AURALIFE SRL – CUI 22797073
Pe scurt
AURALIFE SRL are CUI 22797073, număr de înregistrare J2007003983130 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.257.502 lei, un profit net de 1.597 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AURALIFE SRL |
| CUI | 22797073 |
| Nr. Reg. Com. | J2007003983130 |
| EUID | ROONRC.J2007003983130 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-11-22 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 257 502 | 1 597 | 583 562 | 759 550 | 397 987 | 573 975 | 8 |
| 2024 | 828 407 | 154 272 | 775 081 | 958 381 | 389 078 | 572 378 | 5 |
| 2023 | 332 505 | 21 086 | 66 917 | 257 578 | 227 445 | 418 106 | 5 |
| 2022 | 724 850 | 394 490 | 24 692 | 270 078 | 151 634 | 397 020 | 7 |
| 2021 | 257 616 | -197 781 | 287 352 | 331 786 | 30 694 | 75 128 | 7 |
| 2020 | 396 142 | -123 841 | 194 875 | 428 643 | 39 141 | 272 909 | 8 |
| 2019 | 1 214 030 | 710 000 | 35 920 | 525 499 | 222 951 | 712 530 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 257 502 lei
52%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AURALIFE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 290 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MANO EUROPA SRL – locul 286, 37,72 mil. lei, Braşov
- TRANS ALESD SA – locul 286, 2,21 mil. lei, Bihor
- MASTED INVESTING S.R.L. – locul 286, 1,29 mil. lei, Braşov
- B.M.S. TRANS S.R.L. – locul 286, 436.843 lei, Ilfov
- TRIDENT B.G.COM SRL – locul 286, 263.600 lei, Bucureşti
- LAMUREAN TRANS SRL – locul 287, 37,71 mil. lei, Cluj
- NATALIA-COM SRL – locul 287, 2,21 mil. lei, Tulcea
- EUROSTAR BUS S.R.L. – locul 287, 1,28 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AURALIFE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AURALIFE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AURALIFE SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2026-09-07 |
| Data reactivare | 2026-10-19 |
| Data publicare | 2026-09-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 958.381 |
| Active circulante | 389.078 |
| Creante | 251.286 |
| Disponibilitati | 137.792 |
| Datorii | 775.081 |
| Capitaluri proprii | 572.378 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 828.407 |
| Venituri totale | 830.382 |
| Cheltuieli totale | 655.596 |
| Profit brut | 174.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 257.578 |
| Active circulante | 227.445 |
| Creante | 100.489 |
| Disponibilitati | 126.956 |
| Datorii | 66.917 |
| Capitaluri proprii | 418.106 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 332.505 |
| Venituri totale | 332.505 |
| Cheltuieli totale | 308.094 |
| Profit brut | 24.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 270.078 |
| Active circulante | 151.634 |
| Creante | 74.118 |
| Disponibilitati | 77.516 |
| Datorii | 24.692 |
| Capitaluri proprii | 397.020 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 724.850 |
| Venituri totale | 759.440 |
| Cheltuieli totale | 357.356 |
| Profit brut | 402.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 394.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 331.786 |
| Active circulante | 30.694 |
| Creante | 28.165 |
| Disponibilitati | 2.529 |
| Datorii | 287.352 |
| Capitaluri proprii | 75.128 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 257.616 |
| Venituri totale | 257.625 |
| Cheltuieli totale | 452.881 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 195.256 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 197.781 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 428.643 |
| Active circulante | 39.141 |
| Creante | 32.968 |
| Disponibilitati | 6.173 |
| Datorii | 194.875 |
| Capitaluri proprii | 272.909 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 396.142 |
| Venituri totale | 416.966 |
| Cheltuieli totale | 537.151 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.185 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 123.841 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 525.499 |
| Active circulante | 222.951 |
| Creante | 16.130 |
| Disponibilitati | 206.821 |
| Datorii | 35.920 |
| Capitaluri proprii | 712.530 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 1.214.030 |
| Venituri totale | 1.214.030 |
| Cheltuieli totale | 491.890 |
| Profit brut | 722.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 710.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 622.356 |
| Active circulante | 252.961 |
| Creante | 146.839 |
| Disponibilitati | 106.122 |
| Datorii | 54.634 |
| Capitaluri proprii | 820.683 |
| Capital social | 2.300 |
| Cifra de afaceri | 1.170.385 |
| Venituri totale | 1.190.423 |
| Cheltuieli totale | 566.684 |
| Profit brut | 623.739 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 611.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 334.612 |
| Active circulante | 86.735 |
| Stocuri | 164 |
| Creante | 83.859 |
| Disponibilitati | 2.712 |
| Datorii | 213.648 |
| Capitaluri proprii | 207.699 |
| Capital social | 1.150 |
| Cifra de afaceri | 853.176 |
| Venituri totale | 853.176 |
| Cheltuieli totale | 618.162 |
| Profit brut | 235.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 226.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 347.601 |
| Active circulante | 119.987 |
| Creante | 112.856 |
| Disponibilitati | 7.131 |
| Datorii | 486.372 |
| Capitaluri proprii | -18.784 |
| Capital social | 1.150 |
| Cifra de afaceri | 868.842 |
| Venituri totale | 868.842 |
| Cheltuieli totale | 804.243 |
| Profit brut | 64.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |