BABOL EXIM SRL
| Denumire | BABOL EXIM SRL |
| CUI | 6806145 |
| Nr. Reg. Com. | J1994026883408 |
| EUID | ROONRC.J1994026883408 |
| CAEN | 4642 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-22 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 940 671 | 888 739 | 8 817 313 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 4 322 092 | 512 809 | 2 949 620 | 2 803 661 | 4 768 796 | 4 702 910 | 11 |
| 2023 | 4 590 503 | 557 416 | 281 544 | 2 204 046 | 5 039 983 | 6 982 412 | 13 |
| 2022 | 4 752 481 | 263 466 | 3 208 901 | 2 482 388 | 7 175 390 | 6 511 946 | 20 |
| 2021 | 7 089 040 | 516 460 | 3 850 098 | 2 676 560 | 7 585 608 | 6 431 817 | 26 |
| 2020 | 7 199 774 | 138 372 | 4 977 511 | 1 991 917 | 8 969 520 | 6 025 459 | 30 |
| 2019 | 10 035 079 | 625 985 | 5 503 507 | 1 910 263 | 9 468 924 | 5 907 910 | 35 |
| 2018 | 8 891 640 | 237 781 | 4 465 754 | 1 570 688 | 8 136 149 | 5 281 925 | 40 |
| 2017 | 9 875 863 | 793 402 | 5 688 671 | 1 592 180 | 9 098 662 | 5 011 754 | 50 |
| 2016 | 10 809 343 | 1 520 469 | 5 770 484 | 1 488 416 | 8 499 657 | 4 240 235 | 51 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 940 671 lei
-32%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BABOL EXIM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4642 Rev. 2 (echivalent: 4642 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4642: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BABOL EXIM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BABOL EXIM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BABOL EXIM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.803.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.768.796 |
| Stocuri | 2.966.752 |
| Creante | 1.021.073 |
| Casa si conturi la banci | 780.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.073 |
| DATORII | 2.949.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.702.910 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.322.092 |
| VENITURI TOTALE | 5.291.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.696.265 |
| Profitul brut | 595.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 512.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.204.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.039.983 |
| Stocuri | 3.503.671 |
| Creante | 1.088.433 |
| Casa si conturi la banci | 447.879 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.927 |
| DATORII | 281.544 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.982.412 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.590.503 |
| VENITURI TOTALE | 4.576.194 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.933.019 |
| Profitul brut | 643.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 557.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.482.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.175.390 |
| Stocuri | 5.786.225 |
| Creante | 1.050.019 |
| Casa si conturi la banci | 339.146 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.069 |
| DATORII | 3.208.901 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.511.946 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.752.481 |
| VENITURI TOTALE | 4.772.825 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.455.215 |
| Profitul brut | 317.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 263.466 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.676.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.585.608 |
| Stocuri | 5.377.071 |
| Creante | 1.993.771 |
| Casa si conturi la banci | 214.766 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.747 |
| DATORII | 3.850.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.431.817 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.089.040 |
| VENITURI TOTALE | 7.102.526 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.511.721 |
| Profitul brut | 590.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 516.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.991.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.969.520 |
| Stocuri | 4.648.386 |
| Creante | 3.580.885 |
| Casa si conturi la banci | 740.249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.533 |
| DATORII | 4.977.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.025.459 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.199.774 |
| VENITURI TOTALE | 7.053.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.893.001 |
| Profitul brut | 160.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 138.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.910.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.468.924 |
| Stocuri | 4.967.732 |
| Creante | 4.241.531 |
| Casa si conturi la banci | 259.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.230 |
| DATORII | 5.503.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.907.910 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.035.079 |
| VENITURI TOTALE | 9.893.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.169.653 |
| Profitul brut | 723.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 625.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.570.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.136.149 |
| Stocuri | 4.615.921 |
| Creante | 3.429.488 |
| Casa si conturi la banci | 90.740 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.842 |
| DATORII | 4.465.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.281.925 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.891.640 |
| VENITURI TOTALE | 8.853.997 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.578.450 |
| Profitul brut | 275.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 237.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.592.180 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.098.662 |
| Stocuri | 5.021.628 |
| Creante | 3.583.688 |
| Casa si conturi la banci | 493.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.583 |
| DATORII | 5.688.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.011.754 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.875.863 |
| VENITURI TOTALE | 10.351.498 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.414.486 |
| Profitul brut | 937.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 793.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.488.416 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.499.657 |
| Stocuri | 4.612.439 |
| Creante | 3.559.263 |
| Casa si conturi la banci | 327.955 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.646 |
| DATORII | 5.770.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.240.235 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.809.343 |
| VENITURI TOTALE | 11.130.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.343.835 |
| Profitul brut | 1.786.988 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.520.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |