BLUE LINE ENERGY SRL
| Denumire | BLUE LINE ENERGY SRL |
| CUI | 22308410 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000786060 |
| EUID | ROONRC.J2007000786060 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-23 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NATH DACIAN AUREL | administrator si reprezentant | România |
| NATH OFELIA CARMEN | administrator si reprezentant | România |
| NATH DARIUS STELIAN | administrator si reprezentant | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 819 144 | 7 818 118 | 27 424 735 | — | — | — | 14 |
| 2024 | 13 386 859 | 804 256 | 31 131 069 | 46 619 076 | 2 520 276 | 17 913 493 | 13 |
| 2023 | 21 774 601 | 8 999 041 | 32 328 339 | 43 051 607 | 8 814 757 | 19 391 846 | 11 |
| 2022 | 38 647 295 | 9 905 893 | 33 788 152 | 42 455 575 | 5 341 812 | 13 867 334 | 11 |
| 2021 | 17 032 658 | 1 641 469 | 32 461 345 | 36 137 312 | 10 077 078 | 13 753 045 | 11 |
| 2020 | 13 597 309 | 2 622 014 | 33 096 671 | 38 970 459 | 6 706 975 | 12 585 260 | 12 |
| 2019 | 13 093 559 | 1 289 743 | 36 847 546 | 41 475 919 | 5 370 237 | 10 044 527 | 13 |
| 2018 | 15 606 295 | 5 026 041 | 39 049 325 | 42 538 211 | 4 720 228 | 8 304 814 | 13 |
| 2017 | 7 760 162 | -2 812 862 | 47 110 275 | 47 245 607 | 5 779 133 | 3 278 773 | 15 |
| 2016 | 7 948 965 | 1 826 737 | 49 512 721 | 50 631 200 | 7 521 267 | 6 102 121 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 819 144 lei
48%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BLUE LINE ENERGY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BLUE LINE ENERGY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BLUE LINE ENERGY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BLUE LINE ENERGY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.619.076 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.520.276 |
| Stocuri | 781.492 |
| Creante | 744.887 |
| Casa si conturi la banci | 695.737 |
| DATORII | 31.131.069 |
| VENITURI IN AVANS | 94.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.913.493 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.386.859 |
| VENITURI TOTALE | 14.780.798 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.739.733 |
| Profitul brut | 1.041.065 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 804.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.051.607 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.814.757 |
| Stocuri | 885.299 |
| Creante | 3.993.809 |
| Casa si conturi la banci | 3.637.489 |
| DATORII | 32.328.339 |
| VENITURI IN AVANS | 146.179 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.391.846 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.774.601 |
| VENITURI TOTALE | 27.434.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.299.103 |
| Profitul brut | 9.135.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.999.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.455.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.341.812 |
| Stocuri | 1.137.348 |
| Creante | 336.219 |
| Casa si conturi la banci | 3.868.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.870 |
| DATORII | 33.788.152 |
| VENITURI IN AVANS | 150.771 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.867.334 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.647.295 |
| VENITURI TOTALE | 47.502.945 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.626.227 |
| Profitul brut | 10.876.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.905.893 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.137.312 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.077.078 |
| Stocuri | 226.542 |
| Creante | 1.802.247 |
| Casa si conturi la banci | 8.048.289 |
| DATORII | 32.461.345 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.753.045 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.032.658 |
| VENITURI TOTALE | 20.425.741 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.500.234 |
| Profitul brut | 1.925.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.641.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.970.459 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.706.975 |
| Stocuri | 222.045 |
| Creante | 2.318.277 |
| Casa si conturi la banci | 4.166.653 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.497 |
| DATORII | 33.096.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.585.260 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.597.309 |
| VENITURI TOTALE | 17.781.069 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.005.485 |
| Profitul brut | 2.775.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.622.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.475.919 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.370.237 |
| Creante | 1.709.866 |
| Casa si conturi la banci | 3.660.371 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.917 |
| DATORII | 36.847.546 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.044.527 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.093.559 |
| VENITURI TOTALE | 19.295.506 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.777.899 |
| Profitul brut | 1.517.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.289.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.538.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.720.228 |
| Creante | 1.822.603 |
| Casa si conturi la banci | 2.897.625 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.700 |
| DATORII | 39.049.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.304.814 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.606.295 |
| VENITURI TOTALE | 28.733.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.835.656 |
| Profitul brut | 5.897.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.026.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.245.607 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.779.133 |
| Creante | 4.245.045 |
| Casa si conturi la banci | 1.534.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.072 |
| DATORII | 47.110.275 |
| VENITURI IN AVANS | 2.640.764 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.278.773 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.760.162 |
| VENITURI TOTALE | 10.848.947 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.661.809 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.812.862 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.812.862 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.631.200 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.521.267 |
| Creante | 4.189.275 |
| Casa si conturi la banci | 3.331.992 |
| DATORII | 49.512.721 |
| VENITURI IN AVANS | 2.537.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.102.121 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.948.965 |
| VENITURI TOTALE | 9.044.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.217.636 |
| Profitul brut | 1.826.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.826.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |