TC ACADEMY S.R.L. – CUI 40468109
Pe scurt
TC ACADEMY S.R.L. are CUI 40468109, număr de înregistrare J2019000168326 și sediul în Municipiul Mediaş, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 401.748 lei, un profit net de 160.591 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TC ACADEMY S.R.L. |
| CUI | 40468109 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000168326 |
| EUID | ROONRC.J32/168/2019 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-01-21 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BERGER FRANK CARSTEN | - | Germania |
| BERGER FRANK CARSTEN | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 401 748 | 160 591 | 418 212 | 22 733 | 554 107 | 160 913 | 1 |
| 2024 | 1 106 090 | 884 169 | 733 677 | 99 554 | 1 518 494 | 884 409 | 1 |
| 2023 | 457 611 | 265 556 | 641 352 | 186 088 | 1 277 230 | 821 966 | 1 |
| 2022 | 918 652 | 827 692 | 1 129 174 | 39 122 | 1 916 966 | 827 932 | 1 |
| 2021 | 798 895 | 680 911 | 9 776 | 70 801 | 1 298 276 | 1 360 518 | 0 |
| 2020 | 1 186 344 | 979 731 | 18 535 | 102 479 | 1 078 019 | 1 170 310 | 0 |
| 2019 | 573 019 | 527 500 | 43 374 | 0 | 571 074 | 527 700 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises401 748 lei
-64%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TC ACADEMY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5772 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- UDREA CONSULTING S.R.L. – locul 5768, 402.099 lei, Bucureşti
- ADVANCED WEB INNOVATION S.R.L. – locul 5768, 19.300 lei, Dolj
- CYBERTHINK SRL – locul 5769, 402.012 lei, Bucureşti
- BYTE WAVE S.R.L. – locul 5769, 19.255 lei, Bucureşti
- AKRIEL TECH S.R.L. – locul 5770, 401.861 lei, Bucureşti
- STONETECH SOLUTIONS S.R.L. – locul 5770, 19.225 lei, Hunedoara
- KADEVEE S.R.L. – locul 5771, 401.820 lei, Cluj
- RTSOFT SRL – locul 5771, 19.000 lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TC ACADEMY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TC ACADEMY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TC ACADEMY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 99.554 |
| Active circulante | 1.518.494 |
| Creante | 918.472 |
| Disponibilitati | 351.317 |
| Cheltuieli in avans | 38 |
| Datorii | 733.677 |
| Capitaluri proprii | 884.409 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.106.090 |
| Venituri totale | 1.109.078 |
| Cheltuieli totale | 192.391 |
| Profit brut | 916.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 884.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 186.088 |
| Active circulante | 1.277.230 |
| Creante | 22.970 |
| Disponibilitati | 1.254.260 |
| Datorii | 641.352 |
| Capitaluri proprii | 821.966 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 457.611 |
| Venituri totale | 490.337 |
| Cheltuieli totale | 220.891 |
| Profit brut | 269.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 265.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.122 |
| Active circulante | 1.916.966 |
| Creante | 292.390 |
| Disponibilitati | 1.624.576 |
| Cheltuieli in avans | 1.018 |
| Datorii | 1.129.174 |
| Capitaluri proprii | 827.932 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 918.652 |
| Venituri totale | 951.941 |
| Cheltuieli totale | 111.877 |
| Profit brut | 840.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 827.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 70.801 |
| Active circulante | 1.298.276 |
| Creante | 181.496 |
| Disponibilitati | 1.116.780 |
| Cheltuieli in avans | 1.217 |
| Datorii | 9.776 |
| Capitaluri proprii | 1.360.518 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 798.895 |
| Venituri totale | 820.830 |
| Cheltuieli totale | 118.362 |
| Profit brut | 702.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 680.911 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 102.479 |
| Active circulante | 1.078.019 |
| Creante | 415.492 |
| Disponibilitati | 662.527 |
| Cheltuieli in avans | 8.347 |
| Datorii | 18.535 |
| Capitaluri proprii | 1.170.310 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.186.344 |
| Venituri totale | 1.200.831 |
| Cheltuieli totale | 186.786 |
| Profit brut | 1.014.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 979.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 571.074 |
| Creante | 3.222 |
| Disponibilitati | 567.852 |
| Datorii | 43.374 |
| Capitaluri proprii | 527.700 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 573.019 |
| Venituri totale | 578.420 |
| Cheltuieli totale | 33.593 |
| Profit brut | 544.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 527.500 |
| Pierdere neta | 0 |