AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L. – CUI 41675790
Pe scurt
AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L. are CUI 41675790, număr de înregistrare J2019001762327 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.655.764 lei, un profit net de 36.478 lei și un număr mediu de 65 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 41675790 |
| Nr. Reg. Com. | J2019001762327 |
| EUID | ROONRC.J2019001762327 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-09-23 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURJA ALINA ANGELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 655 764 | 36 478 | 743 345 | 18 022 | 2 296 196 | 1 585 255 | 65 |
| 2024 | 7 533 031 | 195 369 | 850 546 | 106 663 | 2 196 682 | 1 548 776 | 84 |
| 2023 | 8 457 251 | 388 192 | 785 162 | 146 004 | 1 902 644 | 1 353 406 | 109 |
| 2022 | 7 326 221 | 182 199 | 756 323 | 113 726 | 1 524 729 | 965 214 | 105 |
| 2021 | 6 120 532 | 337 383 | 1 090 246 | 62 569 | 1 663 562 | 783 015 | 95 |
| 2020 | 5 851 417 | 220 763 | 1 151 244 | 69 606 | 1 478 438 | 445 634 | 103 |
| 2019 | 1 099 934 | 118 392 | 1 083 775 | 87 633 | 1 218 412 | 224 870 | 108 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 96 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRINCIPAL LERYON SERVICES S.R.L. – locul 92, 94,56 mil. lei, Braşov
- ASCENTA IT SERVICES SRL – locul 92, 19,78 mil. lei, Bucureşti
- FOTONATION S.R.L. – locul 92, 6,17 mil. lei, Bucureşti
- VTEX ECOMMERCE PLATFORM LIMITED LONDON SUCURSALA BUCURESTI – locul 92, 4,39 mil. lei, Bucureşti
- RIVER SOFTWARE INC SRL – locul 92, 1,24 mil. lei, Constanţa
- TRANSCENDENCE BUSINESS CONSULTING S.R.L. – locul 92, 782.510 lei, Ilfov
- CAM ADVISORS PROJECT SRL – locul 92, 310.705 lei, Bucureşti
- DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. – locul 93, 93,77 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AZETS DOCUMENT SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 106.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.196.682 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 713.110 |
| Casa si conturi la banci | 1.483.572 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.977 |
| DATORII | 850.546 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.548.776 |
| Capital subscris varsat | 228.960 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.533.031 |
| VENITURI TOTALE | 7.851.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.607.345 |
| Profitul brut | 244.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 195.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 146.004 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.902.644 |
| Creante | 972.449 |
| Casa si conturi la banci | 930.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 89.920 |
| DATORII | 785.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.353.406 |
| Capital subscris varsat | 228.960 |
| Cifra de afaceri neta | 8.457.251 |
| VENITURI TOTALE | 8.938.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.463.764 |
| Profitul brut | 474.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 388.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 113.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.524.729 |
| Creante | 746.847 |
| Casa si conturi la banci | 777.882 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.082 |
| DATORII | 756.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 965.214 |
| Capital subscris varsat | 228.960 |
| Cifra de afaceri neta | 7.326.221 |
| VENITURI TOTALE | 7.658.944 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.430.074 |
| Profitul brut | 228.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 182.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.569 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.663.562 |
| Creante | 773.218 |
| Casa si conturi la banci | 890.344 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.130 |
| DATORII | 1.090.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | 783.015 |
| Capital subscris varsat | 228.960 |
| Cifra de afaceri neta | 6.120.532 |
| VENITURI TOTALE | 6.340.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.945.924 |
| Profitul brut | 395.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 337.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.606 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.478.438 |
| Creante | 628.588 |
| Casa si conturi la banci | 849.850 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.834 |
| DATORII | 1.151.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 445.634 |
| Capital subscris varsat | 228.960 |
| Cifra de afaceri neta | 5.851.417 |
| VENITURI TOTALE | 6.093.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.873.003 |
| Profitul brut | 220.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 220.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.218.412 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 642.756 |
| Casa si conturi la banci | 575.656 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.600 |
| DATORII | 1.083.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 224.870 |
| Capital subscris varsat | 228.960 |
| Cifra de afaceri neta | 1.099.934 |
| VENITURI TOTALE | 1.142.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.023.983 |
| Profitul brut | 118.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 118.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |