AUTOSERV LUJERULUI SRL – CUI 30879336
Pe scurt
AUTOSERV LUJERULUI SRL are CUI 30879336, număr de înregistrare J2012013035405 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7120 – Activități de testări și analize tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.650.979 lei, o pierdere netă de 2.117.598 lei și un număr mediu de 28 salariați.
- Stare ONRC: intrerupere temporara de activitate
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTOSERV LUJERULUI SRL |
| CUI | 30879336 |
| Nr. Reg. Com. | J2012013035405 |
| EUID | ROONRC.J2012013035405 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | intrerupere temporara de activitate |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-11-07 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 650 979 | -2 117 598 | 5 278 405 | 1 984 729 | 2 126 028 | -1 211 148 | 28 |
| 2024 | 15 065 532 | 1 063 568 | 5 662 939 | 2 100 580 | 5 150 435 | 1 526 451 | 38 |
| 2023 | 11 792 928 | 504 632 | 5 029 533 | 1 991 295 | 4 033 222 | 967 514 | 33 |
| 2022 | 8 405 248 | 309 256 | 2 523 632 | 1 130 804 | 2 545 709 | 1 162 881 | 15 |
| 2021 | 7 028 597 | 243 321 | 1 842 467 | 412 773 | 2 273 319 | 853 625 | 12 |
| 2020 | 4 531 104 | 106 237 | 2 739 306 | 639 300 | 2 710 310 | 610 304 | 13 |
| 2019 | 4 523 881 | 112 644 | 4 119 872 | 927 765 | 3 693 855 | 504 068 | 11 |
| 2018 | 3 190 169 | 93 833 | 2 421 254 | — | — | — | 7 |
| 2017 | 2 468 651 | 80 265 | 1 606 979 | — | — | — | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 650 979 lei
-36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTOSERV LUJERULUI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 64 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BAICONS IMPEX SRL – locul 60, 52,12 mil. lei, Bucureşti
- B.B.N. INTERNATIONAL CARGO INSPECTION CO LTD SRL – locul 60, 9,88 mil. lei, Constanţa
- INFINITY DESIGN OFFICE S.R.L. – locul 60, 6,02 mil. lei, Ilfov
- PENTANOVA AUTOMATIZĂRI SRL – locul 61, 51,83 mil. lei, Bihor
- PRESCON GROUP DEVELOPMENT SRL – locul 61, 9,84 mil. lei, Braşov
- ARCHISTUFF STUDIO SRL – locul 61, 6,02 mil. lei, Bihor
- GREEN DESIGN AUTOMATION SRL – locul 62, 50,76 mil. lei, Bucureşti
- CERTIND SA – locul 62, 9,83 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTOSERV LUJERULUI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTOSERV LUJERULUI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTOSERV LUJERULUI SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-12-10 |
| Data publicare | 2025-12-10 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.100.580 |
| Active circulante | 5.150.435 |
| Stocuri | 3.713.398 |
| Creante | 1.037.590 |
| Disponibilitati | 399.447 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 5.662.939 |
| Venituri in avans | 61.625 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.526.451 |
| Capital social | 140.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 15.065.532 |
| Venituri totale | 15.256.978 |
| Cheltuieli totale | 13.990.743 |
| Profit brut | 1.266.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.063.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 38 |
| Active imobilizate | 1.991.295 |
| Active circulante | 4.033.222 |
| Stocuri | 3.069.904 |
| Creante | 909.674 |
| Disponibilitati | 53.644 |
| Cheltuieli in avans | 55.905 |
| Datorii | 5.029.533 |
| Venituri in avans | 83.375 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 967.514 |
| Capital social | 140.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 11.792.928 |
| Venituri totale | 12.002.402 |
| Cheltuieli totale | 11.410.006 |
| Profit brut | 592.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 504.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.130.804 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.545.709 |
| Stocuri | 1.682.837 |
| Creante | 928.205 |
| Casa si conturi la banci | -65.333 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.000 |
| DATORII | 2.523.632 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.162.881 |
| Capital subscris varsat | 140.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.405.248 |
| VENITURI TOTALE | 8.499.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.140.035 |
| Profitul brut | 359.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 309.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 412.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.273.319 |
| Stocuri | 1.901.756 |
| Creante | 191.564 |
| Casa si conturi la banci | 179.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.000 |
| DATORII | 1.842.467 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 853.625 |
| Capital subscris varsat | 140.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.028.597 |
| VENITURI TOTALE | 7.107.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.823.655 |
| Profitul brut | 283.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 243.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 639.300 |
| Active circulante | 2.710.310 |
| Stocuri | 2.412.067 |
| Creante | 172.306 |
| Disponibilitati | 125.937 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.739.306 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 610.304 |
| Capital social | 140.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 4.531.104 |
| Venituri totale | 4.633.106 |
| Cheltuieli totale | 4.507.463 |
| Profit brut | 125.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 927.765 |
| Active circulante | 3.693.855 |
| Stocuri | 2.098.685 |
| Creante | 1.441.159 |
| Disponibilitati | 154.011 |
| Cheltuieli in avans | 2.320 |
| Datorii | 4.119.872 |
| Capitaluri proprii | 504.068 |
| Capital social | 140.000 |
| Cifra de afaceri | 4.523.881 |
| Venituri totale | 4.559.295 |
| Cheltuieli totale | 4.425.126 |
| Profit brut | 134.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 66.902 |
| Active circulante | 2.745.776 |
| Stocuri | 1.805.693 |
| Creante | 927.587 |
| Disponibilitati | 12.496 |
| Datorii | 2.421.254 |
| Capitaluri proprii | 391.424 |
| Capital social | 140.000 |
| Cifra de afaceri | 3.190.169 |
| Venituri totale | 3.212.938 |
| Cheltuieli totale | 3.102.344 |
| Profit brut | 110.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.833 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 58.843 |
| Active circulante | 1.845.727 |
| Stocuri | 1.018.389 |
| Creante | 815.112 |
| Disponibilitati | 12.226 |
| Datorii | 1.606.979 |
| Capitaluri proprii | 297.591 |
| Capital social | 140.000 |
| Cifra de afaceri | 2.468.651 |
| Venituri totale | 2.475.741 |
| Cheltuieli totale | 2.379.911 |
| Profit brut | 95.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 75.488 |
| Active circulante | 1.009.529 |
| Stocuri | 761.927 |
| Creante | 221.956 |
| Disponibilitati | 25.646 |
| Datorii | 867.691 |
| Capitaluri proprii | 217.326 |
| Capital social | 140.000 |
| Cifra de afaceri | 1.895.230 |
| Venituri totale | 1.913.430 |
| Cheltuieli totale | 1.894.927 |
| Profit brut | 18.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |