BAJ-TRANS SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GÁBOR ÁRPÁD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 326 311 | 798 540 | 1 337 068 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 5 485 103 | 759 521 | 1 019 513 | 2 547 349 | 2 662 782 | 4 280 105 | 10 |
| 2023 | 5 791 116 | 767 247 | 1 005 713 | 2 639 408 | 1 899 547 | 3 602 106 | 11 |
| 2022 | 6 765 381 | 645 783 | 1 366 927 | 2 603 651 | 1 268 355 | 2 484 951 | 11 |
| 2021 | 5 016 068 | 313 584 | 1 352 450 | 1 640 468 | 1 760 407 | 2 046 654 | 10 |
| 2020 | 4 222 587 | 485 468 | 1 014 727 | 1 603 346 | 987 265 | 1 571 985 | 9 |
| 2019 | 3 842 377 | 360 582 | 1 206 871 | 1 365 541 | 838 177 | 1 044 761 | 10 |
| 2018 | 3 818 518 | 251 809 | 1 236 831 | 1 292 408 | 543 342 | 684 179 | 10 |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 326 311 lei
15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BAJ-TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BAJ-TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BAJ-TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BAJ-TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.547.349 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.662.782 |
| Stocuri | 27.177 |
| Creante | 591.255 |
| Casa si conturi la banci | 2.044.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.114 |
| DATORII | 1.019.513 |
| VENITURI IN AVANS | 627 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.280.105 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.485.103 |
| VENITURI TOTALE | 5.611.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.750.635 |
| Profitul brut | 861.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 759.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.639.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.899.547 |
| Stocuri | 19.592 |
| Creante | 552.190 |
| Casa si conturi la banci | 1.327.765 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.491 |
| DATORII | 1.005.713 |
| VENITURI IN AVANS | 627 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.602.106 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.791.116 |
| VENITURI TOTALE | 5.854.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.986.901 |
| Profitul brut | 867.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 767.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.603.651 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.268.355 |
| Stocuri | 19.135 |
| Creante | 759.181 |
| Casa si conturi la banci | 490.039 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -19.501 |
| DATORII | 1.366.927 |
| VENITURI IN AVANS | 627 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.484.951 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.765.381 |
| VENITURI TOTALE | 6.851.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.118.570 |
| Profitul brut | 732.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 645.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.640.468 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.760.407 |
| Creante | 682.176 |
| Casa si conturi la banci | 1.078.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -1.144 |
| DATORII | 1.352.450 |
| VENITURI IN AVANS | 627 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.046.654 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.016.068 |
| VENITURI TOTALE | 5.021.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.667.241 |
| Profitul brut | 353.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 313.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.603.346 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 987.265 |
| Creante | 659.644 |
| Casa si conturi la banci | 327.621 |
| DATORII | 1.014.727 |
| VENITURI IN AVANS | 3.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.571.985 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.222.587 |
| VENITURI TOTALE | 4.228.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.711.975 |
| Profitul brut | 516.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 485.468 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.365.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 838.177 |
| Creante | 553.805 |
| Casa si conturi la banci | 284.372 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.914 |
| DATORII | 1.206.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.044.761 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.842.377 |
| VENITURI TOTALE | 3.964.271 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.567.065 |
| Profitul brut | 397.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 360.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.292.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 543.342 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 347.869 |
| Casa si conturi la banci | 195.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.260 |
| DATORII | 1.236.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 684.179 |
| Capital subscris varsat | 25.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.818.518 |
| VENITURI TOTALE | 3.828.999 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.538.932 |
| Profitul brut | 290.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 251.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| Active imobilizate | 900.261 |
| Active circulante | 557.294 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 429.893 |
| Disponibilitati | 127.401 |
| Cheltuieli in avans | 83.172 |
| Datorii | 1.107.957 |
| Capitaluri proprii | 432.770 |
| Capital social | 25.000 |
| Cifra de afaceri | 3.362.130 |
| Venituri totale | 3.550.397 |
| Cheltuieli totale | 3.221.827 |
| Profit brut | 328.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 278.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 800.822 |
| Active circulante | 489.577 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 375.679 |
| Disponibilitati | 113.898 |
| Cheltuieli in avans | 47.639 |
| Datorii | 896.596 |
| Capitaluri proprii | 441.442 |
| Capital social | 25.000 |
| Cifra de afaceri | 2.657.588 |
| Venituri totale | 2.755.697 |
| Cheltuieli totale | 2.667.083 |
| Profit brut | 88.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.663 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |