037 | 475 020 | 5 |
| 2024 | 2 204 226 | 64 127 | 315 971 | 96 054 | 580 127 | 360 210 | 5 |
| 2023 | 2 118 794 | 139 952 | 313 189 | 207 691 | 800 193 | 694 695 | 4 |
| 2022 | 2 365 698 | 279 497 | 295 509 | 287 273 | 704 588 | 696 352 | 4 |
| 2021 | 2 412 639 | 157 018 | 325 186 | 406 874 | 703 588 | 785 276 | 5 |
| 2020 | 3 061 993 | 41 878 | 533 998 | 522 623 | 855 476 | 845 529 | 5 |
| 2019 | 4 913 495 | 147 395 | 903 819 | 418 115 | 1 288 086 | 804 801 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRARO IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4865 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CRIS-ŞOIA TRANS S.R.L. – locul 4861, 2,31 mil. lei, Arad
- COOL WORLD TRANS S.R.L. – locul 4861, 2.892 lei, Harghita
- ADVANCED DELIVERY S.R.L. – locul 4862, 2,31 mil. lei, Braşov
- SILCOSANTO S.R.L. – locul 4862, 2.829 lei, Timiş
- ARPMAR SPEDITION S.R.L. – locul 4863, 2,31 mil. lei, Călăraşi
- ALMACO TRANSPORT S.R.L. – locul 4863, 2.779 lei, Vaslui
- SSR CHINDRIS TRANS S.R.L. – locul 4864, 2,30 mil. lei, Maramureş
- BENECAB SRL – locul 4864, 2.635 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRARO IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRARO IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRARO IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 96.054 |
| Active circulante | 580.127 |
| Stocuri | 2.812 |
| Creante | 471.200 |
| Disponibilitati | 106.115 |
| Datorii | 315.971 |
| Capitaluri proprii | 360.210 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 2.204.226 |
| Venituri totale | 2.242.682 |
| Cheltuieli totale | 2.157.521 |
| Profit brut | 85.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 64.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 207.691 |
| Active circulante | 800.193 |
| Stocuri | 3.080 |
| Creante | 421.683 |
| Disponibilitati | 375.430 |
| Datorii | 313.189 |
| Capitaluri proprii | 694.695 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 2.118.794 |
| Venituri totale | 2.208.508 |
| Cheltuieli totale | 2.046.391 |
| Profit brut | 162.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 287.273 |
| Active circulante | 704.588 |
| Stocuri | 12.427 |
| Creante | 435.808 |
| Disponibilitati | 256.353 |
| Datorii | 295.509 |
| Capitaluri proprii | 696.352 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 2.365.698 |
| Venituri totale | 2.458.117 |
| Cheltuieli totale | 2.154.428 |
| Profit brut | 303.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 279.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 406.874 |
| Active circulante | 703.588 |
| Stocuri | 2.433 |
| Creante | 488.803 |
| Disponibilitati | 212.352 |
| Datorii | 325.186 |
| Capitaluri proprii | 785.276 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 2.412.639 |
| Venituri totale | 2.480.509 |
| Cheltuieli totale | 2.299.168 |
| Profit brut | 181.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 522.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 855.476 |
| Stocuri | 3.779 |
| Creante | 714.161 |
| Casa si conturi la banci | 137.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.428 |
| DATORII | 533.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 845.529 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.061.993 |
| VENITURI TOTALE | 3.152.695 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.086.417 |
| Profitul brut | 66.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 41.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 418.115 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.288.086 |
| Stocuri | 2.769 |
| Creante | 1.203.593 |
| Casa si conturi la banci | 81.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.419 |
| DATORII | 903.819 |
| CAPITALURI - TOTAL | 804.801 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.913.495 |
| VENITURI TOTALE | 4.977.788 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.794.323 |
| Profitul brut | 183.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 147.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 326.987 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.658.787 |
| Stocuri | 1.910 |
| Creante | 1.388.663 |
| Casa si conturi la banci | 268.214 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.009 |
| DATORII | 1.205.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 785.978 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.134.589 |
| VENITURI TOTALE | 6.148.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.798.443 |
| Profitul brut | 350.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 293.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 415.083 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.497.866 |
| Stocuri | 3.524 |
| Creante | 1.396.360 |
| Casa si conturi la banci | 97.982 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.164 |
| DATORII | 1.429.010 |
| CAPITALURI - TOTAL | 493.103 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.577.104 |
| VENITURI TOTALE | 6.613.324 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.164.178 |
| Profitul brut | 449.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 284.246 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.257.956 |
| Stocuri | 2.702 |
| Creante | 1.160.195 |
| Casa si conturi la banci | 95.059 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.700 |
| DATORII | 1.137.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 410.152 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.256.146 |
| VENITURI TOTALE | 5.284.876 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.940.539 |
| Profitul brut | 344.337 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 288.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |