BAC TRANSPORT S.R.L.
| Denumire | BAC TRANSPORT S.R.L. |
| CUI | 2207208 |
| Nr. Reg. Com. | J24/595/1991 |
| EUID | ROONRC.J24/595/1991 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-05-14 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BARBOS IACOB | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -392 | 1 444 775 | 203 013 | 387 959 | -635 592 | 0 |
| 2024 | 0 | -6 995 | 1 443 936 | 203 013 | 387 513 | -635 199 | 0 |
| 2023 | 0 | 1 626 | 1 437 527 | 203 013 | 388 098 | -628 205 | 0 |
| 2022 | 0 | 3 138 | 96 031 | 203 013 | 326 504 | 651 697 | 0 |
| 2021 | 0 | -48 750 | 1 409 762 | 216 595 | 350 192 | -624 764 | 0 |
| 2020 | 4 000 | -36 106 | 1 283 727 | 222 885 | 325 101 | -576 014 | 1 |
| 2019 | 106 983 | -9 697 | 1 190 187 | 238 503 | 306 248 | -539 908 | 1 |
| 2018 | 225 846 | -42 376 | 1 195 537 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 227 731 | -97 397 | 1 042 336 | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BAC TRANSPORT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BAC TRANSPORT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BAC TRANSPORT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BAC TRANSPORT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 203.013 |
| Active circulante | 387.513 |
| Stocuri | 2.531 |
| Creante | 343.391 |
| Disponibilitati | 41.591 |
| Cheltuieli in avans | 218.211 |
| Datorii | 1.443.936 |
| Capitaluri proprii | -635.199 |
| Capital social | 402.500 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 6.995 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.995 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.995 |
| Active imobilizate | 203.013 |
| Active circulante | 388.098 |
| Stocuri | 2.531 |
| Creante | 343.391 |
| Disponibilitati | 42.176 |
| Cheltuieli in avans | 218.211 |
| Datorii | 1.437.527 |
| Capitaluri proprii | -628.205 |
| Capital social | 402.500 |
| Venituri totale | 24.725 |
| Cheltuieli totale | 22.789 |
| Profit brut | 1.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 203.013 |
| Active circulante | 326.504 |
| Stocuri | 176 |
| Creante | 277.977 |
| Disponibilitati | 48.351 |
| Cheltuieli in avans | 218.211 |
| Datorii | 96.031 |
| Capitaluri proprii | 651.697 |
| Capital social | 402.500 |
| Venituri totale | 24.725 |
| Cheltuieli totale | 21.004 |
| Profit brut | 3.721 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 216.595 |
| Active circulante | 350.192 |
| Stocuri | 2.355 |
| Creante | 327.828 |
| Disponibilitati | 20.009 |
| Cheltuieli in avans | 218.211 |
| Datorii | 1.409.762 |
| Capitaluri proprii | -624.764 |
| Capital social | 402.500 |
| Venituri totale | 5.421 |
| Cheltuieli totale | 54.171 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.750 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 48.750 |
| Active imobilizate | 222.885 |
| Active circulante | 325.101 |
| Creante | 324.606 |
| Disponibilitati | 495 |
| Cheltuieli in avans | 159.727 |
| Datorii | 1.283.727 |
| Capitaluri proprii | -576.014 |
| Capital social | 402.500 |
| Cifra de afaceri | 4.000 |
| Venituri totale | 9.984 |
| Cheltuieli totale | 46.090 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.106 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.106 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 238.503 |
| Active circulante | 306.248 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 304.901 |
| Disponibilitati | 1.347 |
| Cheltuieli in avans | 105.528 |
| Datorii | 1.190.187 |
| Capitaluri proprii | -539.908 |
| Capital social | 402.500 |
| Cifra de afaceri | 106.983 |
| Venituri totale | 118.757 |
| Cheltuieli totale | 128.454 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.697 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.697 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 248.926 |
| Active circulante | 362.503 |
| Stocuri | 4.407 |
| Creante | 345.656 |
| Disponibilitati | 12.440 |
| Cheltuieli in avans | 53.898 |
| Datorii | 1.195.537 |
| Capitaluri proprii | -530.210 |
| Capital social | 402.500 |
| Cifra de afaceri | 225.846 |
| Venituri totale | 237.913 |
| Cheltuieli totale | 280.289 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 42.376 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.376 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 228.509 |
| Active circulante | 330.607 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 328.377 |
| Disponibilitati | 2.230 |
| Datorii | 1.042.336 |
| Capitaluri proprii | -483.220 |
| Capital social | 402.500 |
| Cifra de afaceri | 227.731 |
| Venituri totale | 243.349 |
| Cheltuieli totale | 340.746 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 97.397 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 97.397 |
| Active imobilizate | 239.429 |
| Active circulante | 340.839 |
| Stocuri | 8.795 |
| Creante | 329.300 |
| Disponibilitati | 2.744 |
| Datorii | 966.091 |
| Capitaluri proprii | -385.823 |
| Capital social | 402.500 |
| Cifra de afaceri | 400.439 |
| Venituri totale | 530.272 |
| Cheltuieli totale | 485.150 |
| Profit brut | 45.122 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 20:47:01 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 20:47:01 |