AUTO ANFA SRL – CUI 19194099
Pe scurt
AUTO ANFA SRL are CUI 19194099, număr de înregistrare J2006003587353 și sediul în Sat Obad, Oraş Ciacova, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 387.384 lei, un profit net de 62.630 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTO ANFA SRL |
| CUI | 19194099 |
| Nr. Reg. Com. | J2006003587353 |
| EUID | ROONRC.J35/3587/2006 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-11-14 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAHARIA ANDREI CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387 384 | 62 630 | 255 011 | 169 816 | 60 357 | -24 129 | 3 |
| 2024 | 318 163 | 36 571 | 236 438 | 26 143 | 121 761 | -86 759 | 2 |
| 2023 | 267 149 | 41 376 | 275 062 | 31 631 | 118 345 | -123 330 | 2 |
| 2022 | 252 991 | -54 643 | 302 500 | 40 035 | 95 797 | -164 706 | 2 |
| 2021 | 191 231 | -41 653 | 262 592 | 43 424 | 123 212 | -94 443 | 2 |
| 2020 | 208 689 | -106 997 | 217 534 | 33 255 | 131 489 | -52 790 | 4 |
| 2019 | 347 960 | -196 632 | 171 491 | 62 661 | 162 978 | 54 148 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises387 384 lei
22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO ANFA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 589 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NATURAL ALPINE CLEAR S.R.L. – locul 585, 388.455 lei, Harghita
- GARDEN SPACES CONSTRUCT S.R.L. – locul 585, 243.524 lei, Cluj
- GEMAR CLEANING SERVICE S.R.L. – locul 586, 388.290 lei, Bucureşti
- S.G. GRUNE HOFFNUNG S.R.L. – locul 586, 241.996 lei, Galaţi
- D&I CLEANING TEAM S.R.L. – locul 587, 388.198 lei, Cluj
- PITCH EXPERTS S.R.L. – locul 587, 239.192 lei, Braşov
- DEEP CLEANING CCP S.R.L. – locul 588, 387.447 lei, Argeş
- ZEN GARDEN DESIGN S.R.L. – locul 588, 238.501 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTO ANFA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO ANFA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO ANFA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 26.143 |
| Active circulante | 121.761 |
| Stocuri | 18.571 |
| Creante | 55.290 |
| Disponibilitati | 47.900 |
| Cheltuieli in avans | 1.775 |
| Datorii | 236.438 |
| Capitaluri proprii | -86.759 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 318.163 |
| Venituri totale | 318.172 |
| Cheltuieli totale | 276.363 |
| Profit brut | 41.809 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 31.631 |
| Active circulante | 118.345 |
| Stocuri | 17.998 |
| Creante | 44.180 |
| Disponibilitati | 56.167 |
| Cheltuieli in avans | 1.756 |
| Datorii | 275.062 |
| Capitaluri proprii | -123.330 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 267.149 |
| Venituri totale | 268.903 |
| Cheltuieli totale | 224.841 |
| Profit brut | 44.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 40.035 |
| Active circulante | 95.797 |
| Stocuri | 17.934 |
| Creante | 33.691 |
| Disponibilitati | 44.172 |
| Cheltuieli in avans | 1.962 |
| Datorii | 302.500 |
| Capitaluri proprii | -164.706 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 252.991 |
| Venituri totale | 253.649 |
| Cheltuieli totale | 305.763 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.114 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 54.643 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 43.424 |
| Active circulante | 123.212 |
| Stocuri | 22.796 |
| Creante | 80.988 |
| Disponibilitati | 19.428 |
| Cheltuieli in avans | 1.513 |
| Datorii | 262.592 |
| Capitaluri proprii | -94.443 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.231 |
| Venituri totale | 191.304 |
| Cheltuieli totale | 231.044 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.740 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.653 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 33.255 |
| Active circulante | 131.489 |
| Creante | 113.326 |
| Disponibilitati | 18.163 |
| Datorii | 217.534 |
| Capitaluri proprii | -52.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.689 |
| Venituri totale | 208.689 |
| Cheltuieli totale | 313.599 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 104.910 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 106.997 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 62.661 |
| Active circulante | 162.978 |
| Creante | 143.588 |
| Disponibilitati | 19.390 |
| Datorii | 171.491 |
| Capitaluri proprii | 54.148 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 347.960 |
| Venituri totale | 347.960 |
| Cheltuieli totale | 541.112 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 193.152 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 196.632 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 88.950 |
| Active circulante | 253.783 |
| Creante | 92.221 |
| Disponibilitati | 161.562 |
| Datorii | 91.953 |
| Capitaluri proprii | 250.780 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 446.885 |
| Venituri totale | 446.904 |
| Cheltuieli totale | 566.828 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 119.924 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 124.393 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 129.489 |
| Active circulante | 364.570 |
| Creante | 58.504 |
| Disponibilitati | 306.066 |
| Datorii | 118.887 |
| Capitaluri proprii | 375.172 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 537.789 |
| Venituri totale | 537.817 |
| Cheltuieli totale | 457.129 |
| Profit brut | 80.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 86.307 |
| Active circulante | 300.900 |
| Creante | 69.396 |
| Disponibilitati | 231.504 |
| Datorii | 87.667 |
| Capitaluri proprii | 299.540 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 551.407 |
| Venituri totale | 551.478 |
| Cheltuieli totale | 472.222 |
| Profit brut | 79.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |