BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL
| Denumire | BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL |
| CUI | 33136875 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000246395 |
| EUID | ROONRC.J2014000246395 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-05-08 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BITERE IONUŢ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 766 539 | 1 112 413 | 15 569 309 | — | — | — | 108 |
| 2024 | 28 390 962 | 814 092 | 15 466 591 | 9 794 088 | 11 416 283 | 5 743 780 | 86 |
| 2023 | 31 131 879 | 495 523 | 11 810 397 | 6 909 388 | 8 043 507 | 3 142 498 | 78 |
| 2022 | 23 405 581 | 449 002 | 12 589 199 | 5 300 364 | 11 231 809 | 3 942 974 | 58 |
| 2021 | 14 389 188 | 419 185 | 6 711 146 | 5 702 757 | 4 866 062 | 3 857 673 | 57 |
| 2020 | 16 913 068 | 398 989 | 6 988 687 | 5 870 317 | 4 656 858 | 3 538 488 | 68 |
| 2019 | 11 772 660 | 741 523 | 4 155 278 | 5 227 366 | 2 040 546 | 3 112 634 | 54 |
| 2018 | 8 169 538 | 343 542 | 3 661 695 | 3 291 112 | 1 411 366 | 1 040 783 | 41 |
| 2017 | 5 108 632 | 115 739 | 2 794 217 | 2 827 725 | 668 582 | 708 242 | 48 |
| 2016 | 5 507 717 | 137 244 | 1 805 712 | 1 552 627 | 815 241 | 574 240 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 766 539 lei
47%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Vrancea , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.794.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.416.283 |
| Stocuri | 7.060.069 |
| Creante | 2.454.721 |
| Casa si conturi la banci | 1.901.493 |
| DATORII | 15.466.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.743.780 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.390.962 |
| VENITURI TOTALE | 30.904.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.893.072 |
| Profitul brut | 1.011.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 814.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.909.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.043.507 |
| Stocuri | 3.741.822 |
| Creante | 3.613.722 |
| Casa si conturi la banci | 687.963 |
| DATORII | 11.810.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.142.498 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.131.879 |
| VENITURI TOTALE | 31.943.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.349.425 |
| Profitul brut | 593.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 495.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.300.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.231.809 |
| Stocuri | 4.612.939 |
| Creante | 3.840.208 |
| Casa si conturi la banci | 2.778.662 |
| DATORII | 12.589.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.942.974 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.405.581 |
| VENITURI TOTALE | 26.892.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.368.317 |
| Profitul brut | 524.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 449.002 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.702.757 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.866.062 |
| Stocuri | 1.290.621 |
| Creante | 1.226.542 |
| Casa si conturi la banci | 2.348.899 |
| DATORII | 6.711.146 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.857.673 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.389.188 |
| VENITURI TOTALE | 15.640.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.159.167 |
| Profitul brut | 481.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 419.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.870.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.656.858 |
| Stocuri | 73.695 |
| Creante | 2.367.844 |
| Casa si conturi la banci | 2.215.319 |
| DATORII | 6.988.687 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.538.488 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.913.068 |
| VENITURI TOTALE | 16.917.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.452.058 |
| Profitul brut | 465.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 398.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.227.366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.040.546 |
| Stocuri | 125.484 |
| Creante | 1.187.274 |
| Casa si conturi la banci | 727.788 |
| DATORII | 4.155.278 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.112.634 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.772.660 |
| VENITURI TOTALE | 11.825.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.966.806 |
| Profitul brut | 858.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 741.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.291.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.411.366 |
| Stocuri | 243.825 |
| Creante | 221.229 |
| Casa si conturi la banci | 946.312 |
| DATORII | 3.661.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.040.783 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.169.538 |
| VENITURI TOTALE | 8.271.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.871.921 |
| Profitul brut | 399.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 343.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.827.725 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 668.582 |
| Stocuri | 83.855 |
| Creante | 371.250 |
| Casa si conturi la banci | 213.477 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.152 |
| DATORII | 2.794.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 708.242 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.108.632 |
| VENITURI TOTALE | 5.181.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.039.177 |
| Profitul brut | 142.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 115.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.552.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 815.241 |
| Stocuri | 58.364 |
| Creante | 425.010 |
| Casa si conturi la banci | 331.867 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.084 |
| DATORII | 1.805.712 |
| CAPITALURI - TOTAL | 574.240 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.507.717 |
| VENITURI TOTALE | 5.774.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.609.200 |
| Profitul brut | 165.669 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.244 |
| Pierdere neta | 0 |