BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L. – CUI 40649709
Informativ
BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L. are CUI 40649709, număr de înregistrare J03/660/2019 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 899.778 lei, o pierdere netă de 49.343 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 40649709 |
| Nr. Reg. Com. | J03/660/2019 |
| EUID | ROONRC.J3/660/2019 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-15 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONESCU OVIDIU MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 899 778 | -49 343 | 309 125 | 904 093 | 245 469 | 830 875 | 1 |
| 2024 | 1 582 931 | 262 737 | 257 140 | 480 221 | 678 998 | 880 219 | 2 |
| 2023 | 1 009 950 | 313 826 | 182 912 | 525 679 | 358 577 | 617 481 | 2 |
| 2022 | 2 899 070 | 304 399 | 324 883 | 439 525 | 258 092 | 304 639 | 1 |
| 2021 | 128 007 | 16 834 | 68 875 | 96 632 | 97 026 | 101 426 | 1 |
| 2020 | 743 908 | 84 352 | 49 264 | 75 867 | 92 431 | 84 592 | 1 |
| 2019 | 39 273 | 4 798 | 42 794 | 84 944 | 8 694 | 4 998 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2212 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FIRE PBA ELECTRIC S.R.L. – locul 2208, 903.415 lei, Maramureş
- CIR INSTAL S.R.L. – locul 2208, 609.676 lei, Mureş
- ELECTRIC FAMILY IMPACT S.R.L. – locul 2209, 903.084 lei, Bucureşti
- TECHNIC INSTALL SRL – locul 2209, 609.320 lei, Iaşi
- SOFT ALARM SRL – locul 2210, 901.573 lei, Bihor
- AIR GENERAL BUSINESS SRL – locul 2210, 609.229 lei, Prahova
- TDM COMPANY SRL – locul 2211, 900.077 lei, Cluj
- ESGAZ NEAMŢ S.R.L. – locul 2211, 608.715 lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 480.221 |
| Active circulante | 678.998 |
| Stocuri | 63 |
| Creante | 475.005 |
| Disponibilitati | 203.930 |
| Cheltuieli in avans | 45.515 |
| Datorii | 257.140 |
| Venituri in avans | 67.375 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 880.219 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.582.931 |
| Venituri totale | 1.605.983 |
| Cheltuieli totale | 1.301.617 |
| Profit brut | 304.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 262.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 525.679 |
| Active circulante | 358.577 |
| Stocuri | 204.925 |
| Creante | 139.243 |
| Disponibilitati | 14.409 |
| Cheltuieli in avans | 5.412 |
| Datorii | 182.912 |
| Venituri in avans | 89.275 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 617.481 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.009.950 |
| Venituri totale | 1.168.834 |
| Cheltuieli totale | 844.230 |
| Profit brut | 324.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 313.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 439.525 |
| Active circulante | 258.092 |
| Stocuri | 151.117 |
| Creante | 21.097 |
| Disponibilitati | 85.878 |
| Cheltuieli in avans | 2.479 |
| Datorii | 324.883 |
| Venituri in avans | 70.574 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 304.639 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.899.070 |
| Venituri totale | 2.881.581 |
| Cheltuieli totale | 2.550.650 |
| Profit brut | 330.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 304.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 96.632 |
| Active circulante | 97.026 |
| Stocuri | 73.904 |
| Creante | 2.363 |
| Disponibilitati | 20.759 |
| Cheltuieli in avans | 1.088 |
| Datorii | 68.875 |
| Venituri in avans | 24.445 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 101.426 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 128.007 |
| Venituri totale | 177.516 |
| Cheltuieli totale | 159.540 |
| Profit brut | 17.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 75.867 |
| Active circulante | 92.431 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 69.420 |
| Disponibilitati | 23.011 |
| Cheltuieli in avans | 825 |
| Datorii | 49.264 |
| Venituri in avans | 35.267 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 84.592 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 743.908 |
| Venituri totale | 754.737 |
| Cheltuieli totale | 662.632 |
| Profit brut | 92.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 84.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 84.944 |
| Active circulante | 8.694 |
| Creante | 4.305 |
| Disponibilitati | 4.389 |
| Cheltuieli in avans | 243 |
| Datorii | 42.794 |
| Venituri in avans | 46.089 |
| Capitaluri proprii | 4.998 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.273 |
| Venituri totale | 44.688 |
| Cheltuieli totale | 38.712 |
| Profit brut | 5.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.798 |
| Pierdere neta | 0 |