AUTO-LUNCZ S.R.L. – CUI 3487432
Pe scurt
AUTO-LUNCZ S.R.L. are CUI 3487432, număr de înregistrare J35/5091/1992 și sediul în Loc. Deta, Oraş Deta, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 842.699 lei, un profit net de 135.673 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTO-LUNCZ S.R.L. |
| CUI | 3487432 |
| Nr. Reg. Com. | J35/5091/1992 |
| EUID | ROONRC.J1992005091358 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-12-30 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUNCZ ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 842 699 | 135 673 | 50 352 | 854 907 | 119 152 | 923 707 | 8 |
| 2024 | 939 586 | 143 695 | 98 472 | 857 407 | 191 722 | 950 657 | 9 |
| 2023 | 875 399 | 199 772 | 58 769 | 849 074 | 130 210 | 1 057 756 | 8 |
| 2022 | 811 421 | 161 260 | 149 550 | 849 074 | 182 581 | 982 984 | 7 |
| 2021 | 761 313 | 174 252 | 189 960 | 849 074 | 125 173 | 821 724 | 7 |
| 2020 | 702 086 | 210 231 | 361 227 | 819 074 | 154 078 | 647 472 | 8 |
| 2019 | 838 951 | 192 374 | 482 548 | 647 474 | 396 815 | 597 242 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises842 699 lei
-10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO-LUNCZ S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 388 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EDIGO TRANS SRL – locul 384, 30,16 mil. lei, Prahova
- COMANOTRANS SRL – locul 384, 1,28 mil. lei, Dâmboviţa
- NORBERT AKTIVTRANS SRL – locul 384, 846.541 lei, Caraş-Severin
- NOILIM SO SRL – locul 384, 358.713 lei, Braşov
- ERMIHANCOM TRANS SRL – locul 384, 207.531 lei, Bacău
- EXPOLORRY TRANS SRL – locul 385, 30,15 mil. lei, Vaslui
- TRANS YF COSTEL SRL – locul 385, 1,27 mil. lei, Suceava
- AUTODAS TRAVEL S.R.L. – locul 385, 843.880 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTO-LUNCZ S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO-LUNCZ S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO-LUNCZ S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 857.407 |
| Active circulante | 191.722 |
| Creante | 127.530 |
| Disponibilitati | 64.192 |
| Datorii | 98.472 |
| Capitaluri proprii | 950.657 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 939.586 |
| Venituri totale | 942.081 |
| Cheltuieli totale | 776.191 |
| Profit brut | 165.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 143.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 849.074 |
| Active circulante | 130.210 |
| Stocuri | 4.019 |
| Creante | 98.665 |
| Disponibilitati | 27.526 |
| Cheltuieli in avans | 137.241 |
| Datorii | 58.769 |
| Capitaluri proprii | 1.057.756 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 875.399 |
| Venituri totale | 875.895 |
| Cheltuieli totale | 667.802 |
| Profit brut | 208.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 199.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 849.074 |
| Active circulante | 182.581 |
| Stocuri | -542 |
| Creante | 80.584 |
| Disponibilitati | 102.539 |
| Cheltuieli in avans | 100.879 |
| Datorii | 149.550 |
| Capitaluri proprii | 982.984 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 811.421 |
| Venituri totale | 812.232 |
| Cheltuieli totale | 643.254 |
| Profit brut | 168.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 161.260 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 849.074 |
| Active circulante | 125.173 |
| Stocuri | 4.530 |
| Creante | 87.901 |
| Disponibilitati | 32.742 |
| Cheltuieli in avans | 37.437 |
| Datorii | 189.960 |
| Capitaluri proprii | 821.724 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 761.313 |
| Venituri totale | 762.443 |
| Cheltuieli totale | 580.719 |
| Profit brut | 181.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 174.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 819.074 |
| Active circulante | 154.078 |
| Stocuri | 3.113 |
| Creante | 76.180 |
| Disponibilitati | 74.785 |
| Cheltuieli in avans | 35.547 |
| Datorii | 361.227 |
| Capitaluri proprii | 647.472 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 702.086 |
| Venituri totale | 702.324 |
| Cheltuieli totale | 485.427 |
| Profit brut | 216.897 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 210.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 647.474 |
| Active circulante | 396.815 |
| Stocuri | -1.220 |
| Creante | 134.296 |
| Disponibilitati | 263.739 |
| Cheltuieli in avans | 35.501 |
| Datorii | 482.548 |
| Capitaluri proprii | 597.242 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 838.951 |
| Venituri totale | 840.413 |
| Cheltuieli totale | 639.635 |
| Profit brut | 200.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 647.474 |
| Active circulante | 349.634 |
| Stocuri | 6.558 |
| Creante | 90.485 |
| Disponibilitati | 252.591 |
| Cheltuieli in avans | 35.501 |
| Datorii | 627.742 |
| Capitaluri proprii | 404.867 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.106.395 |
| Venituri totale | 1.112.968 |
| Cheltuieli totale | 713.025 |
| Profit brut | 399.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 388.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 205.081 |
| Active circulante | 67.182 |
| Stocuri | 331 |
| Creante | 35.146 |
| Disponibilitati | 31.705 |
| Cheltuieli in avans | 11.942 |
| Datorii | 268.151 |
| Capitaluri proprii | 16.054 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 303.948 |
| Venituri totale | 304.031 |
| Cheltuieli totale | 309.418 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.387 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.427 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 133.147 |
| Active circulante | 123.912 |
| Stocuri | 727 |
| Creante | 30.469 |
| Disponibilitati | 92.716 |
| Cheltuieli in avans | 8.041 |
| Datorii | 240.619 |
| Capitaluri proprii | 24.481 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 340.391 |
| Venituri totale | 340.481 |
| Cheltuieli totale | 311.587 |
| Profit brut | 28.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |