BIN GO SOLUTIONS S.R.L. – CUI 6089555
Pe scurt
BIN GO SOLUTIONS S.R.L. are CUI 6089555, număr de înregistrare J1994008222405 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 3811 – Colectarea deșeurilor nepericuloase. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 482.270.417 lei, o pierdere netă de 128.716.389 lei și un număr mediu de 1.375 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BIN GO SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 6089555 |
| Nr. Reg. Com. | J1994008222405 |
| EUID | ROONRC.J1994008222405 |
| CAEN | 3811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-04-27 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANTAL SANDA-LAURA | - | România |
| BOGDAN NICULESCU | - | România |
| CIOBANU DĂNUȚ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 482 270 417 | -128 716 389 | 991 004 595 | 223 345 500 | 223 108 772 | -542 765 586 | 1 375 |
| 2024 | 481 490 798 | -55 524 455 | 779 782 708 | 151 322 221 | 212 636 641 | -414 049 197 | 1 268 |
| 2023 | 309 644 756 | -55 654 457 | 726 142 073 | 191 344 606 | 173 747 892 | -358 524 742 | 1 212 |
| 2022 | 308 356 134 | -58 606 527 | 663 644 077 | 176 238 314 | 181 300 886 | -302 870 286 | 1 367 |
| 2021 | 289 035 147 | -92 332 405 | 590 990 082 | 164 672 441 | 178 696 738 | -244 263 759 | 1 825 |
| 2020 | 247 215 077 | -74 089 045 | 505 214 810 | 173 000 571 | 178 924 028 | -151 931 354 | 2 209 |
| 2019 | 272 487 240 | -54 096 853 | 417 896 287 | 165 500 679 | 155 237 369 | -94 062 683 | 2 431 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises482 270 417 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIN GO SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3811 Rev. 2 (echivalent: 3811 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Bucureşti , domeniul 3811: Colectarea deșeurilor nepericuloase
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 2 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SUPERCOM SA – locul 1, 789,26 mil. lei, Bucureşti
- REMAT BRASOV SA – locul 1, 435,84 mil. lei, Braşov
- ECO SUD S.A. – locul 1, 326,46 mil. lei, Bucureşti
- DEMECO SRL – locul 1, 132,12 mil. lei, Bacău
- STERICARE SERV SRL – locul 1, 74,02 mil. lei, Ilfov
- ECO FIRE SISTEMS SRL – locul 1, 66,19 mil. lei, Constanţa
- REPSAN ENERGY S.R.L. – locul 1, 52,26 mil. lei, Bucureşti
- FIBROCIM SRL – locul 1, 8,18 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIN GO SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIN GO SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIN GO SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.876.345 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.333.496 |
| Stocuri | 3.460.689 |
| Creante | 34.360.059 |
| Casa si conturi la banci | 1.512.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.730.849 |
| DATORII | 304.577.180 |
| VENITURI IN AVANS | 967.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | -37.603.974 |
| Capital subscris varsat | 6.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 219.168.174 |
| VENITURI TOTALE | 222.560.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 270.295.290 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.734.736 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 47.734.736 |
| Numar mediu de salariati | 1.824 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 237.920.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.965.176 |
| Stocuri | 6.488.713 |
| Creante | 38.965.077 |
| Casa si conturi la banci | 1.511.386 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.093.190 |
| DATORII | 280.984.857 |
| VENITURI IN AVANS | 450.271 |
| PROVIZIOANE | 10.338 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.533.422 |
| Capital subscris varsat | 6.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 198.373.937 |
| VENITURI TOTALE | 200.976.168 |
| CHELTUIELI TOTALE | 232.410.945 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.434.777 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 31.434.777 |
| Numar mediu de salariati | 1.935 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 189.470.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.750.943 |
| Stocuri | 5.210.596 |
| Creante | 54.845.518 |
| Casa si conturi la banci | 1.694.829 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.622.942 |
| DATORII | 195.543.033 |
| VENITURI IN AVANS | 436.752 |
| PROVIZIOANE | 260.560 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.603.540 |
| Capital subscris varsat | 6.700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 222.820.406 |
| VENITURI TOTALE | 225.130.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 196.364.482 |
| Profitul brut | 28.766.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.582.029 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.638 |