BISTRO A-HA SRL
| Denumire | BISTRO A-HA SRL |
| CUI | 29303657 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001744082 |
| EUID | ROONRC.J08/1744/2011 |
| CAEN | 5622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-11-04 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSTANTIN ŞERBAN-GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 479 159 | 333 403 | 910 741 | — | — | — | 26 |
| 2024 | 5 521 033 | 505 948 | 938 436 | 236 259 | 1 071 710 | 511 740 | 32 |
| 2023 | 6 319 961 | 1 140 333 | 870 880 | 254 380 | 1 469 849 | 1 146 125 | 31 |
| 2022 | 6 289 189 | 1 133 868 | 1 207 735 | 356 594 | 1 561 770 | 1 139 660 | 34 |
| 2021 | 4 931 251 | 935 272 | 411 455 | 445 986 | 344 916 | 941 064 | 17 |
| 2020 | 2 680 951 | 5 552 | 1 336 786 | 480 977 | 708 670 | 5 792 | 14 |
| 2019 | 5 419 446 | 1 303 142 | 355 460 | 343 391 | 1 280 358 | 1 303 382 | 33 |
| 2018 | 5 147 125 | 1 251 157 | 301 841 | 189 290 | 1 347 787 | 1 251 397 | 33 |
| 2017 | 3 995 014 | 759 582 | 248 776 | 96 940 | 701 729 | 567 380 | 29 |
| 2016 | 3 459 525 | 249 329 | 241 710 | 84 935 | 208 251 | 57 127 | 27 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 479 159 lei
-19%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BISTRO A-HA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5622 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte servicii de alimentație n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte servicii de alimentație n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BISTRO A-HA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BISTRO A-HA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BISTRO A-HA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-04-02 |
| Data reactivare | 2021-04-15 |
| Data publicare | 2021-04-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 236.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.071.710 |
| Stocuri | 70.013 |
| Creante | 401.759 |
| Casa si conturi la banci | 599.938 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 142.207 |
| DATORII | 938.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 511.740 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.521.033 |
| VENITURI TOTALE | 5.525.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.922.244 |
| Profitul brut | 603.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 254.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.469.849 |
| Stocuri | 260.409 |
| Creante | 1.113.101 |
| Casa si conturi la banci | 96.339 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 292.776 |
| DATORII | 870.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.146.125 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.319.961 |
| VENITURI TOTALE | 6.366.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.168.830 |
| Profitul brut | 1.198.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.140.333 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 356.594 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.561.770 |
| Stocuri | 177.806 |
| Creante | 958.233 |
| Casa si conturi la banci | 425.731 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 429.031 |
| DATORII | 1.207.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.139.660 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.289.189 |
| VENITURI TOTALE | 6.326.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.155.118 |
| Profitul brut | 1.171.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.133.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 445.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 344.916 |
| Stocuri | 121.751 |
| Creante | 171.621 |
| Casa si conturi la banci | 51.544 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 561.617 |
| DATORII | 411.455 |
| CAPITALURI - TOTAL | 941.064 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.931.251 |
| VENITURI TOTALE | 4.951.181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.971.724 |
| Profitul brut | 979.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 935.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 480.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 708.670 |
| Stocuri | 125.988 |
| Creante | 90.771 |
| Casa si conturi la banci | 491.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.931 |
| DATORII | 1.336.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.792 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.680.951 |
| VENITURI TOTALE | 2.698.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.682.820 |
| Profitul brut | 15.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 343.391 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.280.358 |
| Stocuri | 552.946 |
| Creante | 58.548 |
| Casa si conturi la banci | 668.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.093 |
| DATORII | 355.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.303.382 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.419.446 |
| VENITURI TOTALE | 5.436.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.059.652 |
| Profitul brut | 1.376.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.303.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 189.290 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.347.787 |
| Stocuri | 318.249 |
| Creante | 849.136 |
| Casa si conturi la banci | 180.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.161 |
| DATORII | 301.841 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.251.397 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.147.125 |
| VENITURI TOTALE | 5.165.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.835.121 |
| Profitul brut | 1.330.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.251.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 96.940 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 701.729 |
| Stocuri | 191.379 |
| Creante | 13.500 |
| Casa si conturi la banci | 496.850 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.487 |
| DATORII | 248.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 567.380 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.995.014 |
| VENITURI TOTALE | 4.011.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.177.131 |
| Profitul brut | 833.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 759.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 84.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 208.251 |
| Stocuri | 87.594 |
| Creante | 63.669 |
| Casa si conturi la banci | 56.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.651 |
| DATORII | 241.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.127 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.459.525 |
| VENITURI TOTALE | 3.495.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.194.791 |
| Profitul brut | 300.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 249.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |