BOICIUC CONSTRUCT SRL – CUI 21433350
Informativ
BOICIUC CONSTRUCT SRL are CUI 21433350, număr de înregistrare J33/512/2007 și sediul în Sat Măriţeia Mică, Comuna Dărmăneşti, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 63.758 lei, o pierdere netă de 5.744 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BOICIUC CONSTRUCT SRL |
| CUI | 21433350 |
| Nr. Reg. Com. | J33/512/2007 |
| EUID | ROONRC.J33/512/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-03-22 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOICIUC DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 758 | -5 744 | 35 582 | 564 | 38 848 | 3 830 | 1 |
| 2024 | 102 377 | 23 516 | 28 732 | 564 | 37 742 | 9 574 | 1 |
| 2023 | 122 156 | -14 102 | 10 511 | -39 586 | 36 195 | -13 902 | 1 |
| 2022 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2021 | 32 626 | 28 672 | 1 103 | 564 | 160 524 | 159 985 | 1 |
| 2020 | 4 507 | 715 | 4 425 | 164 | 135 575 | 131 314 | 1 |
| 2019 | 3 800 | -4 522 | 666 | 197 | 131 068 | 130 599 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOICIUC CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8619 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DATMARK SRL – locul 8615, 379.747 lei, Timiş
- SORA MARIAN ALIN S.R.L. – locul 8615, 63.847 lei, Dâmboviţa
- BUDUȘAN HOUSE CONSTRUCT S.R.L. – locul 8616, 379.716 lei, Cluj
- ALCARRIA NORTE SRL – locul 8616, 63.844 lei, Bihor
- TOP SECAEX S.R.L. – locul 8617, 379.707 lei, Cluj
- ARBEITER C&M SRL – locul 8617, 63.800 lei, Braşov
- MAD SYSTEM CONSTRUCT 2000 S.R.L. – locul 8618, 379.600 lei, Vâlcea
- DANOVIS CONSTRUCT S.R.L. – locul 8618, 63.800 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOICIUC CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOICIUC CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOICIUC CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 564 |
| Active circulante | 37.742 |
| Creante | 2.404 |
| Disponibilitati | 35.338 |
| Datorii | 28.732 |
| Capitaluri proprii | 9.574 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.377 |
| Venituri totale | 142.527 |
| Cheltuieli totale | 117.987 |
| Profit brut | 24.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | -39.586 |
| Active circulante | 36.195 |
| Creante | 1.154 |
| Disponibilitati | 35.041 |
| Datorii | 10.511 |
| Capitaluri proprii | -13.902 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 122.156 |
| Venituri totale | 122.156 |
| Cheltuieli totale | 135.037 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.881 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.102 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 564 |
| Active circulante | 160.524 |
| Disponibilitati | 160.524 |
| Datorii | 1.103 |
| Capitaluri proprii | 159.985 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.626 |
| Venituri totale | 32.626 |
| Cheltuieli totale | 2.976 |
| Profit brut | 29.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 164 |
| Active circulante | 135.575 |
| Disponibilitati | 135.575 |
| Datorii | 4.425 |
| Capitaluri proprii | 131.314 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.507 |
| Venituri totale | 4.507 |
| Cheltuieli totale | 3.657 |
| Profit brut | 850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 197 |
| Active circulante | 131.068 |
| Disponibilitati | 131.068 |
| Datorii | 666 |
| Capitaluri proprii | 130.599 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.800 |
| Venituri totale | 3.800 |
| Cheltuieli totale | 8.208 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.408 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.522 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 597 |
| Active circulante | 135.213 |
| Disponibilitati | 135.213 |
| Datorii | 689 |
| Capitaluri proprii | 135.121 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.804 |
| Venituri totale | 7.804 |
| Cheltuieli totale | 4.021 |
| Profit brut | 3.783 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.230 |
| Active circulante | 130.770 |
| Disponibilitati | 130.770 |
| Datorii | 428 |
| Capitaluri proprii | 131.572 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 31.058 |
| Venituri totale | 31.058 |
| Cheltuieli totale | 9.273 |
| Profit brut | 21.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.422 |
| Active circulante | 108.678 |
| Stocuri | 0 |
| Disponibilitati | 108.678 |
| Datorii | 2.503 |
| Capitaluri proprii | 110.597 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.435 |
| Venituri totale | 22.435 |
| Cheltuieli totale | 5.637 |
| Profit brut | 16.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |