BONJUR EXPERT CONSTRUCT SRL
| Denumire | BONJUR EXPERT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 33366459 |
| Nr. Reg. Com. | J03/893/2014 |
| EUID | ROONRC.J3/893/2014 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-07-09 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NĂSTASE GHEORGHE-BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 807 806 | 310 094 | 2 035 382 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 7 212 303 | 511 928 | 2 727 584 | 1 097 205 | 3 047 987 | 1 418 853 | 7 |
| 2023 | 5 690 343 | 322 511 | 3 161 840 | 1 201 675 | 2 865 845 | 906 925 | 7 |
| 2022 | 6 231 938 | 255 180 | 2 865 003 | 798 632 | 2 599 418 | 534 634 | 10 |
| 2021 | 6 572 321 | 539 805 | 2 743 743 | 594 277 | 2 936 552 | 790 673 | 11 |
| 2020 | 4 757 360 | 250 648 | 2 611 150 | — | — | — | 9 |
| 2019 | 4 319 962 | 313 772 | 1 906 297 | 318 865 | 2 170 342 | 587 523 | 11 |
| 2018 | 4 794 533 | 223 621 | 1 465 422 | 320 768 | 1 441 555 | 303 580 | 11 |
| 2017 | 3 347 196 | 79 739 | 1 780 731 | 648 432 | 1 211 358 | 79 959 | 15 |
| 2016 | 4 161 308 | 125 413 | 1 509 960 | 630 776 | 1 003 917 | 125 633 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 807 806 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BONJUR EXPERT CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BONJUR EXPERT CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BONJUR EXPERT CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BONJUR EXPERT CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.097.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.047.987 |
| Stocuri | 2.251.738 |
| Creante | 759.252 |
| Casa si conturi la banci | 36.997 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.245 |
| DATORII | 2.727.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.418.853 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.212.303 |
| VENITURI TOTALE | 7.212.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.658.143 |
| Profitul brut | 554.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.201.675 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.865.845 |
| Stocuri | 2.000.779 |
| Creante | 818.830 |
| Casa si conturi la banci | 46.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.245 |
| DATORII | 3.161.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 906.925 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.690.343 |
| VENITURI TOTALE | 5.727.913 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.343.600 |
| Profitul brut | 384.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 322.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 798.632 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.599.418 |
| Stocuri | 1.782.283 |
| Creante | 801.925 |
| Casa si conturi la banci | 15.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.587 |
| DATORII | 2.865.003 |
| CAPITALURI - TOTAL | 534.634 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 6.231.938 |
| VENITURI TOTALE | 6.234.814 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.931.028 |
| Profitul brut | 303.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.180 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 594.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.936.552 |
| Stocuri | 1.430.455 |
| Creante | 1.347.187 |
| Casa si conturi la banci | 158.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.587 |
| DATORII | 2.743.743 |
| CAPITALURI - TOTAL | 790.673 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 6.572.321 |
| VENITURI TOTALE | 6.609.627 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.998.430 |
| Profitul brut | 611.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 539.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| Active imobilizate | 387.539 |
| Active circulante | 2.550.853 |
| Stocuri | 1.849.616 |
| Creante | 642.735 |
| Disponibilitati | 58.502 |
| Cheltuieli in avans | 3.364 |
| Datorii | 2.611.150 |
| Capitaluri proprii | 330.606 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 4.757.360 |
| Venituri totale | 4.765.400 |
| Cheltuieli totale | 4.469.095 |
| Profit brut | 296.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 250.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 318.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.170.342 |
| Stocuri | 793.097 |
| Creante | 791.018 |
| Casa si conturi la banci | 586.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.613 |
| DATORII | 1.906.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 587.523 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.319.962 |
| VENITURI TOTALE | 4.327.334 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.963.796 |
| Profitul brut | 363.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 313.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 320.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.441.555 |
| Stocuri | 632.250 |
| Creante | 441.844 |
| Casa si conturi la banci | 367.461 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.679 |
| DATORII | 1.465.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | 303.580 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.794.533 |
| VENITURI TOTALE | 5.297.344 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.022.818 |
| Profitul brut | 274.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 223.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 648.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.211.358 |
| Stocuri | 675.579 |
| Creante | 280.831 |
| Casa si conturi la banci | 254.948 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 900 |
| DATORII | 1.780.731 |
| CAPITALURI - TOTAL | 79.959 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.347.196 |
| VENITURI TOTALE | 3.410.424 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.318.425 |
| Profitul brut | 91.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 630.776 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.003.917 |
| Stocuri | 492.492 |
| Creante | 229.669 |
| Casa si conturi la banci | 281.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 900 |
| DATORII | 1.509.960 |
| CAPITALURI - TOTAL | 125.633 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.161.308 |
| VENITURI TOTALE | 4.189.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.039.811 |
| Profitul brut | 149.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 125.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |