BAVARIA NORD TOUR S.R.L.
| Denumire | BAVARIA NORD TOUR S.R.L. |
| CUI | 35162927 |
| Nr. Reg. Com. | J33/974/2015 |
| EUID | ROONRC.J33/974/2015 |
| CAEN | 5520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-10-26 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHAI SILVIU-ADRIAN | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 537 058 | 885 695 | 1 548 035 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 2 689 892 | 853 979 | 2 214 452 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 2 336 456 | 1 586 323 | 1 660 795 | — | — | — | 2 |
| 2022 | 159 191 | 46 673 | 1 799 756 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 2 150 | 244 | 67 091 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 650 | 1 650 | 798 | — | — | — | 0 |
| 2019 | 994 | 30 137 | 5 124 | — | — | — | 0 |
| 2018 | 1 000 | 147 | 26 109 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 1 000 | 910 | 56 129 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 537 058 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BAVARIA NORD TOUR S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5520 Rev. 2 (echivalent: 5520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere Activitate | Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Cod CAEN principal | 55 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BAVARIA NORD TOUR S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BAVARIA NORD TOUR S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BAVARIA NORD TOUR S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.447.365 |
| Active circulante | 1.660.941 |
| Stocuri | 7.575 |
| Creante | 137.925 |
| Disponibilitati | 1.515.441 |
| Cheltuieli in avans | 72.000 |
| Datorii | 2.214.452 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 965.854 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.689.892 |
| Venituri totale | 2.705.894 |
| Cheltuieli totale | 1.733.586 |
| Profit brut | 972.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 853.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.322.239 |
| Active circulante | 2.008.154 |
| Stocuri | 5.001 |
| Creante | 868.928 |
| Disponibilitati | 1.134.225 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.660.795 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.669.598 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.336.456 |
| Venituri totale | 2.336.982 |
| Cheltuieli totale | 734.765 |
| Profit brut | 1.602.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.586.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.312.341 |
| Active circulante | 487.657 |
| Stocuri | 21.434 |
| Creante | 267.308 |
| Disponibilitati | 198.915 |
| Cheltuieli in avans | 83.033 |
| Datorii | 1.799.756 |
| Capitaluri proprii | 83.275 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 159.191 |
| Venituri totale | 217.679 |
| Cheltuieli totale | 169.859 |
| Profit brut | 47.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.673 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 61.718 |
| Active circulante | 23.155 |
| Stocuri | 72 |
| Disponibilitati | 23.083 |
| Cheltuieli in avans | 18.820 |
| Datorii | 67.091 |
| Capitaluri proprii | 36.602 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.150 |
| Venituri totale | 2.169 |
| Cheltuieli totale | 1.865 |
| Profit brut | 304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 21.011 |
| Disponibilitati | 21.011 |
| Cheltuieli in avans | 18.820 |
| Datorii | 5.124 |
| Capitaluri proprii | 34.707 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 994 |
| Venituri totale | 31.064 |
| Cheltuieli totale | 898 |
| Profit brut | 30.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.137 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 11.860 |
| Disponibilitati | 11.860 |
| Cheltuieli in avans | 18.820 |
| Datorii | 26.109 |
| Capitaluri proprii | 4.571 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.000 |
| Venituri totale | 1.011 |
| Cheltuieli totale | 834 |
| Profit brut | 177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 41.733 |
| Disponibilitati | 41.733 |
| Cheltuieli in avans | 18.820 |
| Datorii | 56.129 |
| Capitaluri proprii | 4.424 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.000 |
| Venituri totale | 1.669 |
| Cheltuieli totale | 709 |
| Profit brut | 960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 41.735 |
| Stocuri | 276 |
| Disponibilitati | 41.459 |
| Cheltuieli in avans | 17.959 |
| Datorii | 56.180 |
| Capitaluri proprii | 3.514 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 41.860 |
| Cheltuieli totale | 38.273 |
| Profit brut | 3.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.331 |
| Pierdere neta | 0 |