AUTO ALN SRL – CUI 34329769
Pe scurt
AUTO ALN SRL are CUI 34329769, număr de înregistrare J12/1004/2015 și sediul în Municipiul Dej, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4532 – Lucrări de izolații și protecție anticorozivă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 218.198 lei, o pierdere netă de 10.202 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTO ALN SRL |
| CUI | 34329769 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1004/2015 |
| EUID | ROONRC.J12/1004/2015 |
| CAEN | 4532 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-04-03 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATEUȚ DANIEL ALIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 218 198 | -10 202 | 49 776 | 43 277 | 187 084 | 180 585 | 1 |
| 2024 | 290 449 | 38 146 | 4 204 | 0 | 194 991 | 190 787 | 1 |
| 2023 | 276 687 | 81 217 | 4 276 | 0 | 234 918 | 230 642 | 1 |
| 2022 | 162 569 | 102 474 | 1 971 | 0 | 151 396 | 149 425 | 0 |
| 2021 | 73 112 | 45 907 | 1 254 | 0 | 142 705 | 141 451 | 0 |
| 2020 | 37 800 | 29 117 | 1 493 | 0 | 97 036 | 95 543 | 0 |
| 2019 | 27 475 | 19 327 | 1 357 | 0 | 67 783 | 66 426 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises218 198 lei
-25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO ALN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4532 Rev. 2 (echivalent: 4532 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule |
| Cod CAEN principal | 45 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4532: Lucrări de izolații și protecție anticorozivă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (45), poziții apropiate de locul 644 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BUCSE AUTOSERV S.R.L. – locul 640, 542.086 lei, Prahova
- TOP ANVEL S.R.L. – locul 640, 220.965 lei, Cluj
- AUTOGARAJ CARFIX S.R.L. – locul 641, 540.675 lei, Ialomiţa
- ATLANTIS GDPL HOUSE S.R.L. – locul 641, 220.553 lei, Sibiu
- ADVANCED COLOR REPAIR & DETAILING SRL – locul 642, 539.182 lei, Prahova
- VENUS VANMOL S.R.L. – locul 642, 219.195 lei, Alba
- MOTEK ROMANIA SRL – locul 643, 537.721 lei, Constanţa
- RAMY-FRAMY S.R.L. – locul 643, 218.523 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTO ALN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO ALN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO ALN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 194.991 |
| Stocuri | 111.218 |
| Creante | 47.654 |
| Disponibilitati | 36.119 |
| Datorii | 4.204 |
| Capitaluri proprii | 190.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 290.449 |
| Venituri totale | 291.349 |
| Cheltuieli totale | 250.436 |
| Profit brut | 40.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 234.918 |
| Stocuri | 125.528 |
| Creante | 94.738 |
| Disponibilitati | 14.652 |
| Datorii | 4.276 |
| Capitaluri proprii | 230.642 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 276.687 |
| Venituri totale | 276.957 |
| Cheltuieli totale | 192.991 |
| Profit brut | 83.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 151.396 |
| Stocuri | 30.064 |
| Creante | 61.742 |
| Disponibilitati | 59.590 |
| Datorii | 1.971 |
| Capitaluri proprii | 149.425 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 162.569 |
| Venituri totale | 164.283 |
| Cheltuieli totale | 56.877 |
| Profit brut | 107.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.474 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 142.705 |
| Stocuri | 5.799 |
| Creante | 50.000 |
| Disponibilitati | 86.906 |
| Datorii | 1.254 |
| Capitaluri proprii | 141.451 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.112 |
| Venituri totale | 73.640 |
| Cheltuieli totale | 25.852 |
| Profit brut | 47.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.907 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 97.036 |
| Stocuri | 9.571 |
| Creante | 50.000 |
| Disponibilitati | 37.465 |
| Datorii | 1.493 |
| Capitaluri proprii | 95.543 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.800 |
| Venituri totale | 37.800 |
| Cheltuieli totale | 7.636 |
| Profit brut | 30.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 67.783 |
| Stocuri | 17.207 |
| Creante | 50.000 |
| Disponibilitati | 576 |
| Datorii | 1.357 |
| Capitaluri proprii | 66.426 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.475 |
| Venituri totale | 27.475 |
| Cheltuieli totale | 7.322 |
| Profit brut | 20.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 972 |
| Active circulante | 47.670 |
| Stocuri | 22.757 |
| Disponibilitati | 24.913 |
| Datorii | 1.543 |
| Capitaluri proprii | 47.099 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.700 |
| Venituri totale | 45.696 |
| Cheltuieli totale | -2.877 |
| Profit brut | 48.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.899 |
| Pierdere neta | 0 |