BOCA IMPEX S.R.L.
| Denumire | BOCA IMPEX S.R.L. |
| CUI | 404360 |
| Nr. Reg. Com. | J40/7660/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/7660/1992 |
| CAEN | 1413 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-03-30 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOCA VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 338 148 | 0 | 15 522 | -319 392 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 338 148 | 0 | 15 522 | -319 392 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 338 147 | 0 | 15 521 | -319 392 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 338 147 | 0 | 15 521 | -319 392 | 0 |
| 2021 | 0 | -1 678 | 338 147 | 0 | 15 521 | -319 392 | 0 |
| 2020 | 26 710 | 10 745 | 341 194 | 712 | 19 534 | -317 714 | 0 |
| 2019 | 83 080 | -3 863 | 353 765 | 712 | 21 360 | -328 459 | 3 |
| 2018 | 72 065 | -399 | 346 693 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 79 659 | 24 461 | 349 922 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOCA IMPEX S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1413 Rev. 2 (echivalent: 1413 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOCA IMPEX S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOCA IMPEX S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOCA IMPEX S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.522 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 2.012 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 338.148 |
| CAPITALURI - TOTAL | -319.392 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.521 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 2.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 338.147 |
| CAPITALURI - TOTAL | -319.392 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.521 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 2.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 338.147 |
| CAPITALURI - TOTAL | -319.392 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.521 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 2.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 338.147 |
| CAPITALURI - TOTAL | -319.392 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.678 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.678 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.678 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.534 |
| Stocuri | 14.360 |
| Creante | 2.006 |
| Casa si conturi la banci | 3.168 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 341.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | -317.714 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.710 |
| VENITURI TOTALE | 26.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.241 |
| Profitul brut | 11.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.360 |
| Stocuri | 14.360 |
| Creante | 1.953 |
| Casa si conturi la banci | 5.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 353.765 |
| CAPITALURI - TOTAL | -328.459 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 83.080 |
| VENITURI TOTALE | 83.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.112 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.032 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.863 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.152 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 1.953 |
| Casa si conturi la banci | 2.689 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 346.693 |
| CAPITALURI - TOTAL | -324.595 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 72.065 |
| VENITURI TOTALE | 72.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.720 |
| Profitul brut | 345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 399 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.780 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 1.492 |
| Casa si conturi la banci | 6.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 349.922 |
| CAPITALURI - TOTAL | -324.196 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 79.659 |
| VENITURI TOTALE | 79.659 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.401 |
| Profitul brut | 25.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.475 |
| Stocuri | 13.510 |
| Creante | 1.492 |
| Casa si conturi la banci | 473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.234 |
| DATORII | 368.078 |
| CAPITALURI - TOTAL | -348.657 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 72.485 |
| VENITURI TOTALE | 72.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.355 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.870 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.595 |
| Numar mediu de salariati | 2 |