B.A.M.T. GRUP SRL
| Denumire | B.A.M.T. GRUP SRL |
| CUI | 18414390 |
| Nr. Reg. Com. | J32/262/2006 |
| EUID | ROONRC.J2006000262327 |
| CAEN | 4730 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-22 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOMNARIU DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 144 165 814 | -2 012 128 | 17 040 337 | 3 607 285 | 23 753 570 | 10 803 587 | 140 |
| 2024 | 140 952 349 | 341 282 | 15 093 263 | 2 517 637 | 24 846 056 | 12 815 715 | 144 |
| 2023 | 123 068 761 | -128 005 | 7 255 930 | 2 789 572 | 16 429 387 | 12 733 185 | 139 |
| 2022 | 147 077 997 | 2 016 877 | 8 008 111 | 2 709 452 | 17 387 046 | 12 861 189 | 112 |
| 2021 | 111 917 814 | 2 457 122 | 8 026 852 | 2 282 755 | 15 577 628 | 10 844 312 | 106 |
| 2020 | 80 807 640 | 640 900 | 7 095 518 | 1 839 620 | 12 737 366 | 8 387 190 | 87 |
| 2019 | 75 924 759 | 1 582 835 | 5 159 481 | 2 012 919 | 9 808 027 | 7 746 291 | 93 |
| 2018 | 102 864 463 | 1 245 668 | 4 364 395 | — | — | — | 77 |
| 2017 | 69 556 590 | 1 361 813 | 6 722 760 | — | — | — | 68 |
Statistics
Commercial networks and enterprises144 165 814 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “B.A.M.T. GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 4730: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „B.A.M.T. GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „B.A.M.T. GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „B.A.M.T. GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.517.637 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.846.056 |
| Stocuri | 7.626.485 |
| Creante | 16.799.689 |
| Casa si conturi la banci | 419.882 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 697.389 |
| DATORII | 15.093.263 |
| VENITURI IN AVANS | 152.104 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.815.715 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 140.952.349 |
| VENITURI TOTALE | 146.835.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 146.387.695 |
| Profitul brut | 447.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 341.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.789.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.429.387 |
| Stocuri | 5.459.426 |
| Creante | 10.295.750 |
| Casa si conturi la banci | 674.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 865.277 |
| DATORII | 7.255.930 |
| VENITURI IN AVANS | 95.121 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.733.185 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 123.068.761 |
| VENITURI TOTALE | 128.889.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 128.973.206 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 83.655 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 128.005 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.709.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.387.046 |
| Stocuri | 5.476.314 |
| Creante | 11.386.784 |
| Casa si conturi la banci | 523.948 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 868.517 |
| DATORII | 8.008.111 |
| VENITURI IN AVANS | 95.715 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.861.189 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 147.077.997 |
| VENITURI TOTALE | 152.520.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 150.235.739 |
| Profitul brut | 2.284.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.016.877 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.282.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.577.628 |
| Stocuri | 6.561.968 |
| Creante | 8.604.686 |
| Casa si conturi la banci | 410.974 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.054.990 |
| DATORII | 8.026.852 |
| VENITURI IN AVANS | 43.819 |
| PROVIZIOANE | 390 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.844.312 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 111.917.814 |
| VENITURI TOTALE | 117.497.098 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.807.925 |
| Profitul brut | 2.689.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.457.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.839.620 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.737.366 |
| Stocuri | 4.821.700 |
| Creante | 7.749.197 |
| Casa si conturi la banci | 166.469 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.013.372 |
| DATORII | 7.095.518 |
| VENITURI IN AVANS | 17.569 |
| PROVIZIOANE | 90.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.387.190 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 80.807.640 |
| VENITURI TOTALE | 84.096.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.363.925 |
| Profitul brut | 732.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 640.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.012.919 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.808.027 |
| Stocuri | 3.771.470 |
| Creante | 5.165.415 |
| Casa si conturi la banci | 871.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.110.770 |
| DATORII | 5.159.481 |
| VENITURI IN AVANS | 25.944 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.746.291 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 75.924.759 |
| VENITURI TOTALE | 80.933.895 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.226.025 |
| Profitul brut | 1.707.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.582.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.767.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.567.568 |
| Stocuri | 1.576.245 |
| Creante | 6.767.954 |
| Casa si conturi la banci | 223.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 211.918 |
| DATORII | 4.364.395 |
| VENITURI IN AVANS | 18.792 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.163.456 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 102.864.463 |
| VENITURI TOTALE | 106.918.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.512.335 |
| Profitul brut | 1.406.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.245.668 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.273.613 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.030.482 |
| Stocuri | 1.511.912 |
| Creante | 8.284.661 |
| Casa si conturi la banci | 233.909 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 336.452 |
| DATORII | 6.722.760 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.917.787 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 69.556.590 |
| VENITURI TOTALE | 72.840.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.294.234 |
| Profitul brut | 1.545.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.361.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.284.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.076.048 |
| Stocuri | 1.729.339 |
| Creante | 5.204.300 |
| Casa si conturi la banci | 142.409 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.670 |
| DATORII | 5.008.073 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.555.976 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 51.182.598 |
| VENITURI TOTALE | 54.128.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.154.784 |
| Profitul brut | 1.973.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.697.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |