B&D PERFECTDENT SRL – CUI 19989443
Pe scurt
B&D PERFECTDENT SRL are CUI 19989443, număr de înregistrare J2006021125407 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 8623 – Activități de asistență stomatologică. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.446.191 lei, un profit net de 987.635 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | B&D PERFECTDENT SRL |
| CUI | 19989443 |
| Nr. Reg. Com. | J2006021125407 |
| EUID | ROONRC.J40/21125/2006 |
| CAEN | 8623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-18 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAHARIA DENISA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 446 191 | 987 635 | 336 665 | 657 054 | 608 493 | 987 875 | 9 |
| 2024 | 4 358 763 | 480 681 | 223 855 | 536 057 | 364 964 | 744 390 | 7 |
| 2023 | 3 803 493 | 610 304 | 288 607 | 603 166 | 417 175 | 807 190 | 6 |
| 2022 | 2 319 924 | 434 623 | 126 614 | 713 888 | 63 976 | 734 937 | 5 |
| 2021 | 3 295 420 | 1 084 262 | 252 047 | 1 046 435 | 758 049 | 1 552 437 | 5 |
| 2020 | 2 128 418 | 667 926 | 348 108 | 932 049 | 668 595 | 1 252 536 | 5 |
| 2019 | 1 798 265 | 640 910 | 137 851 | 659 778 | 356 833 | 878 760 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 446 191 lei
71%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “B&D PERFECTDENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8623 Rev. 2 (echivalent: 8623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență stomatologică |
| Descriere Activitate | Activități de asistență stomatologică |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență stomatologică |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 8623: Activități de asistență stomatologică
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (86), poziții apropiate de locul 108 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANGI SAN SRL – locul 104, 16,67 mil. lei, Buzău
- DENTAL MED SRL – locul 104, 7,71 mil. lei, Sibiu
- NEFROMED CONCEPT SRL – locul 104, 7,22 mil. lei, Bucureşti
- REALMED ALBA SRL – locul 104, 2,39 mil. lei, Alba
- DENTAVIS RADIOLOGIE S.R.L. – locul 104, 2,24 mil. lei, Bihor
- FELICIA OPTIK S.R.L. – locul 104, 1,37 mil. lei, Vaslui
- SAFE LIFE MED S.R.L. – locul 104, 868.359 lei, Călăraşi
- OSTEO PERFORMANCE S.R.L. – locul 104, 419.756 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „B&D PERFECTDENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „B&D PERFECTDENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „B&D PERFECTDENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 536.057 |
| Active circulante | 364.964 |
| Stocuri | 20.349 |
| Creante | 60.989 |
| Disponibilitati | 283.626 |
| Cheltuieli in avans | 67.224 |
| Datorii | 223.855 |
| Capitaluri proprii | 744.390 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.358.763 |
| Venituri totale | 4.373.646 |
| Cheltuieli totale | 3.752.677 |
| Profit brut | 620.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 480.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 603.166 |
| Active circulante | 417.175 |
| Stocuri | 33.097 |
| Creante | 49.077 |
| Disponibilitati | 335.001 |
| Cheltuieli in avans | 75.456 |
| Datorii | 288.607 |
| Capitaluri proprii | 807.190 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.803.493 |
| Venituri totale | 3.805.811 |
| Cheltuieli totale | 3.128.246 |
| Profit brut | 677.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 610.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 713.888 |
| Active circulante | 63.976 |
| Creante | 49.853 |
| Disponibilitati | 14.123 |
| Cheltuieli in avans | 83.687 |
| Datorii | 126.614 |
| Capitaluri proprii | 734.937 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.319.924 |
| Venituri totale | 2.400.643 |
| Cheltuieli totale | 1.943.460 |
| Profit brut | 457.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 434.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.046.435 |
| Active circulante | 758.049 |
| Stocuri | 19.527 |
| Creante | 55.895 |
| Disponibilitati | 682.627 |
| Datorii | 252.047 |
| Capitaluri proprii | 1.552.437 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.295.420 |
| Venituri totale | 3.295.420 |
| Cheltuieli totale | 2.178.864 |
| Profit brut | 1.116.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.084.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 932.049 |
| Active circulante | 668.595 |
| Stocuri | 34.724 |
| Creante | 25.777 |
| Disponibilitati | 608.094 |
| Datorii | 348.108 |
| Capitaluri proprii | 1.252.536 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.128.418 |
| Venituri totale | 2.140.443 |
| Cheltuieli totale | 1.452.637 |
| Profit brut | 687.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 667.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 659.778 |
| Active circulante | 356.833 |
| Stocuri | 31.725 |
| Creante | 16.813 |
| Disponibilitati | 308.295 |
| Datorii | 137.851 |
| Capitaluri proprii | 878.760 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.798.265 |
| Venituri totale | 1.798.265 |
| Cheltuieli totale | 1.139.372 |
| Profit brut | 658.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 640.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 63.245 |
| Active circulante | 530.613 |
| Stocuri | 216.821 |
| Creante | 3.866 |
| Disponibilitati | 309.926 |
| Datorii | 39.413 |
| Capitaluri proprii | 554.445 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.082.575 |
| Venituri totale | 1.082.576 |
| Cheltuieli totale | 689.933 |
| Profit brut | 392.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 381.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 55.568 |
| Active circulante | 286.894 |
| Stocuri | 313 |
| Creante | 26.213 |
| Disponibilitati | 260.368 |
| Datorii | 49.835 |
| Capitaluri proprii | 292.627 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 910.510 |
| Venituri totale | 910.510 |
| Cheltuieli totale | 654.678 |
| Profit brut | 255.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.727 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 63.474 |
| Active circulante | 101.679 |
| Creante | 13.174 |
| Disponibilitati | 88.505 |
| Datorii | 29.453 |
| Capitaluri proprii | 135.700 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 725.835 |
| Venituri totale | 767.486 |
| Cheltuieli totale | 606.224 |
| Profit brut | 161.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |