AUTO & AGRO MAGMANN SRL – CUI 33249866
Pe scurt
AUTO & AGRO MAGMANN SRL are CUI 33249866, număr de înregistrare J2014000621022 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4782 – Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.291.604 lei, un profit net de 124.731 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AUTO & AGRO MAGMANN SRL |
| CUI | 33249866 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000621022 |
| EUID | ROONRC.J2014000621022 |
| CAEN | 4782 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-05 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HUJER ANA MARIA | DEPLINE, FIIND EXERCITATE SEPARAT | România |
| HUJER ZSOLT ORLANDO | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 291 604 | 124 731 | 2 824 274 | 534 767 | 3 111 609 | 816 436 | 10 |
| 2024 | 5 308 990 | 239 500 | 2 885 227 | 447 469 | 3 331 006 | 887 261 | 9 |
| 2023 | 5 823 376 | 443 496 | 2 786 989 | 422 558 | 3 268 963 | 898 797 | 8 |
| 2022 | 4 901 882 | 400 974 | 2 908 373 | 533 245 | 3 035 637 | 734 651 | 7 |
| 2021 | 4 311 281 | 500 339 | 1 470 008 | 233 308 | 1 741 700 | 500 992 | 5 |
| 2020 | 2 271 727 | 218 843 | 626 138 | 122 482 | 771 378 | 266 027 | 4 |
| 2019 | 1 685 677 | 113 114 | 576 201 | 130 162 | 559 262 | 113 354 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 291 604 lei
19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTO & AGRO MAGMANN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4782 Rev. 2 (echivalent: 4782 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4782: Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 151 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. – locul 147, 36,21 mil. lei, Cluj
- MIDA IMPEX SRL – locul 147, 35,47 mil. lei, Teleorman
- FARMACIA CHRISTIAN SRL – locul 147, 26,48 mil. lei, Timiş
- PREMACO SA – locul 147, 18,41 mil. lei, Mureş
- TRADING CENTER LANE S.R.L. – locul 147, 14,42 mil. lei, Bucureşti
- DUOCONS MĂLINI S.R.L. – locul 147, 11,65 mil. lei, Suceava
- ORIGINALS SRL – locul 147, 7,45 mil. lei, Iaşi
- ME & MY SRL – locul 147, 6,37 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTO & AGRO MAGMANN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTO & AGRO MAGMANN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTO & AGRO MAGMANN SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2026-07-14 |
| Data reactivare | 2026-07-23 |
| Data publicare | 2026-07-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 447.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.331.006 |
| Stocuri | 2.503.616 |
| Creante | 758.035 |
| Casa si conturi la banci | 69.355 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.885.227 |
| VENITURI IN AVANS | 5.987 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 887.261 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.308.990 |
| VENITURI TOTALE | 5.412.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.121.665 |
| Profitul brut | 290.609 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 239.500 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 422.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.268.963 |
| Stocuri | 2.122.067 |
| Creante | 1.078.758 |
| Casa si conturi la banci | 68.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.786.989 |
| VENITURI IN AVANS | 5.735 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 898.797 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.823.376 |
| VENITURI TOTALE | 6.217.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.679.863 |
| Profitul brut | 537.890 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 443.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 533.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.035.637 |
| Stocuri | 1.714.364 |
| Creante | 1.117.140 |
| Casa si conturi la banci | 204.133 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.760 |
| DATORII | 2.908.373 |
| VENITURI IN AVANS | 9.618 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 734.651 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.901.882 |
| VENITURI TOTALE | 5.140.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.687.352 |
| Profitul brut | 452.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 400.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.741.700 |
| Stocuri | 790.017 |
| Creante | 816.301 |
| Casa si conturi la banci | 135.382 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 380 |
| DATORII | 1.470.008 |
| VENITURI IN AVANS | 4.388 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 500.992 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.311.281 |
| VENITURI TOTALE | 4.320.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.778.723 |
| Profitul brut | 542.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 500.339 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 122.482 |
| Active circulante | 771.378 |
| Stocuri | 552.883 |
| Creante | 155.522 |
| Disponibilitati | 62.973 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 626.138 |
| Venituri in avans | 1.695 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 266.027 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.271.727 |
| Venituri totale | 2.300.463 |
| Cheltuieli totale | 2.061.132 |
| Profit brut | 239.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 218.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 130.162 |
| Active circulante | 559.262 |
| Stocuri | 378.423 |
| Creante | 89.129 |
| Disponibilitati | 91.710 |
| Cheltuieli in avans | 131 |
| Datorii | 576.201 |
| Capitaluri proprii | 113.354 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.685.677 |
| Venituri totale | 1.718.567 |
| Cheltuieli totale | 1.588.083 |
| Profit brut | 130.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 88.486 |
| Active circulante | 352.951 |
| Stocuri | 230.978 |
| Creante | 41.663 |
| Disponibilitati | 80.310 |
| Cheltuieli in avans | 868 |
| Datorii | 333.871 |
| Capitaluri proprii | 108.434 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.342.309 |
| Venituri totale | 1.346.568 |
| Cheltuieli totale | 1.224.919 |
| Profit brut | 121.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 61.789 |
| Active circulante | 283.884 |
| Stocuri | 148.705 |
| Creante | 24.973 |
| Disponibilitati | 110.206 |
| Cheltuieli in avans | 837 |
| Datorii | 225.072 |
| Capitaluri proprii | 121.438 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.175.492 |
| Venituri totale | 1.181.090 |
| Cheltuieli totale | 1.066.724 |
| Profit brut | 114.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 31.100 |
| Active circulante | 204.541 |
| Stocuri | 98.706 |
| Creante | 17.048 |
| Disponibilitati | 88.787 |
| Cheltuieli in avans | 53 |
| Datorii | 166.622 |
| Capitaluri proprii | 69.072 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 717.390 |
| Venituri totale | 720.057 |
| Cheltuieli totale | 648.799 |
| Profit brut | 71.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |