BEST TRAINING SERVICES S.R.L.

Cauta alta firma:
BEST TRAINING SERVICES S.R.L.
CUI: 48166106RegCom: J2023009013408EUID: ROONRC.J2023009013408CAEN: 8559Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL DUDEŞTI, NR.188, CAM. 1, BL.C, ET.1, AP.15

Denumire BEST TRAINING SERVICES S.R.L.
CUI 48166106
Nr. Reg. Com. J2023009013408
EUID ROONRC.J2023009013408
CAEN 8559
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-05-15 (3 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL DUDEŞTI, NR.188, CAM. 1, BL.C, ET.1, AP.15
Cod Poștal 31088
Telefon 0727737443
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BABU MARIANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 703 108 286 704 2 208 063 — — — 3
2024 1 104 588 487 112 394 394 — — — 1
2023 295 100 146 884 49 011 — — — 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 703 108 lei
54%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEST TRAINING SERVICES S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 8559 Rev. 2 (echivalent: 8559 Rev. 3)
Obiect Activitate Alte forme de învățământ n.c.a.
Descriere Activitate Alte forme de învățământ n.c.a.
Cod CAEN principal 85 Alte forme de învățământ n.c.a.
Descriere activitate (principal) Învățământ
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL DUDEŞTI, NR.188, CAM. 1, BL.C, ET.1, AP.15
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția BEST TRAINING SERVICES S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 29079 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

Locul 8331 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
487.112 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „BEST TRAINING SERVICES S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEST TRAINING SERVICES S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 8559
Active imobilizate 333.279
Active circulante 550.211
Creante 439.827
Disponibilitati 110.384
Datorii 394.394
Capitaluri proprii 489.096
Capital social 100
Cifra de afaceri 1.104.588
Venituri totale 1.109.888
Cheltuieli totale 598.588
Profit brut 511.300
Pierdere bruta 0
Profit net 487.112
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8559
Active imobilizate 11.011
Active circulante 184.984
Creante 133.000
Disponibilitati 51.984
Datorii 49.011
Capitaluri proprii 146.984
Capital social 100
Cifra de afaceri 295.100
Venituri totale 295.124
Cheltuieli totale 145.693
Profit brut 149.431
Pierdere bruta 0
Profit net 146.884
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.