BNY HOLDING SRL – CUI 37673120
Pe scurt
BNY HOLDING SRL are CUI 37673120, număr de înregistrare J2017008160403 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.067.028 lei, o pierdere netă de 4.372.671 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BNY HOLDING SRL |
| CUI | 37673120 |
| Nr. Reg. Com. | J2017008160403 |
| EUID | ROONRC.J2017008160403 |
| CAEN | 4221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-30 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BEN SHALOM NIR | - | Israel |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 067 028 | -4 372 671 | 10 349 423 | 104 313 | 2 724 177 | -7 520 933 | 2 |
| 2024 | 18 418 071 | -3 174 986 | 15 272 694 | 143 120 | 12 056 599 | -3 037 151 | 7 |
| 2023 | 43 996 406 | 547 397 | 16 025 702 | 3 219 534 | 20 222 932 | 7 459 594 | 24 |
| 2022 | 42 249 431 | 5 671 878 | 22 431 940 | 3 303 623 | 26 040 514 | 6 912 197 | 18 |
| 2021 | 20 468 194 | 1 979 276 | 13 222 637 | 3 320 134 | 13 683 211 | 3 784 814 | 7 |
| 2020 | 10 667 526 | 1 584 719 | 3 951 409 | 189 354 | 5 563 487 | 1 805 538 | 2 |
| 2019 | 3 656 715 | 40 307 | 2 719 878 | 284 | 2 933 498 | 220 819 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 067 028 lei
-67%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BNY HOLDING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4221 Rev. 2 (echivalent: 4221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4221: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 136 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SERVRUT-CONSTRUCT SRL – locul 132, 49,24 mil. lei, Bacău
- BRU CONSTRUCT S.R.L. – locul 132, 6,35 mil. lei, Arad
- CUTH TIEFBAU S.R.L. – locul 132, 2,38 mil. lei, Maramureş
- URBANITO CITY CONCEPT SRL – locul 132, 894.157 lei, Bucureşti
- GEIGER BRAȘOV S.R.L. – locul 133, 49,04 mil. lei, Braşov
- REKAINSTAL SHOP SRL – locul 133, 6,26 mil. lei, Iaşi
- M.Y. NETWORK 2003 SRL – locul 133, 2,30 mil. lei, Ilfov
- VASILE NINO HORB S.R.L. – locul 133, 824.156 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BNY HOLDING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BNY HOLDING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BNY HOLDING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.056.599 |
| Stocuri | 1.585.478 |
| Creante | 10.145.118 |
| Casa si conturi la banci | 306.003 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.824 |
| DATORII | 15.272.694 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.037.151 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.418.071 |
| VENITURI TOTALE | 25.873.969 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.048.955 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.174.986 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.174.986 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.219.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.222.932 |
| Stocuri | 2.382.053 |
| Creante | 16.878.468 |
| Casa si conturi la banci | 942.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.830 |
| DATORII | 16.025.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.459.594 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.996.406 |
| VENITURI TOTALE | 45.071.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.406.538 |
| Profitul brut | 664.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 547.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.303.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.040.514 |
| Stocuri | 5.218.678 |
| Creante | 11.294.336 |
| Casa si conturi la banci | 9.507.500 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 22.431.940 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.912.197 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.249.431 |
| VENITURI TOTALE | 42.436.646 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.728.461 |
| Profitul brut | 6.708.185 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.671.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.320.134 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.683.211 |
| Stocuri | 1.313.087 |
| Creante | 7.810.504 |
| Casa si conturi la banci | 4.539.620 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.106 |
| DATORII | 13.222.637 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.784.814 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.468.194 |
| VENITURI TOTALE | 20.508.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.153.105 |
| Profitul brut | 2.355.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.979.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| Active imobilizate | 284 |
| Active circulante | 2.933.498 |
| Stocuri | 473.891 |
| Creante | 2.428.861 |
| Disponibilitati | 30.746 |
| Cheltuieli in avans | 6.915 |
| Datorii | 2.719.878 |
| Capitaluri proprii | 220.819 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 3.656.715 |
| Venituri totale | 3.928.372 |
| Cheltuieli totale | 3.858.496 |
| Profit brut | 69.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 140 |
| Active circulante | 687.671 |
| Stocuri | 91.282 |
| Creante | 555.913 |
| Disponibilitati | 40.476 |
| Cheltuieli in avans | 582 |
| Datorii | 507.881 |
| Capitaluri proprii | 180.512 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 499.323 |
| Venituri totale | 532.910 |
| Cheltuieli totale | 522.431 |
| Profit brut | 10.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 215.639 |
| Creante | 209.382 |
| Disponibilitati | 6.257 |
| Datorii | 39.881 |
| Capitaluri proprii | 175.758 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 255.130 |
| Venituri totale | 255.130 |
| Cheltuieli totale | 47.123 |
| Profit brut | 208.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 174.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |