AXIN LASERTECHNOLOGY SRL

Cauta alta firma:
AXIN LASERTECHNOLOGY SRL
CUI: 31636556RegCom: J2013000161255EUID: ROONRC.J25/161/2013CAEN: 2511Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.24, SC.A, AP.18

Denumire AXIN LASERTECHNOLOGY SRL
CUI 31636556
Nr. Reg. Com. J2013000161255
EUID ROONRC.J25/161/2013
CAEN 2511
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2013-05-14 (13 ani)

Adresa JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.24, SC.A, AP.18
Cod Poștal 225200
Telefon 0762695892
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PRUNĂ AUREL-România
TRUȘCHECI SORIN-ADRIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 663 891 681 588 1 461 482 4
2024 1 744 307 881 282 325 391 2
2023 870 989 592 972 420 091 2
2022 1 312 364 1 048 302 21 108 2
2021 1 041 353 761 262 196 537 3
2020 1 015 768 726 375 761 815 3
2019 200 776 88 361 15 722 3
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 663 891 lei
-5%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AXIN LASERTECHNOLOGY SRL”
Cod CAEN preponderent 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Cod CAEN principal 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere activitate (principal) Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.24, SC.A, AP.18
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția AXIN LASERTECHNOLOGY SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11224 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Mehedinţi , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer

Locul 46 în Mehedinţi pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
881.282 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AXIN LASERTECHNOLOGY SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 785.296
Active circulante 1.307.879
Stocuri 4.471
Creante 1.192.269
Disponibilitati 111.139
Datorii 325.391
Capitaluri proprii 1.767.784
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.744.307
Venituri totale 1.745.362
Cheltuieli totale 817.758
Profit brut 927.604
Pierdere bruta 0
Profit net 881.282
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 790.077
Active circulante 516.516
Stocuri 2.579
Creante 370.647
Disponibilitati 143.290
Datorii 420.091
Capitaluri proprii 886.502
Capital social 200
Cifra de afaceri 870.989
Venituri totale 875.373
Cheltuieli totale 273.691
Profit brut 601.682
Pierdere bruta 0
Profit net 592.972
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 747.346
Active circulante 615.594
Stocuri 2.579
Creante 485.830
Disponibilitati 127.185
Datorii 21.108
Capitaluri proprii 1.341.832
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.312.364
Venituri totale 1.343.112
Cheltuieli totale 281.687
Profit brut 1.061.425
Pierdere bruta 0
Profit net 1.048.302
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 892.377
Active circulante 859.343
Stocuri 2.579
Creante 535.617
Disponibilitati 321.147
Datorii 761.815
Capitaluri proprii 989.905
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.015.768
Venituri totale 1.016.124
Cheltuieli totale 279.591
Profit brut 736.533
Pierdere bruta 0
Profit net 726.375
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 163.826
Active circulante 233.787
Stocuri 138.875
Creante 54.985
Disponibilitati 39.927
Datorii 15.722
Capitaluri proprii 381.891
Capital social 200
Cifra de afaceri 200.776
Venituri totale 205.188
Cheltuieli totale 114.819
Profit brut 90.369
Pierdere bruta 0
Profit net 88.361
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 161.871
Active circulante 275.748
Stocuri 116.428
Creante 93.756
Disponibilitati 65.564
Datorii 55.339
Capitaluri proprii 382.280
Capital social 200
Cifra de afaceri 252.985
Venituri totale 261.811
Cheltuieli totale 170.530
Profit brut 91.281
Pierdere bruta 0
Profit net 88.750
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 151.059
Active circulante 232.318
Creante 92.378
Disponibilitati 139.940
Datorii 58.847
Capitaluri proprii 324.530
Capital social 200
Cifra de afaceri 218.403
Venituri totale 318.550
Cheltuieli totale 193.706
Profit brut 124.844
Pierdere bruta 0
Profit net 121.746
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 258.650
Active circulante 33.318
Creante 15.748
Disponibilitati 17.570
Datorii 89.184
Capitaluri proprii 202.784
Capital social 200
Cifra de afaceri 236.049
Venituri totale 241.215
Cheltuieli totale 65.680
Profit brut 175.535
Pierdere bruta 0
Profit net 172.159
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.