BEST SRL – CUI 1822867
Pe scurt
BEST SRL are CUI 1822867, număr de înregistrare J1991003349351 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 100.093 lei, un profit net de 18.515 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BEST SRL |
| CUI | 1822867 |
| Nr. Reg. Com. | J1991003349351 |
| EUID | ROONRC.J35/3349/1991 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-10-31 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BILEC MARGARETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100 093 | 18 515 | 145 479 | 2 907 | 71 021 | -71 551 | 1 |
| 2024 | 61 719 | -11 986 | 155 698 | 2 907 | 62 725 | -90 066 | 1 |
| 2023 | 100 524 | 35 131 | 139 877 | 2 907 | 58 891 | -78 079 | 1 |
| 2022 | 46 428 | -5 192 | 131 586 | 2 907 | 15 469 | -113 210 | 1 |
| 2021 | 42 627 | 13 122 | 121 021 | 2 907 | 10 095 | -108 019 | 1 |
| 2020 | 27 546 | -13 626 | 130 069 | 2 907 | 6 021 | -121 141 | 1 |
| 2019 | 29 329 | -13 778 | 117 743 | 2 907 | 7 321 | -107 515 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises100 093 lei
62%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 649 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CATALINA MANUELA TUTULEA S.R.L. – locul 645, 367.810 lei, Dâmboviţa
- AYRA FILM VIDEOGRAPHY & PHOTOGRAPHY S.R.L. – locul 645, 101.043 lei, Bacău
- SALPRO SERVICES S.R.L. – locul 645, 88.843 lei, Braşov
- LIFE CARE RG 13 SRL – locul 646, 367.697 lei, Galaţi
- FLOMĂDĂ FLOWER EVENTS S.R.L. – locul 646, 100.971 lei, Botoşani
- HSP CONSULTING S.R.L. – locul 646, 88.800 lei, Bacău
- MARA SAFETY SRL – locul 647, 366.322 lei, Maramureş
- MATEI MARIAN FOTOGRAF SRL – locul 647, 100.930 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEST SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-09-26 |
| Data reactivare | 2026-02-26 |
| Data publicare | 2019-09-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.907 |
| Active circulante | 62.725 |
| Stocuri | 100 |
| Creante | 20.325 |
| Disponibilitati | 42.300 |
| Datorii | 155.698 |
| Capitaluri proprii | -90.066 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 61.719 |
| Venituri totale | 61.719 |
| Cheltuieli totale | 73.088 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.369 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.986 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.907 |
| Active circulante | 58.891 |
| Stocuri | 100 |
| Creante | 20.374 |
| Disponibilitati | 38.417 |
| Datorii | 139.877 |
| Capitaluri proprii | -78.079 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 100.524 |
| Venituri totale | 100.524 |
| Cheltuieli totale | 64.388 |
| Profit brut | 36.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.907 |
| Active circulante | 10.095 |
| Stocuri | 100 |
| Creante | 7.828 |
| Disponibilitati | 2.167 |
| Datorii | 121.021 |
| Capitaluri proprii | -108.019 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 42.627 |
| Venituri totale | 42.627 |
| Cheltuieli totale | 28.226 |
| Profit brut | 14.401 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.305 |
| Active circulante | 967 |
| Stocuri | 422 |
| Creante | 100 |
| Disponibilitati | 445 |
| Datorii | 93.992 |
| Capitaluri proprii | -91.720 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 30.572 |
| Venituri totale | 30.572 |
| Cheltuieli totale | 40.803 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.231 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.926 |
| Nr. salariati | 1 |