BIANCA FARM SRL
| Denumire | BIANCA FARM SRL |
| CUI | 22772648 |
| Nr. Reg. Com. | J2007003255222 |
| EUID | ROONRC.J2007003255222 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-11-19 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 601 458 | 886 800 | 8 668 643 | — | — | — | 23 |
| 2024 | 14 129 238 | 498 920 | 7 247 666 | 941 737 | 9 073 518 | 2 767 589 | 25 |
| 2023 | 11 709 647 | 380 957 | 6 267 249 | 897 795 | 8 018 123 | 2 648 669 | 24 |
| 2022 | 9 813 189 | 618 987 | 5 306 040 | 695 241 | 7 488 511 | 2 877 712 | 26 |
| 2021 | 8 044 558 | 580 812 | 3 893 497 | 419 723 | 6 417 250 | 2 943 476 | 22 |
| 2020 | 7 170 042 | 601 180 | 3 582 372 | 463 244 | 5 981 791 | 2 862 663 | 23 |
| 2019 | 5 895 089 | 491 017 | 2 721 146 | 493 621 | 4 689 009 | 2 461 484 | 18 |
| 2018 | 5 249 661 | 580 443 | 2 251 362 | 488 961 | 3 932 868 | 2 170 467 | 18 |
| 2017 | 4 333 912 | 472 158 | 2 155 241 | 355 077 | 3 390 188 | 1 590 024 | 16 |
| 2016 | 3 953 334 | 408 393 | 1 366 402 | 267 977 | 2 416 290 | 1 317 865 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises16 601 458 lei
17%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BIANCA FARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BIANCA FARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BIANCA FARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BIANCA FARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 941.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.073.518 |
| Stocuri | 7.786.853 |
| Creante | 1.100.251 |
| Casa si conturi la banci | 186.414 |
| DATORII | 7.247.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.767.589 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 14.129.238 |
| VENITURI TOTALE | 14.259.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.663.221 |
| Profitul brut | 596.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 498.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 897.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.018.123 |
| Stocuri | 6.992.207 |
| Creante | 1.289.663 |
| Casa si conturi la banci | -263.747 |
| DATORII | 6.267.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.648.669 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.709.647 |
| VENITURI TOTALE | 11.779.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.322.759 |
| Profitul brut | 456.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 380.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 695.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.488.511 |
| Stocuri | 6.460.320 |
| Creante | 1.145.017 |
| Casa si conturi la banci | -116.826 |
| DATORII | 5.306.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.877.712 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.813.189 |
| VENITURI TOTALE | 10.056.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.315.234 |
| Profitul brut | 741.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 618.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 419.723 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.417.250 |
| Stocuri | 5.295.452 |
| Creante | 1.016.097 |
| Casa si conturi la banci | 105.701 |
| DATORII | 3.893.497 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.943.476 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.044.558 |
| VENITURI TOTALE | 8.053.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.358.104 |
| Profitul brut | 694.964 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 580.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 463.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.981.791 |
| Stocuri | 4.871.741 |
| Creante | 887.797 |
| Casa si conturi la banci | 222.253 |
| DATORII | 3.582.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.862.663 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 7.170.042 |
| VENITURI TOTALE | 7.171.158 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.461.292 |
| Profitul brut | 709.866 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 601.180 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 493.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.689.009 |
| Stocuri | 4.098.126 |
| Creante | 628.321 |
| Casa si conturi la banci | -37.438 |
| DATORII | 2.721.146 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.461.484 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.895.089 |
| VENITURI TOTALE | 5.983.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.388.400 |
| Profitul brut | 595.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 491.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 488.961 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.932.868 |
| Stocuri | 3.299.968 |
| Creante | 780.425 |
| Casa si conturi la banci | -147.525 |
| DATORII | 2.251.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.170.467 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.249.661 |
| VENITURI TOTALE | 5.372.993 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.727.989 |
| Profitul brut | 645.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 580.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 355.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.390.188 |
| Stocuri | 2.885.847 |
| Creante | 513.368 |
| Casa si conturi la banci | -9.027 |
| DATORII | 2.155.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.590.024 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.333.912 |
| VENITURI TOTALE | 4.334.078 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.771.541 |
| Profitul brut | 562.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 472.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 267.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.416.290 |
| Stocuri | 2.281.536 |
| Creante | 148.084 |
| Casa si conturi la banci | -13.330 |
| DATORII | 1.366.402 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.317.865 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.953.334 |
| VENITURI TOTALE | 3.956.900 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.470.183 |
| Profitul brut | 486.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.393 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |