BENEAEVAL SRL – CUI 23137067
Informativ
BENEAEVAL SRL are CUI 23137067, număr de înregistrare J36/50/2008 și sediul în Municipiul Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 519.868 lei, un profit net de 274.278 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BENEAEVAL SRL |
| CUI | 23137067 |
| Nr. Reg. Com. | J36/50/2008 |
| EUID | ROONRC.J2008000050368 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-01-28 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BENEA ALEXANDRU | DEPLINE EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 519 868 | 274 278 | 148 106 | 315 445 | 387 362 | 554 701 | 1 |
| 2024 | 379 672 | 104 417 | 119 163 | 180 873 | 277 704 | 339 414 | 1 |
| 2023 | 294 500 | 104 350 | 102 779 | 205 370 | 245 667 | 348 258 | 1 |
| 2022 | 300 539 | 179 822 | 117 818 | 228 987 | 315 738 | 426 907 | 2 |
| 2021 | 271 637 | 118 186 | 48 329 | 158 931 | 136 483 | 247 085 | 2 |
| 2020 | 200 889 | 47 019 | 67 824 | 186 668 | 128 241 | 247 085 | 2 |
| 2019 | 216 413 | 41 372 | 89 632 | 214 208 | 108 468 | 233 044 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BENEAEVAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1494 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SOHA CONSULTING S.R.L. – locul 1490, 525.679 lei, Suceava
- SIRC - AIMEREI SRL – locul 1490, 20.315 lei, Botoşani
- BUSINESS & ACCOUNTING OFFICE S.R.L. – locul 1491, 521.841 lei, Maramureş
- PROFESIONAL MANAGEMENT SRL – locul 1491, 20.000 lei, Bihor
- THE INSOURCE DEVELOPMENT GROUP SRL – locul 1492, 521.168 lei, Bucureşti
- EURO FUND EXPERTS S.R.L. – locul 1492, 20.000 lei, Buzău
- K.A.Z.P. COM SRL – locul 1493, 520.972 lei, Gorj
- DANKE CONSULTING SRL – locul 1493, 19.916 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BENEAEVAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BENEAEVAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BENEAEVAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 180.873 |
| Active circulante | 277.704 |
| Stocuri | 56.090 |
| Creante | 104.217 |
| Disponibilitati | 117.397 |
| Datorii | 119.163 |
| Capitaluri proprii | 339.414 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 379.672 |
| Venituri totale | 379.674 |
| Cheltuieli totale | 270.439 |
| Profit brut | 109.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 205.370 |
| Active circulante | 245.667 |
| Stocuri | 87.938 |
| Creante | 46.528 |
| Disponibilitati | 111.201 |
| Datorii | 102.779 |
| Capitaluri proprii | 348.258 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 294.500 |
| Venituri totale | 294.503 |
| Cheltuieli totale | 187.267 |
| Profit brut | 107.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 228.987 |
| Active circulante | 315.738 |
| Stocuri | 89.132 |
| Creante | 98.307 |
| Disponibilitati | 128.299 |
| Datorii | 117.818 |
| Capitaluri proprii | 426.907 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 300.539 |
| Venituri totale | 300.541 |
| Cheltuieli totale | 117.773 |
| Profit brut | 182.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 158.931 |
| Active circulante | 136.483 |
| Stocuri | 43.103 |
| Creante | 18.598 |
| Disponibilitati | 74.782 |
| Datorii | 48.329 |
| Capitaluri proprii | 247.085 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 271.637 |
| Venituri totale | 271.638 |
| Cheltuieli totale | 150.790 |
| Profit brut | 120.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 186.668 |
| Active circulante | 128.241 |
| Stocuri | 43.103 |
| Creante | 81.285 |
| Disponibilitati | 3.853 |
| Datorii | 67.824 |
| Capitaluri proprii | 247.085 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 200.889 |
| Venituri totale | 200.893 |
| Cheltuieli totale | 151.921 |
| Profit brut | 48.972 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 214.208 |
| Active circulante | 108.468 |
| Stocuri | 42.945 |
| Creante | 15.920 |
| Disponibilitati | 49.603 |
| Datorii | 89.632 |
| Capitaluri proprii | 233.044 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 216.413 |
| Venituri totale | 243.414 |
| Cheltuieli totale | 199.879 |
| Profit brut | 43.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 235.483 |
| Active circulante | 143.447 |
| Stocuri | 40.604 |
| Creante | 84.653 |
| Disponibilitati | 18.190 |
| Datorii | 150.021 |
| Capitaluri proprii | 228.909 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 201.351 |
| Venituri totale | 224.337 |
| Cheltuieli totale | 128.778 |
| Profit brut | 95.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 115.781 |
| Active circulante | 151.409 |
| Stocuri | 31.849 |
| Creante | 48.963 |
| Disponibilitati | 70.597 |
| Datorii | 62.101 |
| Capitaluri proprii | 205.089 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 249.949 |
| Venituri totale | 249.949 |
| Cheltuieli totale | 188.175 |
| Profit brut | 61.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.275 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 90.635 |
| Active circulante | 124.217 |
| Stocuri | 42.404 |
| Creante | 57.633 |
| Disponibilitati | 24.180 |
| Datorii | 69.038 |
| Capitaluri proprii | 145.814 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 279.565 |
| Venituri totale | 279.565 |
| Cheltuieli totale | 114.268 |
| Profit brut | 165.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 162.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |