BIOGENESIS IVF S.R.L.
| Denumire | BIOGENESIS IVF S.R.L. |
| CUI | 21857207 |
| Nr. Reg. Com. | J40/10702/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/10702/2007 |
| CAEN | 8622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-04 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VYTHOULKAS ANDREAS | - | Grecia |
| VYTHOULKAS ANDREAS | - | Grecia |
| PANTOS KOSTANTINOS | - | Grecia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -224 216 | 3 572 687 | 63 857 | 142 220 | -3 366 610 | 0 |
| 2024 | 0 | -165 062 | 3 705 372 | 185 512 | 376 732 | -3 142 394 | 0 |
| 2023 | 0 | -299 618 | 3 679 755 | 316 720 | 384 969 | -2 977 332 | 0 |
| 2022 | 294 735 | -499 553 | 3 545 746 | 459 436 | 406 624 | -2 677 714 | 1 |
| 2021 | 2 748 420 | -864 619 | 3 519 495 | 608 451 | 729 745 | -2 155 379 | 10 |
| 2020 | 5 572 560 | -820 638 | 3 083 731 | 759 143 | 1 008 508 | -1 290 760 | 14 |
| 2019 | 10 134 459 | -213 867 | 3 349 464 | 921 627 | 1 932 396 | -470 121 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIOGENESIS IVF S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIOGENESIS IVF S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIOGENESIS IVF S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIOGENESIS IVF S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 185.512 |
| Active circulante | 376.732 |
| Creante | 152.276 |
| Disponibilitati | 224.456 |
| Cheltuieli in avans | 734 |
| Datorii | 3.705.372 |
| Capitaluri proprii | -3.142.394 |
| Capital social | 255.400 |
| Venituri totale | 32 |
| Cheltuieli totale | 165.094 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 165.062 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 165.062 |
| Active imobilizate | 316.720 |
| Active circulante | 384.969 |
| Stocuri | 3.000 |
| Creante | 160.340 |
| Disponibilitati | 221.629 |
| Cheltuieli in avans | 734 |
| Datorii | 3.679.755 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -2.977.332 |
| Capital social | 255.400 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 420 |
| Cheltuieli totale | 300.038 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 299.618 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 299.618 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 459.436 |
| Active circulante | 406.624 |
| Stocuri | 3.000 |
| Creante | 208.936 |
| Disponibilitati | 194.688 |
| Cheltuieli in avans | 1.972 |
| Datorii | 3.545.746 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -2.677.714 |
| Capital social | 255.400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 294.735 |
| Venituri totale | 299.018 |
| Cheltuieli totale | 798.571 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 499.553 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 499.553 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 608.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 729.745 |
| Stocuri | 9.434 |
| Creante | 270.020 |
| Casa si conturi la banci | 450.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.920 |
| DATORII | 3.519.495 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.155.379 |
| Capital subscris varsat | 255.400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.748.420 |
| VENITURI TOTALE | 2.755.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.620.196 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 864.619 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 864.619 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 759.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.008.508 |
| Stocuri | 21.329 |
| Creante | 500.093 |
| Casa si conturi la banci | 487.086 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.320 |
| DATORII | 3.083.731 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.290.760 |
| Capital subscris varsat | 255.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.572.560 |
| VENITURI TOTALE | 5.604.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.425.167 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 820.638 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 820.638 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 921.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.932.396 |
| Stocuri | 234.316 |
| Creante | 272.190 |
| Casa si conturi la banci | 1.425.890 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.320 |
| DATORII | 3.349.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | -470.121 |
| Capital subscris varsat | 255.400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.134.459 |
| VENITURI TOTALE | 10.178.280 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.392.147 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 213.867 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 213.867 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 1.011.404 |
| Active circulante | 1.803.466 |
| Stocuri | 243.735 |
| Creante | 198.552 |
| Disponibilitati | 1.361.179 |
| Datorii | 3.071.124 |
| Capitaluri proprii | -256.254 |
| Capital social | 255.400 |
| Cifra de afaceri | 10.032.701 |
| Venituri totale | 10.050.963 |
| Cheltuieli totale | 10.006.913 |
| Profit brut | 44.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 198.060 |
| Active circulante | 486.161 |
| Stocuri | 227.249 |
| Creante | 130.101 |
| Disponibilitati | 128.811 |
| Cheltuieli in avans | 126.881 |
| Datorii | 1.081.016 |
| Capitaluri proprii | -269.914 |
| Capital social | 255.400 |
| Cifra de afaceri | 6.544.153 |
| Venituri totale | 6.555.428 |
| Cheltuieli totale | 6.086.722 |
| Profit brut | 468.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 442.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 195.909 |
| Active circulante | 214.381 |
| Stocuri | 63.769 |
| Creante | 49.178 |
| Disponibilitati | 101.434 |
| Cheltuieli in avans | 101.409 |
| Datorii | 1.224.467 |
| Capitaluri proprii | -712.768 |
| Capital social | 255.400 |
| Cifra de afaceri | 2.909.675 |
| Venituri totale | 3.944.915 |
| Cheltuieli totale | 3.060.273 |
| Profit brut | 884.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 884.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |