BENDOR CONSTRUCT S.R.L. – CUI 42669435
Pe scurt
BENDOR CONSTRUCT S.R.L. are CUI 42669435, număr de înregistrare J05/990/2020 și sediul în Sat Sălard, Comuna Sălard, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 109.806 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BENDOR CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 42669435 |
| Nr. Reg. Com. | J05/990/2020 |
| EUID | ROONRC.J5/990/2020 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-06-23 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BENŢAN TEODOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -109 806 | 20 118 | 0 | 177 917 | 157 799 | 2 |
| 2024 | 290 000 | 165 111 | 20 030 | 0 | 287 635 | 267 605 | 2 |
| 2023 | 265 500 | 118 495 | 12 242 | 122 | 114 614 | 102 494 | 3 |
| 2022 | 73 000 | -16 549 | 18 263 | 122 | 2 140 | -16 001 | 3 |
| 2021 | 91 574 | 4 856 | 10 996 | 122 | 11 422 | 548 | 2 |
| 2020 | 34 000 | -4 508 | 8 814 | 122 | 4 384 | -4 308 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BENDOR CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10637 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RAFIFLOR S.R.L. – locul 10633, 212.918 lei, Dâmboviţa
- AZARIA CASA S.R.L. – locul 10633, 0 lei, Bihor
- MANRAL PROSERV S.R.L. – locul 10634, 212.780 lei, Prahova
- TRADE ZVC CONSTRUCT S.R.L. – locul 10634, 0 lei, Cluj
- MAROK 99 OPTIMUM S.R.L. – locul 10635, 212.743 lei, Galaţi
- TMN.CONSTRUCTII S.R.L. – locul 10635, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- GIPSDECOR LIVE S.R.L. – locul 10636, 212.649 lei, Dolj
- YRADOR VEST CONSTRUCT S.R.L. – locul 10636, 0 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BENDOR CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BENDOR CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BENDOR CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 287.635 |
| Creante | 287.359 |
| Disponibilitati | 276 |
| Datorii | 20.030 |
| Capitaluri proprii | 267.605 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 290.000 |
| Venituri totale | 290.000 |
| Cheltuieli totale | 122.424 |
| Profit brut | 167.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 165.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 114.614 |
| Creante | 47.291 |
| Disponibilitati | 67.323 |
| Datorii | 12.242 |
| Capitaluri proprii | 102.494 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 265.500 |
| Venituri totale | 265.500 |
| Cheltuieli totale | 144.483 |
| Profit brut | 121.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 2.140 |
| Creante | 1.713 |
| Disponibilitati | 427 |
| Datorii | 18.263 |
| Capitaluri proprii | -16.001 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.000 |
| Venituri totale | 73.000 |
| Cheltuieli totale | 88.819 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.819 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.549 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 11.422 |
| Disponibilitati | 11.422 |
| Datorii | 10.996 |
| Capitaluri proprii | 548 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 91.574 |
| Venituri totale | 91.574 |
| Cheltuieli totale | 85.820 |
| Profit brut | 5.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.856 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 4.384 |
| Creante | 2.023 |
| Disponibilitati | 2.361 |
| Datorii | 8.814 |
| Capitaluri proprii | -4.308 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.000 |
| Venituri totale | 34.000 |
| Cheltuieli totale | 38.186 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.186 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.508 |
| Nr. salariati | 2 |