AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL

Cauta alta firma:
AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL
CUI: 35839847RegCom: J2016000718133EUID: ROONRC.J2016000718133CAEN: 4782Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. IULIU MANIU, NR.34

Denumire AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL
CUI 35839847
Nr. Reg. Com. J2016000718133
EUID ROONRC.J2016000718133
CAEN 4782
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-03-22 (10 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. IULIU MANIU, NR.34
Telefon 0737378935
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
POȘIRCĂ CRISTIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 162 769 275 618 1 402 067 — — — 17
2024 2 214 548 605 836 674 220 — — — 12
2023 2 484 812 568 743 711 846 — — — 18
2022 2 163 308 771 848 939 734 — — — 15
2021 1 363 630 278 312 760 216 — — — 13
2020 687 309 130 940 576 485 — — — 9
2019 648 924 65 888 369 434 — — — 11
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 162 769 lei
-2%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL”
Cod CAEN preponderent 4782 Rev. 2 (echivalent: 4782 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. IULIU MANIU, NR.34
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 15965 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Constanţa

Locul 676 în Constanţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
605.836 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO DEZMEMBRARI CRISTI SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 1.382.284
Active circulante 1.096.126
Stocuri 831.208
Creante 233.878
Disponibilitati 31.040
Cheltuieli in avans 332
Datorii 674.220
Capitaluri proprii 1.804.522
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.214.548
Venituri totale 3.839.424
Cheltuieli totale 3.141.527
Profit brut 697.897
Pierdere bruta 0
Profit net 605.836
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 1.330.213
Active circulante 681.217
Stocuri 500.871
Creante 132.394
Disponibilitati 47.952
Cheltuieli in avans 51
Datorii 711.846
Capitaluri proprii 1.299.635
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.484.812
Venituri totale 4.035.503
Cheltuieli totale 3.430.810
Profit brut 604.693
Pierdere bruta 0
Profit net 568.743
Pierdere neta 0
Nr. salariati 18

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 1.192.613
Active circulante 519.187
Stocuri 429.379
Creante 53.832
Disponibilitati 35.976
Cheltuieli in avans 22
Datorii 939.734
Capitaluri proprii 772.088
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.163.308
Venituri totale 3.462.933
Cheltuieli totale 2.664.130
Profit brut 798.803
Pierdere bruta 0
Profit net 771.848
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 616.914
Active circulante 680.392
Stocuri 577.193
Creante 56.001
Disponibilitati 47.198
Datorii 760.216
Capitaluri proprii 537.090
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.363.630
Venituri totale 2.302.283
Cheltuieli totale 2.008.204
Profit brut 294.079
Pierdere bruta 0
Profit net 278.312
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 254.845
Active circulante 580.418
Stocuri 556.739
Creante 17.965
Disponibilitati 5.714
Datorii 576.485
Capitaluri proprii 258.778
Capital social 200
Cifra de afaceri 687.309
Venituri totale 1.237.269
Cheltuieli totale 1.097.196
Profit brut 140.073
Pierdere bruta 0
Profit net 130.940
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 195.588
Active circulante 301.685
Stocuri 281.629
Creante 11.744
Disponibilitati 8.312
Datorii 369.434
Capitaluri proprii 127.839
Capital social 200
Cifra de afaceri 648.924
Venituri totale 1.153.848
Cheltuieli totale 1.078.283
Profit brut 75.565
Pierdere bruta 0
Profit net 65.888
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 85.615
Active circulante 141.066
Stocuri 111.373
Creante 6.583
Disponibilitati 23.110
Datorii 164.730
Capitaluri proprii 61.951
Capital social 200
Cifra de afaceri 371.690
Venituri totale 683.949
Cheltuieli totale 677.228
Profit brut 6.721
Pierdere bruta 0
Profit net 0
Pierdere neta 118
Nr. salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active imobilizate 13.421
Active circulante 76.406
Stocuri 54.913
Creante 3.632
Disponibilitati 17.861
Datorii 27.759
Capitaluri proprii 62.068
Capital social 200
Cifra de afaceri 458.600
Venituri totale 458.600
Cheltuieli totale 328.628
Profit brut 129.972
Pierdere bruta 0
Profit net 125.387
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 4532
Active circulante 10.029
Stocuri 9.681
Disponibilitati 348
Datorii 73.348
Capitaluri proprii -63.319
Capital social 200
Cifra de afaceri 75.983
Venituri totale 75.983
Cheltuieli totale 138.742
Profit brut 0
Pierdere bruta 62.759
Profit net 0
Pierdere neta 63.519
Nr. salariati 5
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.