BIOGEN VET SRL – CUI 37677709
Pe scurt
BIOGEN VET SRL are CUI 37677709, număr de înregistrare J04/897/2017 și sediul în Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 8621 – Activități de asistență medicală generală. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.900.079 lei, un profit net de 249.576 lei și un număr mediu de 24 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BIOGEN VET SRL |
| CUI | 37677709 |
| Nr. Reg. Com. | J04/897/2017 |
| EUID | ROONRC.J4/897/2017 |
| CAEN | 8621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-30 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IORDACHE TIBERIU-ŞTEFAN | depline, atât separat cât şi împreună | România |
| BUTNARU CĂTĂLIN | depline, atât separat cât şi împreună | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 900 079 | 249 576 | 10 540 250 | 9 969 031 | 5 070 836 | 4 612 092 | 24 |
| 2024 | 5 251 386 | -58 271 | 10 310 893 | 8 901 526 | 4 356 915 | 4 362 517 | 24 |
| 2023 | 2 328 733 | -1 431 681 | 8 697 011 | 9 054 156 | 4 048 712 | 4 420 788 | 18 |
| 2022 | 2 940 350 | 27 646 | 6 547 869 | 8 586 586 | 3 786 544 | 5 852 469 | 23 |
| 2021 | 6 783 094 | 3 111 331 | 4 217 788 | 7 213 225 | 2 823 854 | 5 824 823 | 10 |
| 2020 | 7 820 486 | 2 825 456 | 2 101 557 | 881 404 | 5 190 468 | 3 754 081 | 0 |
| 2019 | 1 237 871 | 877 895 | 150 250 | 151 139 | 1 065 177 | 928 624 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 900 079 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIOGEN VET SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8621 Rev. 2 (echivalent: 8621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală generală |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală generală |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală generală |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bacău , domeniul 8621: Activități de asistență medicală generală
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (86), poziții apropiate de locul 43 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DONNA MEDPLUS SRL – locul 39, 37,64 mil. lei, Argeş
- CLINICA SANOVIL SRL – locul 39, 31,47 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- DG DENTAL SPECIALIST SRL – locul 39, 12,86 mil. lei, Bucureşti
- ICON LABORATORIES SRL – locul 39, 7,58 mil. lei, Bucureşti
- ELENA MARIA MEDICAL CARE SRL – locul 39, 6,79 mil. lei, Bucureşti
- PLATINUM SRL – locul 39, 3,56 mil. lei, Suceava
- SABIN MEDICAL S.R.L. – locul 39, 1,68 mil. lei, Vâlcea
- MIND ANATOMY S.R.L. – locul 39, 811.907 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIOGEN VET SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIOGEN VET SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIOGEN VET SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.054.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.048.712 |
| Stocuri | 973.297 |
| Creante | 3.055.406 |
| Casa si conturi la banci | 20.009 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.601 |
| DATORII | 8.697.011 |
| VENITURI IN AVANS | 47.670 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.420.788 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.328.733 |
| VENITURI TOTALE | 2.594.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.026.390 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.431.681 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.431.681 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.586.586 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.786.544 |
| Stocuri | 932.944 |
| Creante | 2.733.545 |
| Casa si conturi la banci | 120.055 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.585 |
| DATORII | 6.547.869 |
| VENITURI IN AVANS | 71.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.852.469 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.940.350 |
| VENITURI TOTALE | 2.965.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.937.840 |
| Profitul brut | 27.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 27.646 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| Active imobilizate | 881.404 |
| Active circulante | 5.190.468 |
| Stocuri | 41.652 |
| Creante | 2.702.625 |
| Disponibilitati | 2.446.191 |
| Cheltuieli in avans | 7.057 |
| Datorii | 2.101.557 |
| Venituri in avans | 223.291 |
| Capitaluri proprii | 3.754.081 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.820.486 |
| Venituri totale | 7.844.225 |
| Cheltuieli totale | 4.778.843 |
| Profit brut | 3.065.382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.825.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 151.139 |
| Active circulante | 1.065.177 |
| Stocuri | 553 |
| Creante | 956.810 |
| Disponibilitati | 107.814 |
| Cheltuieli in avans | 5.057 |
| Datorii | 150.250 |
| Venituri in avans | 142.499 |
| Capitaluri proprii | 928.624 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.237.871 |
| Venituri totale | 1.266.977 |
| Cheltuieli totale | 376.703 |
| Profit brut | 890.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 877.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 174.846 |
| Active circulante | 601.336 |
| Stocuri | 7 |
| Creante | 366.043 |
| Disponibilitati | 235.286 |
| Datorii | 133.568 |
| Venituri in avans | 166.205 |
| Capitaluri proprii | 476.409 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 707.878 |
| Venituri totale | 747.785 |
| Cheltuieli totale | 315.006 |
| Profit brut | 432.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 425.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 198.553 |
| Active circulante | 267.772 |
| Creante | 240.038 |
| Disponibilitati | 27.734 |
| Datorii | 225.684 |
| Venituri in avans | 189.912 |
| Capitaluri proprii | 50.729 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.872 |
| Venituri totale | 93.343 |
| Cheltuieli totale | 42.045 |
| Profit brut | 51.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |