BALCANIC PROD SRL
| Denumire | BALCANIC PROD SRL |
| CUI | 6804306 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001522399 |
| EUID | ROONRC.J1994001522399 |
| CAEN | 2222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-30 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞTEFAN COMAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 417 925 | 169 542 | 13 030 344 | 11 526 301 | 17 671 742 | 15 633 384 | 22 |
| 2024 | 19 537 801 | 400 841 | 9 726 457 | 13 785 882 | 12 334 852 | 15 463 843 | 20 |
| 2023 | 27 758 878 | 1 527 505 | 9 814 025 | 12 722 809 | 13 480 772 | 15 063 002 | 25 |
| 2022 | 34 906 198 | 2 115 533 | 13 120 405 | 11 847 534 | 16 531 042 | 13 535 497 | 27 |
| 2021 | 44 860 414 | 2 863 196 | 7 328 993 | 12 114 376 | 26 119 314 | 28 892 296 | 32 |
| 2020 | 36 593 503 | 2 130 961 | 5 573 240 | 14 281 401 | 19 657 165 | 26 029 100 | 35 |
| 2019 | 55 948 835 | 2 387 445 | 10 196 137 | 14 867 932 | 22 459 369 | 23 898 139 | 35 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 417 925 lei
86%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BALCANIC PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2222 Rev. 2 (echivalent: 2222 Rev. 1, 2222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Vrancea , domeniul 2222: Alte activități de tipărire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BALCANIC PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BALCANIC PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BALCANIC PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.785.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.334.852 |
| Stocuri | 9.188.905 |
| Creante | 2.475.917 |
| Casa si conturi la banci | 670.030 |
| DATORII | 9.726.457 |
| VENITURI IN AVANS | 930.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.463.843 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.537.801 |
| VENITURI TOTALE | 20.492.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.091.514 |
| Profitul brut | 400.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 400.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.722.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.480.772 |
| Stocuri | 5.559.096 |
| Creante | 3.992.028 |
| Casa si conturi la banci | 3.929.648 |
| DATORII | 9.814.025 |
| VENITURI IN AVANS | 1.326.554 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.063.002 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.758.878 |
| VENITURI TOTALE | 27.759.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.231.553 |
| Profitul brut | 1.527.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.527.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.847.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.531.042 |
| Stocuri | 3.120.490 |
| Creante | 4.076.811 |
| Casa si conturi la banci | 9.333.741 |
| DATORII | 13.120.405 |
| VENITURI IN AVANS | 1.722.674 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.535.497 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.906.198 |
| VENITURI TOTALE | 36.791.896 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.456.298 |
| Profitul brut | 2.335.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.115.533 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.114.376 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.119.314 |
| Stocuri | 5.299.837 |
| Creante | 5.621.152 |
| Casa si conturi la banci | 15.198.325 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.911 |
| DATORII | 7.328.993 |
| VENITURI IN AVANS | 2.140.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.892.296 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.860.414 |
| VENITURI TOTALE | 45.991.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.563.254 |
| Profitul brut | 3.428.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.863.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.281.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.657.165 |
| Stocuri | 4.187.497 |
| Creante | 3.059.576 |
| Casa si conturi la banci | 12.410.092 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.388 |
| DATORII | 5.573.240 |
| VENITURI IN AVANS | 2.514.614 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.029.100 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.593.503 |
| VENITURI TOTALE | 36.366.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.832.246 |
| Profitul brut | 2.534.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.130.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.867.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.459.369 |
| Stocuri | 5.810.039 |
| Creante | 8.477.443 |
| Casa si conturi la banci | 8.171.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.600 |
| DATORII | 10.196.137 |
| VENITURI IN AVANS | 3.352.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.898.139 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.948.835 |
| VENITURI TOTALE | 56.730.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.920.307 |
| Profitul brut | 2.810.243 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.387.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.603.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.759.133 |
| Stocuri | 11.665.727 |
| Creante | 11.916.082 |
| Casa si conturi la banci | 1.177.324 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.972 |
| DATORII | 14.197.663 |
| VENITURI IN AVANS | 4.713.904 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.510.695 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 76.545.877 |
| VENITURI TOTALE | 77.928.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.112.192 |
| Profitul brut | 4.816.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.145.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.310.250 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.073.190 |
| Stocuri | 8.400.142 |
| Creante | 11.439.566 |
| Casa si conturi la banci | 3.233.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.972 |
| DATORII | 19.070.606 |
| VENITURI IN AVANS | 2.007.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.365.645 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.706.185 |
| VENITURI TOTALE | 67.576.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.855.006 |
| Profitul brut | 4.721.511 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.721.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.834.234 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.049.961 |
| Stocuri | 7.201.667 |
| Creante | 7.443.162 |
| Casa si conturi la banci | 10.405.132 |
| DATORII | 7.806.967 |
| VENITURI IN AVANS | 3.014.454 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.062.774 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 61.319.738 |
| VENITURI TOTALE | 62.464.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.255.069 |
| Profitul brut | 7.209.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.115.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |